Porównanie kursów Deportivo Maldonado - Racing Montevideo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Deportivo Maldonado - Racing Montevideo dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, liczbę goli oraz na handicap z 11 sierpnia 2026 (w ramach 1. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Deportivo Maldonado po kursie 2,70 w LV BET, remis po kursie 3,00 w eToto oraz wygrana Racing Montevideo po kursie 2,80 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Racing Montevideo wystawia Betfan - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,75 w STS. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,60 3,00 2,75
2,60 3,00 2,80
2,60 2,95 2,80
2,60 3,00 2,80
2,70 2,95 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Racing M.

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,85 1,88
1,91 1,79
1,80 1,92
1,81 1,93
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,42 1,43 1,37
1,36 1,40 1,33
1,38 1,43 1,35
1,37 1,42 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,50 1,90 3,60
3,40 1,89 3,60
3,45 1,92 3,60
3,50 1,92 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,24 3,15
3,00 2,25 3,15
3,05 2,28 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,25 1,68
1,23 1,25 1,69
1,25 1,27 1,70
1,24 1,26 1,71
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,33 1,52
1,30 1,33 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,10 1,10 2,45 1,50 1,47 2,50 1,16 4,70 1,04 8,60 1,01 11,50
5,80 1,10 2,44 1,49 1,47 2,50 1,15 4,70 1,04 8,60 - -
5,90 1,10 2,50 1,48 1,48 2,45 1,17 4,60 - - - -
5,75 1,09 2,40 1,48 1,46 2,45 1,15 4,50 1,04 8,00 1,01 10,00
- - 2,47 1,47 1,50 2,40 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Fortuna wycenia na 2,10. To o 2,4% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,10 1,67
2,10 1,66
2,05 1,67
2,07 1,64
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,60 4,40 6,60 3,80 6,10 3,90
6,60 4,00 6,60 3,80 5,80 3,85
6,30 4,40 6,70 3,75 6,70 4,00
6,40 4,40 6,80 3,70 6,60 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportivo Maldonado i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,75 3,75 4,40 5,25 3,00 12,50 2,65 25,00
6,60 3,75 4,40 5,20 2,95 13,00 2,65 25,00
6,70 3,65 4,35 5,00 2,93 12,00 2,61 23,50
6,60 3,65 4,30 5,00 2,90 12,00 2,55 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 4,40 3,20 17,00 3,20 17,00 2,70 50,00
5,80 4,00 2,85 15,00 2,80 15,00 2,44 100,00
6,70 4,40 3,20 16,50 3,15 16,50 2,73 50,00
6,60 4,40 3,15 17,00 3,15 17,00 2,70 125,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racing Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,75 3,80 4,50 5,40 3,00 13,00 2,70 26,00
6,60 3,85 4,40 5,40 3,00 13,00 2,70 26,00
7,00 3,90 4,60 5,40 3,10 13,00 2,77 26,00
6,80 3,90 4,50 5,40 3,05 13,00 2,75 26,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Maldonado - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
5,75 16,00 32,00 - 1,42 1,10 -
5,70 - - - - - -
6,00 16,00 35,00 50,00 1,42 1,10 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,10 7,10 11,00 - 4,10 7,25 -
3,95 - - - - - -
4,10 7,40 12,00 14,00 4,30 7,80 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,43 1,11 1,01 - 5,90 16,00 -
1,43 - - - - - -
1,47 1,12 1,02 1,01 6,60 18,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Maldonado - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,42 2,60 1,10 5,75
1,42 2,50 - 5,40
1,42 2,50 - -
1,41 2,49 1,10 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,43 2,65 1,11 5,90
1,46 2,70 1,12 -
1,47 2,70 - -
1,45 2,65 1,12 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Maldonado - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,14 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,16 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 6,10. Najniższa oferta na ten sam wynik to 5,60, więc różnica między bukmacherami sięga 8,9%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
5,40 5,40 5,60 4,90 9,60 10,00 9,20 9,60 16,00 26,00 29,00 24,00 27,00 45,00 50,00 100,00 90,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
5,90 5,90 6,10 5,10 10,50 11,00 9,80 10,00 16,50 27,50 31,00 25,50 28,00 48,00 50,00 100,00 95,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
5,75 5,50 5,75 5,00 10,00 11,00 9,50 10,00 17,00 27,00 30,00 25,00 28,00 48,00 50,00 100,00 95,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Deportivo Maldonado - Racing Montevideo dostępnych jest 395 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,93 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,79 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Deportivo Maldonado - Racing Montevideo ma Betfan, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.