Forma w lidze
Limonest w tabeli
10. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
4 pkt
4:6 bramki
1,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Limonest
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 360 minut | Senegal | 28 | – | 4 | – |
Limonest w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
| ··· | |||||||
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
Wyniki Limonest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Rumilly Vallières
4
Limonest
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Limonest
1
Istres
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Chateauroux
0
Limonest
1
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Limonest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Limonest
Saint-Priest
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Nimes
Limonest
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Limonest
Andrézieux
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Limonest
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo |
Limonest to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Courtois Fillot, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Jeremy Berthod. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Limonest w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Limonest trafiło 6 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Limonest w tabeli Championnat National 2?
Limonest zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Limonest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Limonest to spotkanie z Saint-Priest, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Courtois Fillot w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Limonest?
Ostatni mecz Limonest to porażka z Rumilly Vallières 4:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Limonest w tym sezonie?
Bilans Limonest w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Limonest w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Limonest w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Limonest
Limonest terminarz
Kiedy Limonest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Limonest to spotkanie z Saint-Priest, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Courtois Fillot w ramach Championnat National 2.
Wyniki Limonest w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Limonest w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Limonest w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Limonest wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
4:1 | – | 5/10 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
11 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | 6/8 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
3:0 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:2 | – | 3/16 | 0/1 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy C
|
2:3 | – | 2/9 | 0/0 | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy C
|
2:0 | – | 1/5 | 0/1 | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy C
|
1:3 | – | 5/7 | 0/2 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy C
|
1:2 | – | 5/8 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Limonest?
Ostatni mecz Limonest to porażka z Rumilly Vallières 4:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Limonest – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Limonest w sezonie 2026/2027.
Miejsce Limonest w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 2 |
Toulon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Andrézieux
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
ES Troyes AC B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 |
|
| 5 |
Rumilly Vallières
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 6 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 7 |
GOAL FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 8 |
Saint-Priest
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 9 |
Touraine
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 10 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Lyon Duchere
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 13 |
Hyères
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 14 |
Bourges Foot 18
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 15 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 16 |
Canet Roussillon
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 17 |
Chateauroux
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Hyères
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Touraine
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 4 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Toulon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 6 |
GOAL FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Rumilly Vallières
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 | 4 | 3 | |
| 9 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 10 |
Chateauroux
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 11 |
Bourges Foot 18
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 12 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 13 |
Andrézieux
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 14 |
Saint-Priest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 15 |
Canet Roussillon
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 16 |
ES Troyes AC B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 | 0 |
|
| 17 |
Lyon Duchere
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Limonest w tabeli Championnat National 2?
Limonest zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Limonest w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Limonest na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Limonest na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Limonest i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Limonest to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Limonest i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Limonest otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Limonest
100% bramek Limonest pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Limonest zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Limonest
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Limonest, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Limonest
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Limonest padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Limonest – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Limonest, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Limonest zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Limonest ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Limonest, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Limonest – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 9,3
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Limonest oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Limonest – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 3
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 3 meczów. Średnio Limonest utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Limonest – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Limonest to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Limonest – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Limonest wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Limonest – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 33%
Limonest ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Limonest – 1,7.
Limonest według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (12–17) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Limonest zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Limonest na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,33 0,67 | 1,33 2,00 |
|
9.
|
2,33 0,33 | 2,00 1,00 | 0,67 2,00 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,33 1,33 | 0,67 2,00 |
11.
![]() |
2,33 0,00 | 2,00 0,00 | 1,00 2,67 |
|
12.
|
1,67 0,33 | 1,67 0,67 | 1,33 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Limonest
Skrajne wyniki i osiągnięcia Limonest w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Limonest - Istres 3:0 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Rumilly Vallières - Limonest 4:1 Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Rumilly Vallières - Limonest 4:1, Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 14. minuta Limonest - Istres 3:0, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 72. minuta Hyères - Limonest 2:2, Championnat National 2 (Francja), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Limonest w tym sezonie?
Bilans Limonest w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 8 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Limonest – zawodnicy
Jak wygląda kadra Limonest w sezonie 2026/2027.
Kadra Limonest
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
40 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
37 | Francja | 0 € | 163 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Francja | 0 € | 280 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Francja | 50 tys. € | 120 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
31 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
27 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
39 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
42 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
34 | Francja | 0 € | 48 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
40 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
29 | Francja | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
30 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Francja | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Francja | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
25 | Francja | 150 tys. € | 116 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Limonest
275 tys. €
śr. 7 tys. € / zawodnika
Ile Limonest wydaje na pensje
727 tys. € rocznie
śr. 18 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Francja (40 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Limonest w sezonie 2026/2027
Limonest wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Limonest
Limonest – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Limonest w sezonie 2026/2027.
Limonest transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Francja | 35 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Limonest w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Limonest trafiło 6 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
