Forma w lidze
CA Bizertin w tabeli
8. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
2:1 bramki
0,67 gola/mecz
3 pkt
1:2 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy CA Bizertin
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Tunezja | 29 | obrońca | 5 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Tunezja | 29 | obrońca | 5 | 75 tys. € |
Przewidywany skład CA Bizertin 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








CA Bizertin w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 12 |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
| ··· | |||||||
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
Wyniki CA Bizertin
Terminarz CA Bizertin
Ostatnie transfery CA Bizertin
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Cze 2027 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
nieujawniona | |
| 27 Wrz 2026 |
![]() |
Senegal |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
![]() |
za darmo |
CA Bizertin to klub piłkarski z Tunezji występujący w Ligue Professionnelle 1 (Tunezja). Swoim domowym obiektem jest Stade du 15 Octobre, który może pomieścić 16 000 widzów. Zespół prowadzi Mohamed Azaiez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CA Bizertin w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CA Bizertin trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje CA Bizertin w tabeli Ligue Professionnelle 1?
CA Bizertin zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 4 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy CA Bizertin gra następny mecz?
Najbliższy mecz CA Bizertin to spotkanie z ES Hammam-Sousse, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade du 15 Octobre w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CA Bizertin?
Ostatni mecz CA Bizertin to remis z US Monastirienne 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CA Bizertin w tym sezonie?
Bilans CA Bizertin w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 3 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CA Bizertin w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra CA Bizertin w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań CA Bizertin
CA Bizertin terminarz
Kiedy CA Bizertin gra następny mecz?
Najbliższy mecz CA Bizertin to spotkanie z ES Hammam-Sousse, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stade du 15 Octobre w ramach Ligue Professionnelle 1 (7. kolejka).
Wyniki CA Bizertin w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub CA Bizertin w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki CA Bizertin w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CA Bizertin wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CA Bizertin?
Ostatni mecz CA Bizertin to remis z US Monastirienne 0:0 w Ligue Professionnelle 1, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CA Bizertin – tabela Ligue Professionnelle 1 (Tunezja)
Jakie miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 (Tunezja) zajmuje CA Bizertin w sezonie 2026/2027.
Miejsce CA Bizertin w tabeli Ligue Professionnelle 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ES Tunis
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
2
|
Progrès Sakiet Eddaïer
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
3
|
US Ben Guerdane
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | 3 | 11 | |
4
|
US Monastirienne
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
5
|
Club Africain
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 9 | |
6
|
CS Sfaxien
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
7
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
8
|
CA Bizertin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Stade Tunisien
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
10
|
ES Zarzis
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
AS Marsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | -1 | 5 | |
12
|
ES Sahel
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | -2 | 4 | |
13
|
ES Metlaoui
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | -3 | 3 | |
14
|
CS Hammam-Lif
|
5 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | -3 | 3 | |
15
|
Olympique Béja
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
16
|
ES Hammam-Sousse
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ES Tunis
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 9 | |
| 3 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
US Ben Guerdane
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
CS Sfaxien
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 6 |
ES Zarzis
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 7 |
Club Africain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 8 |
CA Bizertin
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 9 |
US Monastirienne
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
AS Marsa
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
| 11 |
ES Sahel
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
ES Metlaoui
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Stade Tunisien
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Olympique Béja
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 15 |
ES Hammam-Sousse
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 16 |
CS Hammam-Lif
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stade Tunisien
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
US Monastirienne
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 3 |
US Ben Guerdane
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 4 |
Club Africain
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 5 |
ES Tunis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 6 |
CA Bizertin
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 7 |
CS Hammam-Lif
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 8 |
Progrès Sakiet Eddaïer
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 9 |
CS Sfaxien
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 10 |
AS Marsa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 11 |
Jeunesse Sportive Omrane
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Olympique Béja
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 13 |
ES Sahel
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 14 |
ES Zarzis
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 15 |
ES Metlaoui
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 16 |
ES Hammam-Sousse
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje CA Bizertin w tabeli Ligue Professionnelle 1?
CA Bizertin zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligue Professionnelle 1 z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego ES Tunis wynosi 4 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki CA Bizertin w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki CA Bizertin na tle ligi w sezonie 2026/2027.
CA Bizertin na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,2
- Strzały celne / mecz 4,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 60%
Strzelcy CA Bizertin
-
Hani Amamou 1
-
Achraf Ferchichi 1

