Forma w lidze
Olympique Béja w tabeli
15. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 14. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:3 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Olympique Béja
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Tunezja | 22 | napastnik | 5 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 24 | pomocnik | 5 | – |
Przewidywany skład Olympique Béja 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Olympique Béja w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | 3 |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | 1 |
Wyniki Olympique Béja
Terminarz Olympique Béja
Ostatnie transfery Olympique Béja
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo |
Olympique Béja to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Boujemâa Lekmiti, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Nacif Beyaoui. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Olympique Béja w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Olympique Béja trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Olympique Béja w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Olympique Béja zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Olympique Béja?
W wyjściowym ustawieniu Olympique Béja między słupkami staje C. Smaoui, a linię obrony najczęściej tworzą C. Camara, I. Chalghoumi, E. Mejri oraz R. Hammami. W środku pola grają I. Ogoulola, M. Ammar, F. Fadhli, A. Ishimwe oraz A. Sidibe, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hadouchi. Trener Nacif Beyaoui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy Olympique Béja gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympique Béja to spotkanie z ES Sahel, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Boujemâa Lekmiti w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympique Béja?
Ostatni mecz Olympique Béja to porażka z ES Tunis 3:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mastouri, Mastouri oraz Mastouri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Olympique Béja w tym sezonie?
Bilans Olympique Béja w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Olympique Béja w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Olympique Béja w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Olympique Béja
Olympique Béja terminarz
Kiedy Olympique Béja gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympique Béja to spotkanie z ES Sahel, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Boujemâa Lekmiti w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki Olympique Béja w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Olympique Béja w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Olympique Béja w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Olympique Béja wyniki
Olympique Béja ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Olympique Béja zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympique Béja?
Ostatni mecz Olympique Béja to porażka z ES Tunis 3:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mastouri, Mastouri oraz Mastouri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Olympique Béja – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje Olympique Béja w sezonie 2026/2027.
Miejsce Olympique Béja w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Olympique Béja w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Olympique Béja zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 10 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Olympique Béja w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Olympique Béja na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Olympique Béja na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 0%
Strzelcy Olympique Béja
-
Bechir Hasni 1

-
H. Hadouchi 1

-
Ravel Max Well Djoumekou 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Olympique Béja i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Olympique Béja to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Olympique Béja i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Olympique Béja nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Olympique Béja
100% bramek Olympique Béja pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Olympique Béja zdobywa w sezonie średnio 0,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Olympique Béja
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Olympique Béja, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Olympique Béja
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Olympique Béja padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Olympique Béja – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Olympique Béja, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Olympique Béja zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Olympique Béja ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Olympique Béja, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 5 meczów.
Olympique Béja – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Olympique Béja oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Olympique Béja – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 35,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Olympique Béja utrzymuje przy piłce 43,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Olympique Béja – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Olympique Béja to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Olympique Béja – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Olympique Béja wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Olympique Béja – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Olympique Béja ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Olympique Béja – 2,4.
Olympique Béja według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Olympique Béja zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Olympique Béja na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,00 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 0,67 0,50 | 1,00 1,50 |
|
14.
|
0,00 1,00 | 0,00 0,33 | 1,00 0,67 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 1,00 0,67 | 1,50 1,67 |
|
16.
|
0,50 0,00 | 0,50 0,00 | 1,50 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Olympique Béja
Skrajne wyniki i osiągnięcia Olympique Béja w tym sezonie
- Najwyższa porażka ES Tunis - Olympique Béja 3:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek ES Tunis - Olympique Béja 3:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najszybsza bramka 40. minuta Hadouchi, CA Bizertin - Olympique Béja 1:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 69. minuta Hasni, Olympique Béja - US Ben Guerdane 1:2, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
Jakie statystyki ma Olympique Béja w tym sezonie?
Bilans Olympique Béja w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Olympique Béja – zawodnicy
Jak wygląda kadra Olympique Béja w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Olympique Béja 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kadra Olympique Béja
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
30 | Tunezja | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Tunezja | 150 tys. € | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Tunezja | 200 tys. € | 28 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 8 |
![]() |
26 | Tunezja | 275 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 142' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
|
23 | Rwanda | 150 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Tunezja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Tunezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
|
30 | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 56 |
![]() |
26 | Benin | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Tunezja | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Tunezja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Tunezja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 28' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
23 | Gwinea | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Tunezja | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Tunezja | 175 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Olympique Béja
3 mln €
śr. 104 tys. € / zawodnika
Ile Olympique Béja wydaje na pensje
28 tys. € rocznie
śr. 969 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Tunezja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Olympique Béja w sezonie 2026/2027
Olympique Béja wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Olympique Béja
Jak wygląda skład Olympique Béja?
W wyjściowym ustawieniu Olympique Béja między słupkami staje C. Smaoui, a linię obrony najczęściej tworzą C. Camara, I. Chalghoumi, E. Mejri oraz R. Hammami. W środku pola grają I. Ogoulola, M. Ammar, F. Fadhli, A. Ishimwe oraz A. Sidibe, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hadouchi. Trener Nacif Beyaoui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Olympique Béja – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Olympique Béja w sezonie 2026/2027.
Olympique Béja transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Tunezja | – |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Senegal | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Olympique Béja
Olympique Béja bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +89 tys. € 2024
- +295 tys. € 2023
- +87 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Olympique Béja
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Olympique Béja w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Olympique Béja trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.