Porównanie kursów GOAL FC - Canet Roussillon

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz GOAL FC - Canet Roussillon dla 12 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 12 września 2026 (w ramach Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo GOAL FC po kursie 1,68 w STS, remis po kursie 3,40 w LV BET oraz wygrana Canet Roussillon po kursie 4,90 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Canet Roussillon wystawia STS - 4,90, w porównaniu do najniższego 4,55 w LV BET. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,68 3,40 4,90
1,67 3,40 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Canet Rouss.

kurs 4,90 × 100 zł = 431,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,28 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,17 1,95 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,20 1,30 1,75 1,95 1,28 3,30
- - 1,65 2,05 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,88 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,75 4,50 9,60 2,65 9,50 7,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo GOAL FC i liczbę goli

-2.5 +2.5
3,70 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5
3,90 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Canet Roussillon i liczbę goli

-2.5 +2.5
8,90 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GOAL FC - handicap

0:1
2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Canet Roussillon - handicap

0:1
1,95
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu GOAL FC - Canet Roussillon dostępnych jest 36 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 12 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,7% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 4,55 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych GOAL FC - Canet Roussillon ma STS, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.