Porównanie kursów ES Tunis - Club Africain

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz ES Tunis - Club Africain dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz 1. połowę (1X2) z 10 maja 2026 (w ramach 29. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 40 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo ES Tunis po kursie 1,83 w Betfan, remis po kursie 3,15 w Superbet oraz wygrana Club Africain po kursie 4,90 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Club Africain wystawia STS - 4,90, w porównaniu do najniższego 4,50 w eToto. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,80 3,15 4,60
1,78 3,10 4,90
1,83 3,05 4,85
1,75 2,95 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Club Africain

kurs 4,90 × 100 zł = 431,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,27 3,10
1,30 3,25
1,30 3,25
1,27 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,15 1,87 1,29
1,17 1,85 1,32
1,17 1,80 1,33
1,15 1,69 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 1,92 5,60
2,55 1,92 5,80
2,45 1,85 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,30 2,20 4,85
2,30 2,20 4,90
2,23 2,13 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,09 1,43 1,73
1,13 1,42 1,70
1,12 1,36 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,51 1,56
1,17 1,50 1,53
1,14 1,44 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,75 1,10 2,27 1,56 1,40 2,72 1,12 5,40 1,02 12,00
5,60 1,12 2,25 1,58 1,40 2,75 - - - -
5,40 1,12 2,25 1,57 1,40 2,70 - - - -
- - 2,17 1,54 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 2,50. To o 5,5% więcej niż najniższy kurs 2,37 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,50 1,47
2,45 1,48
2,40 1,48
2,37 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,25 5,20 11,00 2,45 5,75 5,85
5,50 5,25 13,50 2,35 5,60 6,40
5,40 5,20 13,50 2,40 5,80 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Tunis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,60 2,60 3,00 3,75 2,12 7,40 1,92 14,00
4,70 2,55 - - - - - -
4,80 2,52 2,94 3,70 2,06 8,40 1,83 18,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,70 5,15 3,40 17,00 3,35 17,00 3,05 50,00
5,60 5,25 - - - - - -
5,80 5,20 3,15 24,50 3,10 24,00 2,78 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Club Africain i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,70 7,20 6,10 9,20 4,80 22,00 4,60 38,00
9,10 8,40 - - - - - -
9,20 8,20 6,90 12,00 4,85 38,00 4,50 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu ES Tunis - Club Africain dostępnych jest 172 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 10,7% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,87 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,69 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych ES Tunis - Club Africain ma Betfan, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.