Forma w lidze
Stade Tunisien w tabeli
9. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:1 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
6:4 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Stade Tunisien
Wartość drużyny: 4,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Tunezja | 27 | napastnik | 4 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 360 minut | Tunezja | 27 | napastnik | 4 | – |
Przewidywany skład Stade Tunisien 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Stade Tunisien w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 |
Wyniki Stade Tunisien
Terminarz Stade Tunisien
Ostatnie transfery Stade Tunisien
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Niger |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Benin |
![]() |
za darmo |
Stade Tunisien to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Hédi-Enneifer, który może pomieścić 9 000 widzów. Zespół prowadzi Toze Marreco. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stade Tunisien?
Klub piłkarski Stade Tunisien zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Tunezji oraz Mistrzostwo Tunezji. Ponadto triumfował w Superpuchar Tunezji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stade Tunisien w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stade Tunisien trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 118 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohamed Iyadh Riahi do Viborga za 118 tys. €.
Które miejsce zajmuje Stade Tunisien w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Stade Tunisien zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 7 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 5 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Stade Tunisien?
W wyjściowym ustawieniu Stade Tunisien między słupkami staje A. Dkhili, a linię obrony najczęściej tworzą R. Derbali, A. Saihi, H. Khalfa oraz M. Jelassi. W środku pola grają H. Khemiri, Y. Toure, M. Smaali oraz Y. Oumarou, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Saafi, W. Ouerghemmi. Trener Toze Marreco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy Stade Tunisien gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stade Tunisien to spotkanie z US Ben Guerdane, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade de Ben Guerdane w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stade Tunisien?
Ostatni mecz Stade Tunisien to wygrana z ES Metlaoui 1:2 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Bodian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stade Tunisien w tym sezonie?
Bilans Stade Tunisien w tym sezonie to 4 mecze i wynik 2-1-1 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stade Tunisien w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stade Tunisien w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stade Tunisien
Stade Tunisien terminarz
Kiedy Stade Tunisien gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stade Tunisien to spotkanie z US Ben Guerdane, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade de Ben Guerdane w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Wyniki Stade Tunisien w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stade Tunisien w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stade Tunisien w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stade Tunisien wyniki
Stade Tunisien ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 2 meczów, ze średnią 1,50 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stade Tunisien?
Ostatni mecz Stade Tunisien to wygrana z ES Metlaoui 1:2 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Bodian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stade Tunisien – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje Stade Tunisien w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stade Tunisien w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Stade Tunisien w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Stade Tunisien zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 7 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 5 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Stade Tunisien w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stade Tunisien na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stade Tunisien na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 0%
Strzelcy Stade Tunisien
-
Dabou Youssef Saafi 1

-
Wael Ouerghemmi 1

-
Amadou Dia Ndiaye 1
-
Fakhreddine Ben Youssef 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stade Tunisien i rywali według minuty w ostatnich 4 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stade Tunisien to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Stade Tunisien i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Stade Tunisien nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Stade Tunisien
86% bramek Stade Tunisien pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stade Tunisien zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 4 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Stade Tunisien
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 4 meczów Stade Tunisien, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Stade Tunisien
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 75% meczów Stade Tunisien padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Stade Tunisien – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stade Tunisien, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stade Tunisien zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 4 meczach Stade Tunisien ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Stade Tunisien, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 4 meczów.
Stade Tunisien – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Stade Tunisien oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Stade Tunisien – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 54,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 4
- Najniższe w sezonie 53%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 4 meczów. Średnio Stade Tunisien utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 53%.
Stade Tunisien – czyste konta
- U siebie 0 z 1
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 0%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Stade Tunisien to 0% meczów sezonu (0 z 4), z czego 0 w 1 meczu u siebie.
Stade Tunisien – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Stade Tunisien wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Stade Tunisien – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 25%
Stade Tunisien ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Stade Tunisien – 2,0.
Stade Tunisien według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Stade Tunisien zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Stade Tunisien na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,33 0,50 | 1,33 0,50 | 0,33 1,50 |
|
8.
|
1,67 1,50 | 0,67 0,50 | 0,33 1,00 |
|
9.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,50 | 0,67 1,50 |
|
11.
|
2,00 0,33 | 0,50 0,33 | 0,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Stade Tunisien
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stade Tunisien w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ES Hammam-Sousse - Stade Tunisien 1:3 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka US Monastirienne - Stade Tunisien 2:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek ES Hammam-Sousse - Stade Tunisien 1:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 31. minuta Ouerghemmi, US Monastirienne - Stade Tunisien 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta ES Metlaoui - Stade Tunisien 1:2, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Stade Tunisien w tym sezonie?
Bilans Stade Tunisien w tym sezonie to 4 mecze i wynik 2-1-1 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stade Tunisien – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stade Tunisien w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Stade Tunisien 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra Stade Tunisien
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Tunezja | 450 tys. € | – | 1 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Tunezja | 450 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 231' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Tunezja | – | – | 4 | 100% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Senegal | 550 tys. € | 150 tys. € | 4 | 100% | 1 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
– | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
35 | Tunezja | – | – | 3 | 75% | 1 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 29 |
![]() |
24 | Tunezja | 150 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Benin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 8 |
![]() |
25 | Tunezja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
22 | Tunezja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 450 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
23 | Tunezja | – | – | 1 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
33 | Niger | 700 tys. € | – | 1 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Tunezja | 300 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Tunezja | 75 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Tunezja | 300 tys. € | – | 4 | 100% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
28 | Tunezja | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
|
25 | Francja | – | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Tunezja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
32 | Tunezja | 450 tys. € | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
27 | Tunezja | – | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
28 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Tunezja | 25 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Tunezja | 700 tys. € | – | 1 | 25% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
37 | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Stade Tunisien
5,8 mln €
śr. 188 tys. € / zawodnika
Ile Stade Tunisien wydaje na pensje
150 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Tunezja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stade Tunisien w sezonie 2026/2027
Stade Tunisien wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Stade Tunisien
Jak wygląda skład Stade Tunisien?
W wyjściowym ustawieniu Stade Tunisien między słupkami staje A. Dkhili, a linię obrony najczęściej tworzą R. Derbali, A. Saihi, H. Khalfa oraz M. Jelassi. W środku pola grają H. Khemiri, Y. Toure, M. Smaali oraz Y. Oumarou, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Saafi, W. Ouerghemmi. Trener Toze Marreco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Stade Tunisien – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stade Tunisien w sezonie 2026/2027.
Stade Tunisien transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Niger | 33 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Tunezja | 27 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Benin | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Tunezja | 35 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Senegal | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 20 |
|
118 tys. € | |
| 02 Lip 2026 |
|
Tunezja | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Stade Tunisien

Stade Tunisien bilans transferowy
- +1,6 mln € 2026
- +824 tys. € 2025
- +530 tys. € 2024
- +550 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Stade Tunisien

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stade Tunisien w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stade Tunisien trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 118 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohamed Iyadh Riahi do Viborga za 118 tys. €.
Stade Tunisien – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Stade Tunisien? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stade Tunisien?
Klub piłkarski Stade Tunisien zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Tunezji oraz Mistrzostwo Tunezji. Ponadto triumfował w Superpuchar Tunezji.