-
Aziz Chaabane 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki CA Bizertin i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CA Bizertin to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu CA Bizertin i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy CA Bizertin otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla CA Bizertin
100% bramek CA Bizertin pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CA Bizertin zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie CA Bizertin
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów CA Bizertin, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach CA Bizertin
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 40%
- Powyżej 2,5 0%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 0% meczów CA Bizertin padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
CA Bizertin – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CA Bizertin, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CA Bizertin zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach CA Bizertin ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli CA Bizertin, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
CA Bizertin – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 10,4
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 25,3
CA Bizertin oddaje 15,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 25,3 strzału.
CA Bizertin – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 40,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio CA Bizertin utrzymuje przy piłce 48,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
CA Bizertin – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto CA Bizertin to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
CA Bizertin – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 8,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
CA Bizertin wykonuje średnio 7,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
CA Bizertin – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
CA Bizertin ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale CA Bizertin – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
CA Bizertin według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz CA Bizertin zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
CA Bizertin na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
3,00 0,67 | 2,00 0,67 | 0,50 1,00 |
|
7.
|
2,33 0,50 | 1,33 0,50 | 0,33 1,50 |
|
8.
|
1,67 1,50 | 0,67 0,50 | 0,33 1,00 |
|
9.
|
1,00 2,00 | 1,00 2,00 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,50 | 0,67 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach CA Bizertin
Skrajne wyniki i osiągnięcia CA Bizertin w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CA Bizertin - AS Marsa 1:0 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 23.08.2026
- Najwyższa porażka CS Sfaxien - CA Bizertin 2:0 Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 2 bramek CA Bizertin - Olympique Béja 1:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Amamou, CS Hammam-Lif - CA Bizertin 0:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 72. minuta CA Bizertin - Olympique Béja 1:1, Ligue Professionnelle 1 (Tunezja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma CA Bizertin w tym sezonie?
Bilans CA Bizertin w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 3 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CA Bizertin – zawodnicy
Jak wygląda kadra CA Bizertin w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład CA Bizertin 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra CA Bizertin
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Mali | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
25 | Tunezja | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Senegal | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Tunezja | 750 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 262' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
![]() |
27 | Tunezja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | ||||||||
| 6 |
![]() |
24 | Senegal | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Tunezja | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Senegal | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Senegal | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Tunezja | 150 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Mali | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 200' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 28 |
![]() |
25 | Tunezja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
27 | – | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 231' | 2 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Tunezja | 100 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 262' | 1 | 1 | |||||||
| 4 |
![]() |
20 | Tunezja | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
25 | Tunezja | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 334' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
– | Tunezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 352' | 0 | 1 | ||||||||
Wartość całej kadry CA Bizertin
3,1 mln €
śr. 118 tys. € / zawodnika
Ile CA Bizertin wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Tunezja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CA Bizertin w sezonie 2026/2027
CA Bizertin wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry CA Bizertin
CA Bizertin – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CA Bizertin w sezonie 2026/2027.
CA Bizertin transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Cze 2027 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
nieujawniona | |
| 27 Wrz 2026 |
![]() |
Senegal | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Mali | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Senegal | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Senegal | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery CA Bizertin






CA Bizertin bilans transferowy
- 0 € 2026
- +467 tys. € 2025
- +182 tys. € 2024
- +150 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii CA Bizertin

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CA Bizertin w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CA Bizertin trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.