Forma w lidze
Istres w tabeli
14. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
1:2 bramki
0,33 gola/mecz
2 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Istres
Wartość drużyny: 475 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 29 | pomocnik | 5 | – |
Istres w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
| ··· | |||||||
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | 4 |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | 4 |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | 3 |
Wyniki Istres
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
02 Paź Koniec
|
Istres
0
Chateauroux
0
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Limonest
1
Istres
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Istres
0
Touraine
0
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Istres
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź 18:00
|
Rumilly Vallières
Istres
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Istres
Saint-Priest
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
14 Lis 18:00
|
Nimes
Istres
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Istres
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Komory |
|
za darmo |
Istres to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Parsemain, który może pomieścić 17 363 widzów. Zespół prowadzi Zaki Noubir. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 475 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Istres?
Klub piłkarski Istres zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Istres w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Istres trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Istres w tabeli Championnat National 2?
Istres zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 12 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Istres gra następny mecz?
Najbliższy mecz Istres to spotkanie z Rumilly Vallières, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade des Grangettes w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Istres?
Ostatni mecz Istres to remis z Chateauroux 0:0 w Championnat National 2, 2 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Istres w tym sezonie?
Bilans Istres w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-4-2 przy 2 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 5,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Istres w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Istres w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Istres
Istres terminarz
Kiedy Istres gra następny mecz?
Najbliższy mecz Istres to spotkanie z Rumilly Vallières, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade des Grangettes w ramach Championnat National 2.
Wyniki Istres w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Istres w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Istres w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Istres wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
3:0 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:2 | – | 5/11 | 0/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | – | – | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy C
|
1:2 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy C
|
3:0 | – | 1/9 | 1/2 | |
|
01 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy C
|
0:0 | – | – | – | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy C
|
2:2 | – | 3/9 | 1/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Istres?
Ostatni mecz Istres to remis z Chateauroux 0:0 w Championnat National 2, 2 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Istres – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Istres w sezonie 2026/2027.
Miejsce Istres w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nimes
|
6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 16 | |
2
|
Toulon
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
3
|
Rumilly Vallières
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:8 | 7 | 9 | |
4
|
GOAL FC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
5
|
Hyères
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
6
|
Touraine
|
5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 9 | |
7
|
Hauts Lyonnais
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
Fréjus St-Raphaël
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
9
|
Andrézieux
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
10
|
Limonest
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
11
|
ES Troyes AC B
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 |
|
12
|
Saint-Priest
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 6 | |
13
|
Bourges Foot 18
|
5 | 0 | 4 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
14
|
Istres
|
6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
15
|
Chateauroux
|
5 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
16
|
Lyon Duchere
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
17
|
Canet Roussillon
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 2 |
Toulon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Andrézieux
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
ES Troyes AC B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 |
|
| 5 |
Rumilly Vallières
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 6 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 7 |
GOAL FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 8 |
Saint-Priest
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 9 |
Touraine
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 10 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Lyon Duchere
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 13 |
Hyères
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 14 |
Bourges Foot 18
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 15 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 16 |
Canet Roussillon
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 17 |
Chateauroux
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nimes
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 2 |
Hyères
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Touraine
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 4 |
Hauts Lyonnais
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Toulon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 6 |
GOAL FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 7 |
Limonest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Rumilly Vallières
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 | 4 | 3 | |
| 9 |
Fréjus St-Raphaël
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 10 |
Chateauroux
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 11 |
Bourges Foot 18
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 12 |
Istres
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 13 |
Andrézieux
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 14 |
Saint-Priest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 15 |
Canet Roussillon
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 16 |
ES Troyes AC B
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 | 0 |
|
| 17 |
Lyon Duchere
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Istres w tabeli Championnat National 2?
Istres zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Nimes wynosi 12 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Istres w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Istres na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Istres na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,0
- Strzały celne / mecz 2,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Istres i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Istres to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Istres i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Istres nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Istres
100% bramek Istres pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Istres zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Istres
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Istres, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Istres
- Powyżej 0,5 50%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Istres padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Istres – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Istres, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Istres zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Istres ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli Istres, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Istres – strzały
- Celne / mecz 2,0
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Istres oddaje 5,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Istres – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Istres utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Istres – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Istres to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Istres – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
Istres wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Istres – kartki
- Żółte kartki 0
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 100%
Istres ogląda średnio 0,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Istres – 1,0.
Istres według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–11) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–17) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Istres zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–11).
Istres na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,67 0,33 | 1,67 0,67 | 1,33 2,33 |
|
13.
|
0,67 1,00 | 0,33 0,00 | 0,67 0,00 |
|
14.
|
0,67 0,67 | 0,33 0,33 | 0,67 1,33 |
|
15.
|
0,00 1,00 | 0,00 0,33 | 1,00 0,33 |
|
16.
|
1,00 0,00 | 1,33 0,67 | 3,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Istres
Skrajne wyniki i osiągnięcia Istres w tym sezonie
- Najwyższa porażka Limonest - Istres 3:0 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Istres - Hauts Lyonnais 1:2, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Istres - Hauts Lyonnais 1:2, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 24. minuta Limonest - Istres 1:1, Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Istres w tym sezonie?
Bilans Istres w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-4-2 przy 2 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 5,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Istres – zawodnicy
Jak wygląda kadra Istres w sezonie 2026/2027.
Kadra Istres
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Francja | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
28 | Komory | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Maroko | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
43 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Kamerun | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 23 |
|
29 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
38 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
23 | Algeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Algeria | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Komory | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Francja | 0 € | 58 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Komory | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
35 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
40 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Komory | 100 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Istres
475 tys. €
śr. 16 tys. € / zawodnika
Ile Istres wydaje na pensje
58 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Francja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Istres w sezonie 2026/2027
Istres wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Istres
Istres – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Istres w sezonie 2026/2027.
Istres transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Komory | 30 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Kamerun | 21 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Komory | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Algeria | 42 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Istres
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Istres w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Istres trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Istres – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Istres? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Istres?
Klub piłkarski Istres zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Francji.
