Porównanie kursów Deportivo Saprissa - Puntarenas FC

Kursy na zwycięstwo (1X2)

1 X 2
1,32 5,00 7,25

Najwyższy kurs 7,25 na Puntarenas FC (2) ma STS. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 638 zł.

1,28 4,50 6,40
1,33 4,85 7,00
1,33 4,80 6,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,12 5,10
1,10 4,40
1,12 4,95
1,12 5,20

Najwyższy kurs 5,20 na Puntarenas FC (2) ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 457,60 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,09 2,60 1,14
1,07 2,88 1,11

Najwyższy kurs 2,88 na X2 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 253,44 zł.

1,09 2,60 1,15
1,09 2,50 1,13
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,68 2,47 6,25
1,74 2,60 6,60

Najwyższy kurs 6,60 na Puntarenas FC (2) ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 580,80 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,59 2,82 5,60
1,65 3,00 6,00

Najwyższy kurs 6,00 na Puntarenas FC (2) ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 528 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,08 1,88 1,27

Najwyższy kurs 1,88 na X2 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 165,44 zł.

1,10 1,79 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,08 1,97 1,21

Najwyższy kurs 1,97 na X2 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 173,36 zł.

1,12 1,89 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
4,30 1,16 2,30 1,54 1,52 2,35 1,22 3,70 - -
3,95 1,13 2,18 1,46 1,48 2,15 1,18 3,40 1,06 5,10

Najwyższy kurs 5,10 na +5.5 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 448,80 zł.

- - 2,25 1,52 1,50 2,30 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,82 1,85

Najwyższy kurs 1,85 na Nie ma STS. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 162,80 zł.

1,74 1,77
1,80 1,84
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Deportivo Saprissa strzeli

Tak Nie
1,07 6,50

Najwyższy kurs 6,50 na Nie ma STS. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 572 zł.

1,07 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Puntarenas FC strzeli

Tak Nie
1,65 2,05
1,65 2,07

Najwyższy kurs 2,07 na Nie ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 182,16 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,20 4,65 9,25 1,84 15,75 10,25
2,60 5,80 12,00 2,12 16,00 13,00

Najwyższy kurs 16,00 na X/nie ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 1 408 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportivo Saprissa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,00 1,31 2,93 1,55 1,82 2,23
7,20 1,44 - - - -

Najwyższy kurs 7,20 na -1.5 ma eToto. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 633,60 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
15,75 4,65 4,75 11,75 4,75 11,75

Najwyższy kurs 15,75 na -1.5 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 1 386 zł.

15,00 5,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Puntarenas FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
16,00 6,40 11,00 8,25 6,50 19,25

Najwyższy kurs 19,25 na +3.5 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 1 694 zł.

19,00 8,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Saprissa - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5
1,29 1,82 2,88

Najwyższy kurs 2,88 na +2.5 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 253,44 zł.

- 1,91 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Puntarenas FC - handicap azjatycki

+0.5 -1.5 +1.5 +2.5
2,77 - 1,70 1,26

Najwyższy kurs 2,77 na +0.5 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 243,76 zł.

- 1,74 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
15,75 6,00 16,00 7,25 5,25 38,00 6,25 16,50 14,75 6,75 140,00 8,00 60,00 18,50 50,00 65,00 11,25 600,00 13,50 275,00 33,00 250,00 110,00 325,00 550,00

Najwyższy kurs 600,00 na 0:4 ma Betclic. Przy stawce 100 zł możesz wygrać 52 800 zł.

Najwyższy w danym wyniku

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.