Forma w lidze
Canet Roussillon w tabeli
17. miejsce / 2 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
6 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:6 bramki
0,33 gola/mecz
1 pkt
2:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Canet Roussillon
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 90 minut | Francja | 24 | obrońca | 1 | – |
Przewidywany skład Canet Roussillon 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Canet Roussillon w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
| ··· | |||||||
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | 3 |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | 2 |
Wyniki Canet Roussillon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Canet Roussillon
0
Bourges Foot 18
0
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
GOAL FC
2
Canet Roussillon
2
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Canet Roussillon
0
Toulon
3
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Canet Roussillon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Fréjus St-Raphaël
Canet Roussillon
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 19:00
|
Canet Roussillon
Lyon Duchere
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
![]()
ES Troyes AC B
Canet Roussillon
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Canet Roussillon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Sie 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Madagaskar |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo |
Canet Roussillon to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Saint-Michel, który może pomieścić 3 400 widzów. Zespół prowadzi Christian Mattiello.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Canet Roussillon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Canet Roussillon trafiło 8 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Canet Roussillon w tabeli Championnat National 2?
Canet Roussillon zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy Canet Roussillon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Canet Roussillon to spotkanie z Fréjus St-Raphaël, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Louis Hon w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Canet Roussillon?
Ostatni mecz Canet Roussillon to remis z Bourges Foot 18 0:0 w Championnat National 2, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Canet Roussillon w tym sezonie?
Bilans Canet Roussillon w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 4,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Canet Roussillon w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Canet Roussillon w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Canet Roussillon

Canet Roussillon terminarz
Kiedy Canet Roussillon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Canet Roussillon to spotkanie z Fréjus St-Raphaël, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Louis Hon w ramach Championnat National 2.
Wyniki Canet Roussillon w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Canet Roussillon w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Canet Roussillon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone








Canet Roussillon wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:2 | – | 2/8 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:3 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:0 | – | 8/12 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:3 | – | – | – | |
|
19 Gru Koniec
|
Puchar Francji, 1/64 finału
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/5 | 2/3 | |
|
29 Lis Koniec
|
Puchar Francji, 1/128 finału
|
1:0 | – | 3/12 | 1/2 | |
|
16 Lis Koniec
|
Puchar Francji, 7. runda
|
1:3 | – | – | – | |
|
28 Maj Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
2:2 | – | – | – | |
|
21 Maj Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
4:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Canet Roussillon?
Ostatni mecz Canet Roussillon to remis z Bourges Foot 18 0:0 w Championnat National 2, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Canet Roussillon – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Canet Roussillon w sezonie 2026/2027.
Miejsce Canet Roussillon w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 2 |
Toulon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Andrézieux
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
ES Troyes AC B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 |
|
| 5 |
Rumilly Vallières
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 6 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 7 |
GOAL FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 8 |
Saint-Priest
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 9 |
Touraine
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 10 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Lyon Duchere
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 13 |
Hyères
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 14 |
Bourges Foot 18
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 15 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 16 |
Canet Roussillon
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 17 |
Chateauroux
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Hyères
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Touraine
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 4 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Toulon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 6 |
GOAL FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Rumilly Vallières
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 | 4 | 3 | |
| 9 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 10 |
Chateauroux
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 11 |
Bourges Foot 18
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 12 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 13 |
Andrézieux
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 14 |
Saint-Priest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 15 |
Canet Roussillon
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 16 |
ES Troyes AC B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 | 0 |
|
| 17 |
Lyon Duchere
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Canet Roussillon w tabeli Championnat National 2?
Canet Roussillon zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 2 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Canet Roussillon w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Canet Roussillon na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Canet Roussillon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 4,7
- Strzały celne / mecz 2,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Canet Roussillon i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Canet Roussillon to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Canet Roussillon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Canet Roussillon nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Canet Roussillon
100% bramek Canet Roussillon pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Canet Roussillon zdobywa w sezonie średnio 0,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Canet Roussillon
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Canet Roussillon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Canet Roussillon
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Canet Roussillon padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Canet Roussillon – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Canet Roussillon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Canet Roussillon zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Canet Roussillon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Canet Roussillon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Canet Roussillon – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 2,0
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Canet Roussillon oddaje 4,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Canet Roussillon – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 3
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 3 meczów. Średnio Canet Roussillon utrzymuje przy piłce 46,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Canet Roussillon – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto Canet Roussillon to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Canet Roussillon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 0,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Canet Roussillon wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Canet Roussillon – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 33%
Canet Roussillon ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Canet Roussillon – 1,0.
Canet Roussillon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (7–11) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–17) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Canet Roussillon zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–11).
Canet Roussillon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
0,67 1,00 | 0,33 0,00 | 0,67 0,00 |
|
14.
|
0,67 0,67 | 0,33 0,33 | 0,67 1,33 |
|
15.
|
0,00 1,00 | 0,00 0,33 | 1,00 0,33 |
|
16.
|
1,00 0,00 | 1,33 0,67 | 3,00 2,33 |
|
17.
|
0,33 0,50 | 0,33 1,00 | 2,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Canet Roussillon
Skrajne wyniki i osiągnięcia Canet Roussillon w tym sezonie
- Najwyższa porażka Canet Roussillon - Toulon 0:3 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Canet Roussillon - Nimes 1:3, Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta GOAL FC - Canet Roussillon 2:2, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 44. minuta GOAL FC - Canet Roussillon 2:2, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Canet Roussillon w tym sezonie?
Bilans Canet Roussillon w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-2-3 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 4,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Canet Roussillon – zawodnicy
Jak wygląda kadra Canet Roussillon w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Canet Roussillon 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kadra Canet Roussillon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
38 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Czad | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
31 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Gwadelupa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Francja | 0 € | 60 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
23 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
32 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
33 | Francja | 0 € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Madagaskar | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Mauritania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
40 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
32 | Francja | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Canet Roussillon
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Canet Roussillon wydaje na pensje
60 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Francja (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Canet Roussillon w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Canet Roussillon
Canet Roussillon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Canet Roussillon w sezonie 2026/2027.
Canet Roussillon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Madagaskar | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 25 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Canet Roussillon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Canet Roussillon trafiło 8 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.