Forma w lidze
Saint-Priest w tabeli
12. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:4 bramki
1,67 gola/mecz
1 pkt
2:7 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Saint-Priest
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 270 minut | Francja | 27 | obrońca | 3 | – |
Saint-Priest w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
| ··· | |||||||
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | 6 |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | 4 |
Wyniki Saint-Priest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Saint-Priest
2
Touraine
2
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Hyères
1
Saint-Priest
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Saint-Priest
1
Hauts Lyonnais
1
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Saint-Priest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Limonest
Saint-Priest
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Saint-Priest
Chateauroux
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Istres
Saint-Priest
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Saint-Priest
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Francja | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Benin |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Saint-Priest to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Jacques Joly, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Alexis Faivre. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Saint-Priest w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Saint-Priest trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Saint-Priest w tabeli Championnat National 2?
Saint-Priest zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Saint-Priest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Saint-Priest to spotkanie z Limonest, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Courtois Fillot w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Saint-Priest?
Ostatni mecz Saint-Priest to remis z Touraine 2:2 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Saint-Priest w tym sezonie?
Bilans Saint-Priest w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 7 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Saint-Priest w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Saint-Priest w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Saint-Priest
Saint-Priest terminarz
Kiedy Saint-Priest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Saint-Priest to spotkanie z Limonest, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Courtois Fillot w ramach Championnat National 2.
Wyniki Saint-Priest w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Saint-Priest w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Saint-Priest w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Saint-Priest wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:2 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
3:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
3:0 | – | 3/9 | 1/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy C
|
4:1 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy C
|
2:2 | – | 5/10 | 2/6 | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy C
|
2:3 | – | 2/3 | 1/5 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy C
|
0:0 | – | 9/12 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Saint-Priest?
Ostatni mecz Saint-Priest to remis z Touraine 2:2 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Saint-Priest – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Saint-Priest w sezonie 2026/2027.
Miejsce Saint-Priest w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 2 |
Toulon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Andrézieux
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
ES Troyes AC B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 |
|
| 5 |
Rumilly Vallières
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 6 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 7 |
GOAL FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 8 |
Saint-Priest
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 9 |
Touraine
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 10 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Lyon Duchere
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 13 |
Hyères
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 14 |
Bourges Foot 18
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 15 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 16 |
Canet Roussillon
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 17 |
Chateauroux
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Hyères
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Touraine
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 4 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Toulon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 6 |
GOAL FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Rumilly Vallières
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 | 4 | 3 | |
| 9 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 10 |
Chateauroux
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 11 |
Bourges Foot 18
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 12 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 13 |
Andrézieux
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 14 |
Saint-Priest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 15 |
Canet Roussillon
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 16 |
ES Troyes AC B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 | 0 |
|
| 17 |
Lyon Duchere
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Saint-Priest w tabeli Championnat National 2?
Saint-Priest zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Saint-Priest w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Saint-Priest na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Saint-Priest na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,83
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Saint-Priest i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Saint-Priest to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Saint-Priest i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Saint-Priest nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Saint-Priest
100% bramek Saint-Priest pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Saint-Priest zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Saint-Priest
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Saint-Priest, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Saint-Priest
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Saint-Priest padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Saint-Priest – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Saint-Priest, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Saint-Priest zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Saint-Priest ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Saint-Priest, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Saint-Priest – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 0%
Saint-Priest oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób.
Saint-Priest – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Saint-Priest utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Saint-Priest – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,83
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Saint-Priest to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Saint-Priest – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Saint-Priest wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Saint-Priest – kartki
- Żółte kartki 1
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Saint-Priest ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Saint-Priest – 3,0.
Saint-Priest według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–17) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Saint-Priest zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–11).
Saint-Priest na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,33 1,33 | 0,67 2,00 |
11.
![]() |
2,33 0,00 | 2,00 0,00 | 1,00 2,67 |
|
12.
|
1,67 0,33 | 1,67 0,67 | 1,33 2,33 |
|
13.
|
0,67 1,00 | 0,33 0,00 | 0,67 0,00 |
|
14.
|
0,67 0,67 | 0,33 0,33 | 0,67 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Saint-Priest
Skrajne wyniki i osiągnięcia Saint-Priest w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Saint-Priest - Lyon Duchere 2:1 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Fréjus St-Raphaël - Saint-Priest 3:0 Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek ES Troyes AC B - Saint-Priest 3:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Saint-Priest - Touraine 2:2, Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 69. minuta Saint-Priest - Hauts Lyonnais 1:1, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Saint-Priest w tym sezonie?
Bilans Saint-Priest w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 7 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Saint-Priest – zawodnicy
Jak wygląda kadra Saint-Priest w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Saint-Priest
-
El Hadj Coly Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 757 dniopuszczone: 17 meczów

Kadra Saint-Priest
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
![]() |
24 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | Francja | 0 € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Republika Środkowoafrykańska | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
33 | Francja | 0 € | 95 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Republika Zielonego Przylądka | 0 € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Benin | 25 tys. € | 290 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Haiti | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Francja | 0 € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
38 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
32 | Kongo | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Francja | 0 € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
30 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
32 | Francja | 0 € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Francja | 0 € | 223 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Saint-Priest
175 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Saint-Priest wydaje na pensje
798 tys. € rocznie
śr. 26 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Francja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Saint-Priest w sezonie 2026/2027
Saint-Priest wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Saint-Priest
Saint-Priest – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Saint-Priest w sezonie 2026/2027.
Saint-Priest transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Francja | 22 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Benin | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka | 26 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska | 24 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Kongo | 32 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Kamerun | 21 |
|
za darmo |
Saint-Priest bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +15 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Saint-Priest
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Saint-Priest w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Saint-Priest trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.