Forma w lidze
ES Tunis w tabeli
1. miejsce / 12 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:4 bramki
2,67 gola/mecz
3 pkt
2:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy ES Tunis
Wartość drużyny: 17 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Tunezja | 29 | napastnik | 4 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Wybrzeże Kości Słoniowej | 20 | pomocnik | 5 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 394 minut | Francja | 27 | napastnik | 5 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład ES Tunis 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


ES Tunis w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 11 |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 9 |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
Wyniki ES Tunis
Terminarz ES Tunis
Ostatnie transfery ES Tunis
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
|
175 tys. € | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Algeria |
![]() |
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
|
RPA | – | za darmo |
ES Tunis to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade olympique Hammadi-Agrebi, który może pomieścić 60 000 widzów. Zespół prowadzi Pablo Franco. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 17 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ES Tunis w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ES Tunis trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 3 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hazem Mastouri z Makhachkala za 800 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Amine Tougai do Al-Ahli SC za 1,7 mln €.
Które miejsce zajmuje ES Tunis w tabeli Ligue Professionnelle 1?
ES Tunis zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład ES Tunis?
W wyjściowym ustawieniu ES Tunis między słupkami staje A. Memmich, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chikhaoui, M. Drager, N. Laifi oraz H. Jelassi. W środku pola grają J. Castillo, A. Konate oraz H. Rafia, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Faraj, H. Mastouri oraz Y. Belaili. Trener Pablo Franco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
Kiedy ES Tunis gra następny mecz?
Najbliższy mecz ES Tunis to spotkanie z US Monastirienne, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade olympique Hammadi-Agrebi w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ES Tunis?
Ostatni mecz ES Tunis to wygrana z Olympique Béja 3:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mastouri, Mastouri oraz Mastouri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma ES Tunis w tym sezonie?
Bilans ES Tunis w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 65%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz ES Tunis w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra ES Tunis w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań ES Tunis
ES Tunis terminarz
Kiedy ES Tunis gra następny mecz?
Najbliższy mecz ES Tunis to spotkanie z US Monastirienne, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade olympique Hammadi-Agrebi w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Wyniki ES Tunis w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub ES Tunis w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki ES Tunis w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
ES Tunis wyniki
ES Tunis ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach ES Tunis zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ES Tunis?
Ostatni mecz ES Tunis to wygrana z Olympique Béja 3:1 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mastouri, Mastouri oraz Mastouri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
ES Tunis – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje ES Tunis w sezonie 2026/2027.
Miejsce ES Tunis w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje ES Tunis w tabeli Ligue Professionnelle 1?
ES Tunis zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki ES Tunis w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki ES Tunis na tle ligi w sezonie 2026/2027.
ES Tunis na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 16,2
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
Strzelcy ES Tunis
-
Hazem Mastouri 4
-
Moez Hadj Ali 2

-
Mohamed Hadj Mahmoud 1
-
Youcef Belaili 1
-
Marouane Sahraoui 1
-
Mael Fernandez Monyebe 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki ES Tunis i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres ES Tunis to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu ES Tunis i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy ES Tunis otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla ES Tunis
100% bramek ES Tunis pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
ES Tunis zdobywa w sezonie średnio 2,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie ES Tunis
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów ES Tunis, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach ES Tunis
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów ES Tunis padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
ES Tunis – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla ES Tunis, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie ES Tunis zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach ES Tunis ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli ES Tunis, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
ES Tunis – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 10,8
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
ES Tunis oddaje 16,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
ES Tunis – posiadanie piłki
- U siebie 62,7%
- Na wyjeździe 67,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 5
- Najniższe w sezonie 61%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 5 meczów. Średnio ES Tunis utrzymuje przy piłce 64,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 61%.
ES Tunis – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto ES Tunis to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
ES Tunis – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 20%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
ES Tunis wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 20% spotkań.
ES Tunis – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
ES Tunis ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale ES Tunis – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
ES Tunis według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz ES Tunis zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
ES Tunis na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,50 | 2,67 1,00 | 1,33 1,50 |
|
2.
|
3,00 1,00 | 1,33 0,50 | 0,00 0,50 |
|
3.
|
2,33 2,00 | 1,33 2,50 | 0,67 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,67 | 2,50 0,67 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
3,00 1,50 | 1,00 1,00 | 0,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach ES Tunis
Skrajne wyniki i osiągnięcia ES Tunis w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ES Tunis - Olympique Béja 3:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Jeunesse Sportive Omrane - ES Tunis 3:1 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek ES Tunis - ES Sahel 3:2, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Mastouri, ES Tunis - Olympique Béja 3:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Mastouri, Jeunesse Sportive Omrane - ES Tunis 3:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
Jakie statystyki ma ES Tunis w tym sezonie?
Bilans ES Tunis w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 65%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
ES Tunis – zawodnicy
Jak wygląda kadra ES Tunis w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład ES Tunis 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze ES Tunis
-
Youcef Belaili Napastnik Uraz pauzuje od 341 dniopuszczone: 31 meczów
Kadra ES Tunis
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
27 | Francja | 1,5 mln € | 42 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 394' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Francja | 700 tys. € | 272 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | 1,8 mln € | 420 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
34 | Algeria | 1,5 mln € | 760 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Tunezja | 100 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Tunezja | 600 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 1 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Tunezja | 900 tys. € | 350 tys. € | 4 | 80% | 4 | 0 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Tunezja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
30 | Tunezja | 1,2 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Tunezja | 700 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Tunezja | 300 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Tunezja | 1 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 340' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Tunezja | 600 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Peru | 1,2 mln € | 80 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Tunezja | 2 mln € | 370 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 850 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
22 | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
27 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
31 | Tunezja | 500 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 95' | 0 | 1 | |||||||
| 3 |
|
20 | Tunezja | 50 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Tunezja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Tunezja | 700 tys. € | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Tunezja | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
28 | Tunezja | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 392' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Tunezja | 250 tys. € | 604 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Tunezja | 150 tys. € | 58 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Tunezja | 600 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Tunezja | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
31 | Tunezja | 600 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry ES Tunis
19,8 mln €
śr. 658 tys. € / zawodnika
Ile ES Tunis wydaje na pensje
3 mln € rocznie
śr. 99 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Tunezja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy ES Tunis w sezonie 2026/2027
ES Tunis wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry ES Tunis
Jak wygląda skład ES Tunis?
W wyjściowym ustawieniu ES Tunis między słupkami staje A. Memmich, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chikhaoui, M. Drager, N. Laifi oraz H. Jelassi. W środku pola grają J. Castillo, A. Konate oraz H. Rafia, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Faraj, H. Mastouri oraz Y. Belaili. Trener Pablo Franco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) i pucharach.
ES Tunis – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub ES Tunis w sezonie 2026/2027.
ES Tunis transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 26 |
|
175 tys. € | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Algeria | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
|
RPA | 27 | – | za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Algeria | 26 |
![]() |
1,7 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Tunezja | 29 |
|
800 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Tunezja | 23 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 19 |
|
300 tys. € |
Kluczowe transfery ES Tunis
ES Tunis bilans transferowy
- -494 tys. € 2026
- -1,7 mln € 2025
- -1,3 mln € 2024
- -515 tys. € 2023
- -1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii ES Tunis
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ES Tunis w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ES Tunis trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 3 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hazem Mastouri z Makhachkala za 800 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Amine Tougai do Al-Ahli SC za 1,7 mln €.