Forma w lidze
US Monastirienne w tabeli
4. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:4 bramki
2,50 gola/mecz
5 pkt
2:1 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy US Monastirienne
Wartość drużyny: 3,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Tunezja | 22 | napastnik | 3 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 23 | bramkarz | 5 | 100 tys. € |
Przewidywany skład US Monastirienne 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





US Monastirienne w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 11 |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 9 |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
Wyniki US Monastirienne
Terminarz US Monastirienne
Ostatnie transfery US Monastirienne
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Tunezja | – | za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
260 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Senegal |
|
129 tys. € |
US Monastirienne to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Mustapha Ben Jannet, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Romain Folz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez US Monastirienne?
Klub piłkarski US Monastirienne zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Tunezji oraz Puchar Tunezji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski US Monastirienne w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do US Monastirienne trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 656 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Raed Chikhaoui do ES Tunis za 267 tys. €.
Które miejsce zajmuje US Monastirienne w tabeli Ligue Professionnelle 1?
US Monastirienne zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład US Monastirienne?
W wyjściowym ustawieniu US Monastirienne między słupkami staje A. Slimane, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ghorbel, R. Azzouz, R. Bouchniba oraz Y. Herch. W środku pola grają M. Boussadia, A. Boulila, M. Ganouni oraz Chaim El Djebali, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Amri, S. Barhoumi. Trener Romain Folz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy US Monastirienne gra następny mecz?
Najbliższy mecz US Monastirienne to spotkanie z Progrès Sakiet Eddaïer, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Mustapha Ben Jannet w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz US Monastirienne?
Ostatni mecz US Monastirienne to remis z CA Bizertin 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma US Monastirienne w tym sezonie?
Bilans US Monastirienne w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz US Monastirienne w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra US Monastirienne w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań US Monastirienne
US Monastirienne terminarz
Kiedy US Monastirienne gra następny mecz?
Najbliższy mecz US Monastirienne to spotkanie z Progrès Sakiet Eddaïer, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Mustapha Ben Jannet w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki US Monastirienne w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub US Monastirienne w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki US Monastirienne w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
US Monastirienne wyniki
US Monastirienne ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 13 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz US Monastirienne?
Ostatni mecz US Monastirienne to remis z CA Bizertin 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
US Monastirienne – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje US Monastirienne w sezonie 2026/2027.
Miejsce US Monastirienne w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje US Monastirienne w tabeli Ligue Professionnelle 1?
US Monastirienne zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki US Monastirienne w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki US Monastirienne na tle ligi w sezonie 2026/2027.
US Monastirienne na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
Strzelcy US Monastirienne
-
Ahmed Bouassida 3

-
Raed Bouchniba 2
-
Salah Barhoumi 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki US Monastirienne i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres US Monastirienne to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu US Monastirienne i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy US Monastirienne otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla US Monastirienne
86% bramek US Monastirienne pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
US Monastirienne zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie US Monastirienne
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów US Monastirienne, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach US Monastirienne
- Powyżej 0,5 60%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów US Monastirienne padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
US Monastirienne – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla US Monastirienne, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie US Monastirienne zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach US Monastirienne ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli US Monastirienne, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
US Monastirienne – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
US Monastirienne oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
US Monastirienne – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 52,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio US Monastirienne utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
US Monastirienne – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto US Monastirienne to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
US Monastirienne – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
US Monastirienne wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
US Monastirienne – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
US Monastirienne ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale US Monastirienne – 1,8.
US Monastirienne według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 3,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz US Monastirienne zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
US Monastirienne na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 1,00 | 1,33 0,50 | 0,00 0,50 |
|
3.
|
2,33 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,67 | 2,50 0,67 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
3,00 1,50 | 1,00 1,00 | 0,00 1,00 |
|
6.
|
3,00 0,67 | 2,00 0,67 | 0,50 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach US Monastirienne
Skrajne wyniki i osiągnięcia US Monastirienne w tym sezonie
- Najwyższa wygrana US Monastirienne - Stade Tunisien 2:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek US Monastirienne - US Ben Guerdane 3:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Barhoumi, US Monastirienne - US Ben Guerdane 3:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 64. minuta Bouassida, US Monastirienne - US Ben Guerdane 3:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma US Monastirienne w tym sezonie?
Bilans US Monastirienne w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
US Monastirienne – zawodnicy
Jak wygląda kadra US Monastirienne w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład US Monastirienne 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze US Monastirienne
-
Ahmed Bouassida Napastnik Uraz głowy pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz

Kadra US Monastirienne
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
22 | Tunezja | 275 tys. € | – | 3 | 60% | 3 | 0 | 257' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Tunezja | 300 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 203' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Tunezja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Francja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Francja | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
23 | Tunezja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Tunezja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Tunezja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
![]() |
21 | Tunezja | 350 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 165' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Tunezja | 700 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
22 | Tunezja | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 0 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Tunezja | 75 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | Tunezja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Tunezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Tunezja | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Tunezja | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Tunezja | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 0 | 425' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Tunezja | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Tunezja | 200 tys. € | 577 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
19 | Tunezja | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Tunezja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Tunezja | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Tunezja | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry US Monastirienne
4,6 mln €
śr. 175 tys. € / zawodnika
Ile US Monastirienne wydaje na pensje
577 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Tunezja (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy US Monastirienne w sezonie 2026/2027
US Monastirienne wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry US Monastirienne
Jak wygląda skład US Monastirienne?
W wyjściowym ustawieniu US Monastirienne między słupkami staje A. Slimane, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ghorbel, R. Azzouz, R. Bouchniba oraz Y. Herch. W środku pola grają M. Boussadia, A. Boulila, M. Ganouni oraz Chaim El Djebali, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Amri, S. Barhoumi. Trener Romain Folz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
US Monastirienne – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub US Monastirienne w sezonie 2026/2027.
US Monastirienne transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 28 | – | za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
![]() |
260 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Tunezja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Senegal | – |
|
129 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Tunezja | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 37 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Nigeria | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery US Monastirienne


US Monastirienne bilans transferowy
- +741 tys. € 2026
- +1,3 mln € 2025
- +130 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +590 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii US Monastirienne
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski US Monastirienne w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do US Monastirienne trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 656 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Raed Chikhaoui do ES Tunis za 267 tys. €.
US Monastirienne – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski US Monastirienne? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez US Monastirienne?
Klub piłkarski US Monastirienne zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Tunezji oraz Puchar Tunezji.