Forma w lidze
AS Marsa w tabeli
11. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
1:0 bramki
0,50 gola/mecz
1 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AS Marsa
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 26 | pomocnik | 5 | 300 tys. € |
Przewidywany skład AS Marsa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








AS Marsa w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | 5 |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
Wyniki AS Marsa
Terminarz AS Marsa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
AS Marsa
ES Metlaoui
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:30
|
AS Marsa
CS Hammam-Lif
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 7. kolejka
|
|
|
21 Lis 17:30
|
Olympique Béja
AS Marsa
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 8. kolejka
|
Ostatnie transfery AS Marsa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo |
AS Marsa to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Abdelaziz Chtioui, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Imed Ben Younes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AS Marsa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AS Marsa trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje AS Marsa w tabeli Ligue Professionnelle 1?
AS Marsa zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 5 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład AS Marsa?
W wyjściowym ustawieniu AS Marsa między słupkami staje Hamza Ben Chrifia, a linię obrony najczęściej tworzą O. Bahri, M. Chaouch, Aziz Mohamed Traidi oraz O. Jebali. W środku pola grają Amine Mohamed Khaloui, R. Gneba, Amanallah Hamida Ben, A. Ojonugwa oraz S. Mestari, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Hamrouni. Trener Imed Ben Younes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy AS Marsa gra następny mecz?
Najbliższy mecz AS Marsa to spotkanie z ES Metlaoui, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Abdelaziz Chtioui w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AS Marsa?
Ostatni mecz AS Marsa to remis z Jeunesse Sportive Omrane 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AS Marsa w tym sezonie?
Bilans AS Marsa w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-2-2 przy 2 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AS Marsa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AS Marsa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AS Marsa
AS Marsa terminarz
Kiedy AS Marsa gra następny mecz?
Najbliższy mecz AS Marsa to spotkanie z ES Metlaoui, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Abdelaziz Chtioui w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki AS Marsa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AS Marsa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AS Marsa w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AS Marsa wyniki
AS Marsa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 12 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 3 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach AS Marsa zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AS Marsa?
Ostatni mecz AS Marsa to remis z Jeunesse Sportive Omrane 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AS Marsa – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje AS Marsa w sezonie 2026/2027.
Miejsce AS Marsa w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje AS Marsa w tabeli Ligue Professionnelle 1?
AS Marsa zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 5 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki AS Marsa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AS Marsa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AS Marsa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 60%
Rozkład bramek w czasie
Bramki AS Marsa i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AS Marsa to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu AS Marsa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy AS Marsa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla AS Marsa
100% bramek AS Marsa pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AS Marsa zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie AS Marsa
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów AS Marsa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach AS Marsa
- Powyżej 0,5 60%
- Powyżej 1,5 20%
- Powyżej 2,5 20%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 20% meczów AS Marsa padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
AS Marsa – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AS Marsa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AS Marsa zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach AS Marsa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli AS Marsa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
AS Marsa – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 23,0
AS Marsa oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 23,0 strzału.
AS Marsa – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio AS Marsa utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
AS Marsa – czyste konta
- U siebie 2 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto AS Marsa to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 2 w 2 meczach u siebie.
AS Marsa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,7
AS Marsa wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
AS Marsa – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
AS Marsa ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale AS Marsa – 2,0.
AS Marsa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz AS Marsa zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
AS Marsa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,50 | 0,67 1,50 |
|
11.
|
2,00 0,33 | 0,50 0,33 | 0,00 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,00 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 0,67 0,50 | 1,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach AS Marsa
Skrajne wyniki i osiągnięcia AS Marsa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AS Marsa - ES Sahel 1:0 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka CA Bizertin - AS Marsa 1:0 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek ES Tunis - AS Marsa 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 23. minuta AS Marsa - ES Sahel 1:0, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 36. minuta ES Tunis - AS Marsa 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6.09.2026
Jakie statystyki ma AS Marsa w tym sezonie?
Bilans AS Marsa w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-2-2 przy 2 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AS Marsa – zawodnicy
Jak wygląda kadra AS Marsa w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład AS Marsa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra AS Marsa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
31 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Tunezja | 200 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 404' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 150 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
19 | Tunezja | 50 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
![]() |
29 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | ||||||||
| 15 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | ||||||||
| 27 |
![]() |
34 | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | ||||||||
| 28 |
![]() |
24 | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 226' | 0 | 0 | ||||||||
| 29 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Tunezja | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | ||||||||
| 5 |
![]() |
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
|
23 | Maroko | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 5' | 1 | 0 | ||||||||
| 17 |
![]() |
25 | Tunezja | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
30 | Tunezja | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
37 | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry AS Marsa
2,3 mln €
śr. 85 tys. € / zawodnika
Ile AS Marsa wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Tunezja (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AS Marsa w sezonie 2026/2027
AS Marsa wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry AS Marsa
Jak wygląda skład AS Marsa?
W wyjściowym ustawieniu AS Marsa między słupkami staje Hamza Ben Chrifia, a linię obrony najczęściej tworzą O. Bahri, M. Chaouch, Aziz Mohamed Traidi oraz O. Jebali. W środku pola grają Amine Mohamed Khaloui, R. Gneba, Amanallah Hamida Ben, A. Ojonugwa oraz S. Mestari, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Hamrouni. Trener Imed Ben Younes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
AS Marsa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AS Marsa w sezonie 2026/2027.
AS Marsa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 19 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Tunezja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Tunezja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Tunezja | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery AS Marsa

AS Marsa bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +180 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii AS Marsa

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AS Marsa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AS Marsa trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.