Forma w lidze
US Ben Guerdane w tabeli
3. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
4 pkt
5:4 bramki
2,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy US Ben Guerdane
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | – | – | 5 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 30 | pomocnik | 5 | 450 tys. € |
Przewidywany skład US Ben Guerdane 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







US Ben Guerdane w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 11 |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 9 |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
Wyniki US Ben Guerdane
Terminarz US Ben Guerdane
Ostatnie transfery US Ben Guerdane
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
|
za darmo | ||
| 18 Sie 2026 |
|
Tunezja |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo |
US Ben Guerdane to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade de Ben Guerdane, który może pomieścić 6 500 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do US Ben Guerdane trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje US Ben Guerdane w tabeli Ligue Professionnelle 1?
US Ben Guerdane zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 11 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy US Ben Guerdane gra następny mecz?
Najbliższy mecz US Ben Guerdane to spotkanie z ES Hammam-Sousse, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Municipale Bou Ali-Lahouar w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz US Ben Guerdane?
Ostatni mecz US Ben Guerdane to wygrana z Club Africain 2:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Oboh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma US Ben Guerdane w tym sezonie?
Bilans US Ben Guerdane w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-2-0 przy 9 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań US Ben Guerdane
US Ben Guerdane terminarz
Kiedy US Ben Guerdane gra następny mecz?
Najbliższy mecz US Ben Guerdane to spotkanie z ES Hammam-Sousse, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Municipale Bou Ali-Lahouar w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki US Ben Guerdane w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
US Ben Guerdane wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz US Ben Guerdane?
Ostatni mecz US Ben Guerdane to wygrana z Club Africain 2:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Oboh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
US Ben Guerdane – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027.
Miejsce US Ben Guerdane w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje US Ben Guerdane w tabeli Ligue Professionnelle 1?
US Ben Guerdane zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 11 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki US Ben Guerdane na tle ligi w sezonie 2026/2027.
US Ben Guerdane na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 20%
Strzelcy US Ben Guerdane
-
Daniel Oboh 2

-
Idriss Mhirssi 2

-
Ghazi Ayadi 1
-
Abdelouahab Bakhouche Ghezzi M. 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki US Ben Guerdane i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres US Ben Guerdane to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane Po przerwie pada 44% bramek US Ben Guerdane.Przebieg meczu US Ben Guerdane i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy US Ben Guerdane otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla US Ben Guerdane
100% bramek US Ben Guerdane pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
US Ben Guerdane zdobywa w sezonie średnio 2,20 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie US Ben Guerdane
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów US Ben Guerdane, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
US Ben Guerdane wygra mecz ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane US Ben Guerdane nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach US Ben Guerdane
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów US Ben Guerdane padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów US Ben Guerdane.US Ben Guerdane – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla US Ben Guerdane, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie US Ben Guerdane zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
US Ben Guerdane wygra mecz ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane US Ben Guerdane zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach US Ben Guerdane ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli US Ben Guerdane, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 5 meczów.
US Ben Guerdane wygra drugą połowę meczu ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane Drugą połowę US Ben Guerdane wygrywał w 3 z 5 meczów.US Ben Guerdane – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
US Ben Guerdane oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane US Ben Guerdane oddaje 8,6 strzałów na mecz.US Ben Guerdane – posiadanie piłki
- U siebie 54,3%
- Na wyjeździe 43,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio US Ben Guerdane utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
US Ben Guerdane wygra mecz ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane US Ben Guerdane utrzymuje średnio 50,0% posiadania piłki.US Ben Guerdane – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto US Ben Guerdane to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu ES Hammam-Sousse - US Ben Guerdane Czyste konto US Ben Guerdane zachowuje w 20% meczów.US Ben Guerdane – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 2,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
US Ben Guerdane wykonuje średnio 2,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
US Ben Guerdane – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
US Ben Guerdane ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale US Ben Guerdane – 2,0.
US Ben Guerdane według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz US Ben Guerdane zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
US Ben Guerdane na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,50 | 2,67 1,00 | 1,33 1,50 |
|
2.
|
3,00 1,00 | 1,33 0,50 | 0,00 0,50 |
|
3.
|
2,33 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,67 | 2,50 0,67 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
3,00 1,50 | 1,00 1,00 | 0,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach US Ben Guerdane
Skrajne wyniki i osiągnięcia US Ben Guerdane w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Olympique Béja - US Ben Guerdane 1:2 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek US Monastirienne - US Ben Guerdane 3:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Ayadi, US Monastirienne - US Ben Guerdane 3:3, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta US Ben Guerdane - Club Africain 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
Jakie statystyki ma US Ben Guerdane w tym sezonie?
Bilans US Ben Guerdane w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-2-0 przy 9 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
US Ben Guerdane – zawodnicy
Jak wygląda kadra US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład US Ben Guerdane 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze US Ben Guerdane
-
Ayoub Ben Mcharek Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 196 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra US Ben Guerdane
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
31 | Tunezja | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Tunezja | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
29 | Tunezja | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Tunezja | 25 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
31 | Tunezja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Kamerun | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Tunezja | 250 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Tunezja | 450 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
|
29 | DR Konga | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
29 | Tunezja | 150 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Tunezja | 75 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
27 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
32 | Tunezja | 250 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Tunezja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
40 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Tunezja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry US Ben Guerdane
2,4 mln €
śr. 104 tys. € / zawodnika
Ile US Ben Guerdane wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Tunezja (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027
US Ben Guerdane wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry US Ben Guerdane
US Ben Guerdane – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027.
US Ben Guerdane transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
24 |
|
za darmo | ||
| 18 Sie 2026 |
|
Tunezja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Tunezja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Tunezja | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii US Ben Guerdane
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski US Ben Guerdane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do US Ben Guerdane trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.