Forma w lidze
CS Hammam-Lif w tabeli
14. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:2 bramki
0,00 gola/mecz
3 pkt
1:2 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy CS Hammam-Lif
Wartość drużyny: 425 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | – | obrońca | 2 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 22 | pomocnik | 5 | – |
Przewidywany skład CS Hammam-Lif 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


CS Hammam-Lif w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | 3 |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | 3 |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
Wyniki CS Hammam-Lif
Terminarz CS Hammam-Lif
Ostatnie transfery CS Hammam-Lif
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Gambia |
![]() |
za darmo |
CS Hammam-Lif to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Hammam-Lif Gazon, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Chamseddine Dhaouadi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 425 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CS Hammam-Lif trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje CS Hammam-Lif w tabeli Ligue Professionnelle 1?
CS Hammam-Lif zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 3 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 1:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład CS Hammam-Lif?
W wyjściowym ustawieniu CS Hammam-Lif między słupkami staje Moez Ben Cherifia, a linię obrony najczęściej tworzą Firas Ammar Ben, I. Dridi. Za skuteczność w ataku odpowiadają P. Jobe. Trener Chamseddine Dhaouadi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy CS Hammam-Lif gra następny mecz?
Najbliższy mecz CS Hammam-Lif to spotkanie z Jeunesse Sportive Omrane, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Hammam-Lif Gazon w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CS Hammam-Lif?
Ostatni mecz CS Hammam-Lif to wygrana z ES Sahel 0:1 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Fradj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CS Hammam-Lif w tym sezonie?
Bilans CS Hammam-Lif w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-0-4 przy 1 zdobytej bramce i 4 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań CS Hammam-Lif
CS Hammam-Lif terminarz
Kiedy CS Hammam-Lif gra następny mecz?
Najbliższy mecz CS Hammam-Lif to spotkanie z Jeunesse Sportive Omrane, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Hammam-Lif Gazon w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki CS Hammam-Lif w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone




CS Hammam-Lif wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 1/7 | 5/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 1. kolejka
|
1:0 | – | 1/2 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 4. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/8 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 3. kolejka
|
1:0 | – | 3/9 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 2. kolejka
|
0:1 | – | 8/14 | 1/5 | |
|
12 Cze Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
|
2:0 | – | – | – | |
|
09 Cze Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
|
3:0 | – | – | – | |
|
29 Maj Koniec
|
![]() Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
|
2:0 | – | – | – | |
|
22 Maj Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
|
3:1 | – | – | – | |
|
15 Maj Koniec
|
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
|
2:1 | – | – | – |
CS Hammam-Lif ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 11 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 2 meczów, ze średnią 1,50 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CS Hammam-Lif?
Ostatni mecz CS Hammam-Lif to wygrana z ES Sahel 0:1 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Fradj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CS Hammam-Lif – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027.
Miejsce CS Hammam-Lif w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje CS Hammam-Lif w tabeli Ligue Professionnelle 1?
CS Hammam-Lif zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 3 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 1:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki CS Hammam-Lif na tle ligi w sezonie 2026/2027.
CS Hammam-Lif na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,2
- Strzały celne / mecz 2,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki CS Hammam-Lif i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CS Hammam-Lif to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka.
Przebieg meczu CS Hammam-Lif i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy CS Hammam-Lif otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla CS Hammam-Lif
100% bramek CS Hammam-Lif pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CS Hammam-Lif zdobywa w sezonie średnio 0,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie CS Hammam-Lif
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów CS Hammam-Lif, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach CS Hammam-Lif
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 0%
- Powyżej 2,5 0%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 0% meczów CS Hammam-Lif padają co najmniej trzy bramki, a w 0% spotkań trafiają obie drużyny.
CS Hammam-Lif – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CS Hammam-Lif, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CS Hammam-Lif zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach CS Hammam-Lif ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli CS Hammam-Lif, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
CS Hammam-Lif – strzały
- Celne / mecz 2,0
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 3%
- Strzałów na gola 31,0
CS Hammam-Lif oddaje 6,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 31,0 strzału.
CS Hammam-Lif – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 38,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio CS Hammam-Lif utrzymuje przy piłce 42,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
CS Hammam-Lif – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto CS Hammam-Lif to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
CS Hammam-Lif – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,7
CS Hammam-Lif wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
CS Hammam-Lif – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
CS Hammam-Lif ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale CS Hammam-Lif – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
CS Hammam-Lif według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz CS Hammam-Lif zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
CS Hammam-Lif na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,00 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 0,67 0,50 | 1,00 1,50 |
|
14.
|
0,00 1,00 | 0,00 0,33 | 1,00 0,67 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 1,00 0,67 | 1,50 1,67 |
|
16.
|
0,50 0,00 | 0,50 0,00 | 1,50 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach CS Hammam-Lif
Skrajne wyniki i osiągnięcia CS Hammam-Lif w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ES Sahel - CS Hammam-Lif 0:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 11.10.2026
- Najwyższa porażka CS Hammam-Lif - CA Bizertin 0:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 1 bramek CS Hammam-Lif - CA Bizertin 0:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Fradj, ES Sahel - CS Hammam-Lif 0:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 10. minuta Fradj, ES Sahel - CS Hammam-Lif 0:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 11.10.2026
Jakie statystyki ma CS Hammam-Lif w tym sezonie?
Bilans CS Hammam-Lif w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-0-4 przy 1 zdobytej bramce i 4 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CS Hammam-Lif – zawodnicy
Jak wygląda kadra CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład CS Hammam-Lif 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra CS Hammam-Lif
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Tunezja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
27 | Gambia | 125 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Tunezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Tunezja | 175 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Tunezja | 225 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry CS Hammam-Lif
750 tys. €
śr. 38 tys. € / zawodnika
Ile CS Hammam-Lif wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Tunezja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027
CS Hammam-Lif wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry CS Hammam-Lif
Jak wygląda skład CS Hammam-Lif?
W wyjściowym ustawieniu CS Hammam-Lif między słupkami staje Moez Ben Cherifia, a linię obrony najczęściej tworzą Firas Ammar Ben, I. Dridi. Za skuteczność w ataku odpowiadają P. Jobe. Trener Chamseddine Dhaouadi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
CS Hammam-Lif – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027.
CS Hammam-Lif transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Gambia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Tunezja | 35 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Tunezja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Sty 2026 |
|
Tunezja | 33 |
![]() |
nieujawniona |
Kluczowe transfery CS Hammam-Lif
CS Hammam-Lif bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +180 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii CS Hammam-Lif

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CS Hammam-Lif w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CS Hammam-Lif trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.