Liga 3 (Portugalia) · 6. kolejka · 11.10.2026
0 : 1
Koniec
Do przerwy 0:1
Castro 10'

Porównanie kursów Guimaraes B - Paços de Ferreira

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Guimaraes B - Paços de Ferreira dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, liczbę goli oraz na handicap z 11 października 2026 (w ramach 6. kolejki Liga 3 (Portugalia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Guimaraes B po kursie 2,05 w Betfan, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Paços de Ferreira po kursie 3,30 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Paços de Ferreira wystawia STS - 3,30, w porównaniu do najniższego 3,15 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,05 3,40 3,30
2,05 3,25 3,15
2,05 3,25 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Paços Ferreira

kurs 3,30 × 100 zł = 290,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,53 2,35
1,52 2,30
1,52 2,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,30 1,65 1,30
1,28 1,57 1,28
1,28 1,57 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,12 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,43 2,49 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,37 1,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,43 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,30 1,28 1,80 1,90 1,30 3,20
3,35 1,27 1,82 1,85 1,32 3,05
- - 1,77 1,86 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1,93 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,75 1,98
1,73 1,95
1,72 1,93
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,10 4,20 6,25 3,50 10,50 5,60
4,00 4,10 6,00 3,40 9,80 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Guimaraes B i liczbę goli

-3.5 +3.5
2,75 6,10
2,65 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-3.5 +3.5
4,00 12,00
3,85 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Paços de Ferreira i liczbę goli

-3.5 +3.5
4,00 11,00
3,85 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Guimaraes B - handicap

0:1
3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Paços de Ferreira - handicap

0:1
1,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Guimaraes B - handicap azjatycki

+0.5
2,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Paços de Ferreira - handicap azjatycki

-0.5
1,65
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Guimaraes B - Paços de Ferreira dostępnych jest 85 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,1% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,65 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,57 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Guimaraes B - Paços de Ferreira ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.