Forma w lidze
Club Africain w tabeli
5. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
2:0 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
2:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Club Africain
Wartość drużyny: 8,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | 22 | pomocnik | 3 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 360 minut | Gambia | 30 | pomocnik | 4 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Club Africain 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Club Africain w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 11 |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 9 |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
Wyniki Club Africain
Terminarz Club Africain
Ostatnie transfery Club Africain
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
koniec kariery | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Mali |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Kamerun |
![]() |
za darmo |
Club Africain to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Olympique de Radès, który może pomieścić 65 000 widzów. Zespół prowadzi Maher Kanzari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Africain?
Klub piłkarski Club Africain zdobył w swojej historii 32 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tunezji oraz Puchar Tunezji. Ponadto triumfował w Superpuchar Tunezji, Puchar Afro-Azjatycki oraz Afrykańska Liga Mistrzów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Africain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Africain trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Firas Chaouat do Al-Ahly SC za 520 tys. €.
Które miejsce zajmuje Club Africain w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Club Africain zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 9 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Club Africain?
W wyjściowym ustawieniu Club Africain między słupkami staje A. Chamakh, a linię obrony najczęściej tworzą Houssem Ben Ali, I. Simpara, Hamza Ben Abda oraz G. Zaalouni. W środku pola grają S. Khan, H. Chikhaoui oraz M. Zaddem, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Kinzumbi, A. Harzi oraz H. Khadraoui. Trener Maher Kanzari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy Club Africain gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Africain to spotkanie z Progrès Sakiet Eddaïer, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade Municipal Sakiet Eddaier w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Africain?
Ostatni mecz Club Africain to porażka z US Ben Guerdane 2:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Oboh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club Africain w tym sezonie?
Bilans Club Africain w tym sezonie to 4 mecze i wynik 3-0-1 przy 4 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 16,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club Africain w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Club Africain w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Club Africain
Club Africain terminarz
Kiedy Club Africain gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Africain to spotkanie z Progrès Sakiet Eddaïer, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade Municipal Sakiet Eddaier w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Wyniki Club Africain w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Club Africain w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Club Africain w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club Africain wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Africain?
Ostatni mecz Club Africain to porażka z US Ben Guerdane 2:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramkę zdobył Oboh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club Africain – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje Club Africain w sezonie 2026/2027.
Miejsce Club Africain w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club Africain w tabeli Ligue Professionnelle 1?
Club Africain zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 9 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Club Africain w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Club Africain na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Club Africain na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 16,0
- Strzały celne / mecz 6,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 75%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club Africain i rywali według minuty w ostatnich 4 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club Africain to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Club Africain i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
Gdy Club Africain otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Club Africain
100% bramek Club Africain pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club Africain zdobywa w sezonie średnio 2,25 punktu na mecz. W ostatnich 4 meczach średnia wynosi 2,25.
Aktualne serie Club Africain
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 4 meczów Club Africain, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Club Africain
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 25%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów Club Africain padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Club Africain – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club Africain, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club Africain zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 4 meczach Club Africain ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Club Africain, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 4 meczów.
Club Africain – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 9,8
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,0
Club Africain oddaje 16,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,0 strzału.
Club Africain – posiadanie piłki
- U siebie 62,5%
- Na wyjeździe 59,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 4
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 4 meczów. Średnio Club Africain utrzymuje przy piłce 60,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Club Africain – czyste konta
- U siebie 2 z 2
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Club Africain to 75% meczów sezonu (3 z 4), z czego 2 w 2 meczach u siebie.
Club Africain – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,5
Club Africain wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 1,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Club Africain – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Club Africain ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Club Africain – 2,5.
Club Africain według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Club Africain zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Club Africain na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,33 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,67 | 2,50 0,67 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
3,00 1,50 | 1,00 1,00 | 0,00 1,00 |
|
6.
|
3,00 0,67 | 2,00 0,67 | 0,50 1,00 |
|
7.
|
2,33 0,50 | 1,33 0,50 | 0,33 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Club Africain
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club Africain w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ES Metlaoui - Club Africain 0:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 23.08.2026
- Najwyższa porażka US Ben Guerdane - Club Africain 2:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek US Ben Guerdane - Club Africain 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 24. minuta US Ben Guerdane - Club Africain 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Zaddem, Club Africain - ES Hammam-Sousse 1:0, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Club Africain w tym sezonie?
Bilans Club Africain w tym sezonie to 4 mecze i wynik 3-0-1 przy 4 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 16,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club Africain – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club Africain w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Club Africain 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Club Africain
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Tunezja | 550 tys. € | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Tunezja | 800 tys. € | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Tunezja | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Kongo | 550 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Tunezja | 0 € | 35 tys. € | 3 | 75% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Tunezja | 900 tys. € | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Tunezja | 700 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Gambia | 250 tys. € | 122 tys. € | 4 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Algeria | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
25 | Tunezja | 500 tys. € | – | 4 | 100% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
27 | Tunezja | 300 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Kamerun | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Tunezja | 800 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
31 | Tunezja | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
30 | Tunezja | 300 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
28 | Mali | 50 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | Tunezja | 800 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
28 | Tunezja | 300 tys. € | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Club Africain
9,6 mln €
śr. 435 tys. € / zawodnika
Ile Club Africain wydaje na pensje
157 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Tunezja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club Africain w sezonie 2026/2027
Club Africain wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club Africain
Jak wygląda skład Club Africain?
W wyjściowym ustawieniu Club Africain między słupkami staje A. Chamakh, a linię obrony najczęściej tworzą Houssem Ben Ali, I. Simpara, Hamza Ben Abda oraz G. Zaalouni. W środku pola grają S. Khan, H. Chikhaoui oraz M. Zaddem, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Kinzumbi, A. Harzi oraz H. Khadraoui. Trener Maher Kanzari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Club Africain – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club Africain w sezonie 2026/2027.
Club Africain transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Mali | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Kamerun | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Tunezja | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Tunezja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Tunezja | 30 |
![]() |
520 tys. € | |
| 06 Lip 2026 |
|
Tunezja | 25 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
500 tys. € |
Kluczowe transfery Club Africain



Club Africain bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +308 tys. € 2025
- -450 tys. € 2024
- -144 tys. € 2023
- +796 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Club Africain
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Africain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Club Africain trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Firas Chaouat do Al-Ahly SC za 520 tys. €.
Club Africain – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Club Africain? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Africain?
Klub piłkarski Club Africain zdobył w swojej historii 32 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tunezji oraz Puchar Tunezji. Ponadto triumfował w Superpuchar Tunezji, Puchar Afro-Azjatycki oraz Afrykańska Liga Mistrzów.