Porównanie kursów Deportes Iquique - Rangers de Talca

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Deportes Iquique.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Deportes Iquique - Rangers de Talca dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz 1. połowę (1X2) z 9 maja 2026 (w ramach 11. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Deportes Iquique po kursie 1,80 w Superbet, remis po kursie 3,55 w Superbet oraz wygrana Rangers de Talca po kursie 4,10 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Rangers de Talca wystawia Superbet - 4,10, w porównaniu do najniższego 3,90 w Betfan. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,80 3,55 4,10
1,78 3,40 3,90
1,77 3,40 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Rangers Talca

kurs 4,10 × 100 zł = 360,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,31 2,90
1,35 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,19 1,90 1,25
1,20 1,75 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,35 2,22 4,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,55 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,50 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,57 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,30 1,04 3,45 1,26 1,87 1,83 1,33 3,05 1,11 5,65
- - 3,35 1,27 1,83 1,85 1,32 3,00 - -
- - 3,20 1,28 1,80 1,85 1,30 3,05 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,92. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,78 1,92
1,78 1,88
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,65 4,55 7,00 3,00 9,60 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportes Iquique i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 2,20 4,00 2,77 2,50 4,70 2,10 7,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,30 4,55 4,40 10,00 4,40 10,00 3,60 36,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rangers de Talca i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,70 5,15 7,20 6,20 4,85 12,00 4,40 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Deportes Iquique - Rangers de Talca dostępnych jest 87 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,6% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,90 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,75 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Deportes Iquique - Rangers de Talca ma Superbet, który prowadzi w 21 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.