J3 League (Japonia) · 6. kolejka · 13.09.2026
1 : 0
Koniec
Do przerwy 1:0
Sota 24'

Porównanie kursów FC Ryukyu - Kamatamare Sanuki

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Ryukyu - Kamatamare Sanuki dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 13 września 2026 (w ramach 6. kolejki J3 League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 100 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Ryukyu po kursie 2,12 w STS, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Kamatamare Sanuki po kursie 3,55 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Kamatamare Sanuki wystawia LV BET - 3,55, w porównaniu do najniższego 3,10 w STS. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,00 3,30 3,35
2,12 3,40 3,10
1,93 3,20 3,25
1,95 3,30 3,45
1,95 3,30 3,35
1,95 3,35 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Kamatamare

kurs 3,55 × 100 zł = 312,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,44 2,40
1,60 2,20
2,35 1,44
1,47 2,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,25 1,67 1,25
1,33 1,60 1,28
1,23 1,54 1,23
1,25 1,63 1,27
1,26 1,62 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,52 2,22 3,80
2,50 2,21 3,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,50 3,50
2,33 2,55 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,40 1,52
1,21 1,41 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,46 1,41
1,25 1,46 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,10 1,01 3,55 1,20 1,95 1,74 1,35 2,72 1,10 4,70
- - 3,80 1,22 2,02 1,72 1,40 2,70 - -
6,10 1,03 3,30 1,20 1,85 1,67 1,33 2,58 1,11 4,30
- - - - 1,92 1,73 - - - -
- - 3,25 1,28 1,82 1,85 1,30 3,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,20. To o 11,1% więcej niż najniższy kurs 1,98 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,63 2,12
1,60 2,20
1,57 1,98
1,62 2,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,75 4,10 5,65 3,55 9,90 5,70
3,80 4,00 5,25 4,00 13,00 5,75
3,55 3,95 5,80 3,40 11,00 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Ryukyu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,20 2,42 4,65 2,95 2,87 5,00
8,25 2,60 4,40 3,00 3,10 5,50
- - 4,70 2,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,60 4,00 4,25 8,30 4,25 8,30
10,50 4,00 4,10 12,00 4,40 9,90
- - 4,10 10,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Kamatamare Sanuki i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,40 4,10 6,70 4,90 4,35 8,30
10,50 3,90 7,25 5,75 4,10 8,50
- - 7,40 5,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Ryukyu - handicap

0:1
4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Kamatamare Sanuki - handicap

0:1
1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Ryukyu - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,26 1,88 3,35
- 1,94 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Kamatamare Sanuki - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,71 3,10 1,22
1,71 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
9,80 7,20 10,00 5,40 8,80 17,00 7,40 10,00 11,00 16,00 40,00 13,00 25,00 22,00 30,00 50,00 35,00 100,00 30,00 80,00 50,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Ryukyu - Kamatamare Sanuki dostępnych jest 203 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 69,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,44 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,44 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Ryukyu - Kamatamare Sanuki ma STS, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.