Porównanie kursów Karcag SE - Tiszakecske FC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Karcag SE - Tiszakecske FC dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), podwójną szansę oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 10 maja 2026 (w ramach 29. kolejki Nemzeti Bajnoksag II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 115 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Karcag SE po kursie 2,65 w Superbet, remis po kursie 3,60 w LV BET oraz wygrana Tiszakecske FC po kursie 2,65 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Karcag SE wystawia Superbet - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,45 w Betfan. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,65 3,10 2,50
2,60 3,40 2,45
2,45 3,05 2,65
2,60 3,60 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Karcag SE

kurs 2,65 × 100 zł = 233,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,90 1,78
1,88 1,82
1,75 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,42 1,38 1,30
1,46 1,43 1,30
1,37 1,43 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,85 1,70 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,90 2,60 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,20 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,38 1,33 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
6,00 1,03 2,60 1,35 1,55 2,15 1,16 3,65 1,02 6,25 1,00 11,00 1,00 18,00
- - 3,50 1,26 1,88 1,82 1,34 3,00 - - - - - -
- - 3,35 1,27 1,80 1,87 1,32 3,05 - - - - - -
- - 3,75 1,20 1,98 1,70 1,38 2,70 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,10. To o 18,0% więcej niż najniższy kurs 1,78 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,92 1,78
1,67 2,10
1,70 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,65 4,10 5,15 4,00 8,60 4,55
4,75 4,10 4,60 4,60 11,50 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Karcag SE i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,20 3,10 4,85 3,90 3,15 6,90
8,75 3,10 - - 3,40 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
8,30 4,10 3,90 9,40 3,90 9,40
9,90 4,00 - - 4,20 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Tiszakecske FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,70 3,55 5,35 4,40 3,50 7,80
9,25 3,40 - - 3,30 7,25
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Karcag SE - Tiszakecske FC dostępnych jest 119 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 44,2% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,75 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,60 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Karcag SE - Tiszakecske FC ma Superbet, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.