Forma w lidze
ES Metlaoui w tabeli
13. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
1:3 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy ES Metlaoui
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Tunezja | 26 | napastnik | 5 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 23 | obrońca | 5 | 50 tys. € |
Przewidywany skład ES Metlaoui 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










ES Metlaoui w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | 3 |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | 3 |
Wyniki ES Metlaoui
Terminarz ES Metlaoui
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
AS Marsa
ES Metlaoui
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:30
|
ES Metlaoui
ES Zarzis
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 7. kolejka
|
|
|
21 Lis 17:30
|
CS Hammam-Lif
ES Metlaoui
Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 8. kolejka
|
Ostatnie transfery ES Metlaoui
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
za darmo |
ES Metlaoui to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade Municipal de Métlaoui, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Amine Gara. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ES Metlaoui w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ES Metlaoui trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje ES Metlaoui w tabeli Ligue Professionnelle 1?
ES Metlaoui zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 3 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład ES Metlaoui?
W wyjściowym ustawieniu ES Metlaoui między słupkami staje S. Yeddes, a linię obrony najczęściej tworzą A. Tlili, A. Ghrissi oraz O. Hicheri. W środku pola grają I. Hermas, Mohamed Ameur Belghith, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Faleh, O. Naffati, B. Hajji, N. Sylla oraz A. Jouini. Trener Amine Gara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy ES Metlaoui gra następny mecz?
Najbliższy mecz ES Metlaoui to spotkanie z AS Marsa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Abdelaziz Chtioui w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ES Metlaoui?
Ostatni mecz ES Metlaoui to porażka z Stade Tunisien 1:2 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Bodian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma ES Metlaoui w tym sezonie?
Bilans ES Metlaoui w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-0-4 przy 3 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz ES Metlaoui w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra ES Metlaoui w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań ES Metlaoui
ES Metlaoui terminarz
Kiedy ES Metlaoui gra następny mecz?
Najbliższy mecz ES Metlaoui to spotkanie z AS Marsa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stade Abdelaziz Chtioui w ramach Ligue Professionnelle 1 (6. kolejka).
Wyniki ES Metlaoui w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub ES Metlaoui w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki ES Metlaoui w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
ES Metlaoui wyniki
ES Metlaoui ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 12 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 2 meczów, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ES Metlaoui?
Ostatni mecz ES Metlaoui to porażka z Stade Tunisien 1:2 w Ligue Professionnelle 1, 11 października 2026. Bramkę zdobył Bodian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
ES Metlaoui – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje ES Metlaoui w sezonie 2026/2027.
Miejsce ES Metlaoui w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje ES Metlaoui w tabeli Ligue Professionnelle 1?
ES Metlaoui zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 3 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki ES Metlaoui w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki ES Metlaoui na tle ligi w sezonie 2026/2027.
ES Metlaoui na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 1,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki ES Metlaoui i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres ES Metlaoui to 31–45+ minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu ES Metlaoui i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy ES Metlaoui otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla ES Metlaoui
100% bramek ES Metlaoui pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
ES Metlaoui zdobywa w sezonie średnio 0,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie ES Metlaoui
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów ES Metlaoui, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach ES Metlaoui
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 40%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów ES Metlaoui padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
ES Metlaoui – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla ES Metlaoui, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie ES Metlaoui zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach ES Metlaoui ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli ES Metlaoui, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 5 meczów.
ES Metlaoui – strzały
- Celne / mecz 1,8
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 24%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,7
ES Metlaoui oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 24% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,7 strzału.
ES Metlaoui – posiadanie piłki
- U siebie 39,7%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio ES Metlaoui utrzymuje przy piłce 41,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
ES Metlaoui – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto ES Metlaoui to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
ES Metlaoui – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
ES Metlaoui wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
ES Metlaoui – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 20%
ES Metlaoui ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale ES Metlaoui – 1,4.
ES Metlaoui według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz ES Metlaoui zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
ES Metlaoui na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
2,00 0,33 | 0,50 0,33 | 0,00 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,00 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 0,67 0,50 | 1,00 1,50 |
|
14.
|
0,00 1,00 | 0,00 0,33 | 1,00 0,67 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 1,00 0,67 | 1,50 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach ES Metlaoui
Skrajne wyniki i osiągnięcia ES Metlaoui w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ES Metlaoui - ES Hammam-Sousse 1:0 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6.09.2026
- Najwyższa porażka ES Metlaoui - Club Africain 0:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek ES Sahel - ES Metlaoui 2:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najszybsza bramka 41. minuta Bodian, ES Metlaoui - Stade Tunisien 1:2, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta ES Metlaoui - ES Hammam-Sousse 1:0, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 6.09.2026
Jakie statystyki ma ES Metlaoui w tym sezonie?
Bilans ES Metlaoui w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-0-4 przy 3 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
ES Metlaoui – zawodnicy
Jak wygląda kadra ES Metlaoui w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład ES Metlaoui 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










Kadra ES Metlaoui
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Tunezja | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Tunezja | 200 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Tunezja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Tunezja | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 330' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Gwinea | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Gwinea | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
28 | Tunezja | 150 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Tunezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Tunezja | 50 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
26 | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Tunezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
33 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
37 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Tunezja | 200 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Tunezja | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Tunezja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Tunezja | 100 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry ES Metlaoui
1,6 mln €
śr. 67 tys. € / zawodnika
Ile ES Metlaoui wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Tunezja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy ES Metlaoui w sezonie 2026/2027
ES Metlaoui wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry ES Metlaoui
Jak wygląda skład ES Metlaoui?
W wyjściowym ustawieniu ES Metlaoui między słupkami staje S. Yeddes, a linię obrony najczęściej tworzą A. Tlili, A. Ghrissi oraz O. Hicheri. W środku pola grają I. Hermas, Mohamed Ameur Belghith, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Faleh, O. Naffati, B. Hajji, N. Sylla oraz A. Jouini. Trener Amine Gara ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
ES Metlaoui – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub ES Metlaoui w sezonie 2026/2027.
ES Metlaoui transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Tunezja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
za darmo |
Kluczowe transfery ES Metlaoui
ES Metlaoui bilans transferowy
- +200 tys. € 2026
- +214 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii ES Metlaoui
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ES Metlaoui w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ES Metlaoui trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.