Forma w lidze
Hauts Lyonnais w tabeli
7. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Hauts Lyonnais
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 180 minut | Francja | 31 | napastnik | 2 | 0 € |
Przewidywany skład Hauts Lyonnais 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










Hauts Lyonnais w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
| ··· | |||||||
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 9 |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | 9 |
Wyniki Hauts Lyonnais
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Andrézieux
1
Hauts Lyonnais
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Hauts Lyonnais
1
Nimes
3
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Saint-Priest
1
Hauts Lyonnais
1
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Hauts Lyonnais
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Hauts Lyonnais
Toulon
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
GOAL FC
Hauts Lyonnais
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Hauts Lyonnais
Bourges Foot 18
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Hauts Lyonnais
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Gwinea |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo |
Hauts Lyonnais to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Thomas Granjon, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Ahmed Ait Ouarab.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hauts Lyonnais?
Klub piłkarski Hauts Lyonnais zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 5. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Hauts Lyonnais w tabeli Championnat National 2?
Hauts Lyonnais zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Hauts Lyonnais gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hauts Lyonnais to spotkanie z Toulon, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Thomas Granjon w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hauts Lyonnais?
Ostatni mecz Hauts Lyonnais to remis z Andrézieux 1:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hauts Lyonnais w tym sezonie?
Bilans Hauts Lyonnais w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hauts Lyonnais

Hauts Lyonnais terminarz
Kiedy Hauts Lyonnais gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hauts Lyonnais to spotkanie z Toulon, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Thomas Granjon w ramach Championnat National 2.
Wyniki Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hauts Lyonnais w ostatnich 17 meczach
zdobyte stracone




Hauts Lyonnais wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:3 | – | 5/8 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:2 | – | 6/11 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | 4/9 | 1/2 | |
|
10 Sty Koniec
|
Puchar Francji, 1/32 finału
|
1:3 | 4-1-4-1 | 4/9 | 2/4 | |
|
21 Gru Koniec
|
Puchar Francji, 1/64 finału
|
0:1 | 4-3-3 | 4/10 | 3/8 | |
|
29 Lis Karne
|
Puchar Francji, 1/128 finału
|
1:1 | – | 11/12 | 4/7 | |
|
15 Lis Karne
|
Puchar Francji, finał
|
1:1 | – | 4/11 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hauts Lyonnais?
Ostatni mecz Hauts Lyonnais to remis z Andrézieux 1:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hauts Lyonnais – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hauts Lyonnais w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 2 |
Toulon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Andrézieux
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
ES Troyes AC B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 |
|
| 5 |
Rumilly Vallières
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 6 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 7 |
GOAL FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 8 |
Saint-Priest
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 9 |
Touraine
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 10 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Lyon Duchere
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 13 |
Hyères
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 14 |
Bourges Foot 18
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 15 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 16 |
Canet Roussillon
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 17 |
Chateauroux
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Hyères
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Touraine
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 4 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Toulon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 6 |
GOAL FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Rumilly Vallières
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 | 4 | 3 | |
| 9 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 10 |
Chateauroux
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 11 |
Bourges Foot 18
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 12 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 13 |
Andrézieux
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 14 |
Saint-Priest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 15 |
Canet Roussillon
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 16 |
ES Troyes AC B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 | 0 |
|
| 17 |
Lyon Duchere
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hauts Lyonnais w tabeli Championnat National 2?
Hauts Lyonnais zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hauts Lyonnais na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hauts Lyonnais na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hauts Lyonnais i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hauts Lyonnais to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Hauts Lyonnais i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Hauts Lyonnais otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hauts Lyonnais
83% bramek Hauts Lyonnais pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hauts Lyonnais zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Hauts Lyonnais
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hauts Lyonnais, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hauts Lyonnais
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Hauts Lyonnais padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Hauts Lyonnais – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hauts Lyonnais, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hauts Lyonnais zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hauts Lyonnais ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli Hauts Lyonnais, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Hauts Lyonnais – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,0
Hauts Lyonnais oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,0 strzału.
Hauts Lyonnais – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 3
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 3 meczów. Średnio Hauts Lyonnais utrzymuje przy piłce 54,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Hauts Lyonnais – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Hauts Lyonnais to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Hauts Lyonnais – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Hauts Lyonnais wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Hauts Lyonnais – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,7
- Mecze bez kartki 0%
Hauts Lyonnais ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Hauts Lyonnais – 0,7.
Hauts Lyonnais według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–11) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–17) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Hauts Lyonnais zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–11).
Hauts Lyonnais na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,00 2,33 | 1,50 1,67 | 1,50 0,33 |
|
6.
|
2,00 1,67 | 1,00 1,00 | 0,50 0,67 |
|
7.
|
1,33 1,67 | 1,00 1,33 | 1,33 1,00 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,33 0,67 | 1,33 2,00 |
|
9.
|
2,33 0,33 | 2,00 1,00 | 0,67 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Hauts Lyonnais
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hauts Lyonnais w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Istres - Hauts Lyonnais 1:2 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Hauts Lyonnais - Nimes 1:3 Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hauts Lyonnais - Nimes 1:3, Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Saint-Priest - Hauts Lyonnais 1:1, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Hauts Lyonnais - Rumilly Vallières 2:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Hauts Lyonnais w tym sezonie?
Bilans Hauts Lyonnais w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hauts Lyonnais – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hauts Lyonnais 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.










Kadra Hauts Lyonnais
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
34 | Kongo | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
35 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
26 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | ||||||||
| 3 |
![]() |
23 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
30 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
32 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Hauts Lyonnais
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Hauts Lyonnais wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Francja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Hauts Lyonnais
Hauts Lyonnais – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027.
Hauts Lyonnais transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Gwinea | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kongo | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kongo | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 25 | – | za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
Francja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2025 |
|
Francja | 34 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hauts Lyonnais w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Hauts Lyonnais – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Hauts Lyonnais? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hauts Lyonnais?
Klub piłkarski Hauts Lyonnais zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 5. ligi Francji.