Forma w lidze
Kecskeméti TE w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
9 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
7:2 bramki
1,75 gola/mecz
10 pkt
10:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kecskeméti TE
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Słowacja | 30 | obrońca | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Słowacja | 30 | obrońca | 9 | 300 tys. € |
Kecskeméti TE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 19 |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 16 |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 16 |
Wyniki Kecskeméti TE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Csakvar
1
Kecskeméti TE
2
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Kecskeméti TE
1
Szeged 2011
0
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Tatabánya
4
Kecskeméti TE
5
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Kecskeméti TE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Mezokovesd-zsory
Kecskeméti TE
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Kecskeméti TE
Karcag SE
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 12:30
|
Tiszaújváros
Kecskeméti TE
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Kecskeméti TE
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo |
Kecskeméti TE to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Széktói Stadion, który może pomieścić 6 296 widzów. Zespół prowadzi Krisztian Timar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kecskeméti TE?
Klub piłkarski Kecskeméti TE zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Węgier oraz Mistrzostwo 2. ligi Węgier.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Kecskeméti TE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Kecskeméti TE zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Kecskeméti TE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kecskeméti TE to spotkanie z Mezokovesd-zsory, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kecskeméti TE?
Ostatni mecz Kecskeméti TE to wygrana z Csakvar 1:2 w Nemzeti Bajnoksag II, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kecskeméti TE w tym sezonie?
Bilans Kecskeméti TE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kecskeméti TE
Kecskeméti TE terminarz
Kiedy Kecskeméti TE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kecskeméti TE to spotkanie z Mezokovesd-zsory, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kecskeméti TE w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kecskeméti TE wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
1:2 | – | 11/13 | 5/10 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
4:5 | – | 2/3 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:2 | – | 2/6 | 7/9 | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
3:0 | – | 7/7 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
1:4 | – | 3/11 | 2/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
2:1 | – | 3/4 | 2/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
0:1 | – | 7/14 | 2/3 | |
|
01 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
1:1 | – | 5/11 | 3/8 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
3:1 | – | 14/18 | 0/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kecskeméti TE?
Ostatni mecz Kecskeméti TE to wygrana z Csakvar 1:2 w Nemzeti Bajnoksag II, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kecskeméti TE – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kecskeméti TE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kecskeméti TE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Kecskeméti TE zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kecskeméti TE na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kecskeméti TE na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 6,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Strzelcy Kecskeméti TE
-
Janos Szepe 1
-
Attila Haris 1

-
Szilard Szűcs 1

-
Peter Beke 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kecskeméti TE i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kecskeméti TE to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Po przerwie pada 76% bramek Kecskeméti TE.Przebieg meczu Kecskeméti TE i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Kecskeméti TE otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kecskeméti TE
88% bramek Kecskeméti TE pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kecskeméti TE zdobywa w sezonie średnio 2,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,22.
Aktualne serie Kecskeméti TE
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Kecskeméti TE, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kecskeméti TE wygra mecz Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Kecskeméti TE nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach Kecskeméti TE
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Kecskeméti TE padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Kecskeméti TE.Kecskeméti TE – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kecskeméti TE, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kecskeméti TE zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Kecskeméti TE wygra mecz Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Kecskeméti TE zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Kecskeméti TE ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 76% goli Kecskeméti TE, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 9 meczów.
Kecskeméti TE – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Kecskeméti TE oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Kecskeméti TE oddaje 13,3 strzałów na mecz.Kecskeméti TE – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 56,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 8
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 8 meczów. Średnio Kecskeméti TE utrzymuje przy piłce 56,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Kecskeméti TE wygra mecz Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Kecskeméti TE utrzymuje średnio 56,6% posiadania piłki.Kecskeméti TE – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Kecskeméti TE to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mezokovesd-zsory - Kecskeméti TE Czyste konto Kecskeméti TE zachowuje w 33% meczów.Kecskeméti TE – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,4
Kecskeméti TE wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Kecskeméti TE – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 25%
Kecskeméti TE ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Kecskeméti TE – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Kecskeméti TE według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 1,75 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Kecskeméti TE zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Kecskeméti TE na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 1,75 | 3,40 2,00 | 1,00 1,75 |
|
2.
|
2,50 2,00 | 1,75 2,00 | 0,50 1,40 |
|
3.
|
2,60 1,50 | 2,40 2,25 | 1,00 2,00 |
|
4.
|
2,50 1,20 | 2,50 1,20 | 1,00 1,40 |
|
5.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Kecskeméti TE
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kecskeméti TE w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gyirmot SE - Kecskeméti TE 1:4 Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Ajka - Kecskeméti TE 3:1 Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Gyirmot SE - Kecskeméti TE 1:4, Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Gyirmot SE - Kecskeméti TE 1:4, Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Kecskeméti TE - Fehérvár FC 2:1, Nemzeti Bajnoksag II, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Kecskeméti TE w tym sezonie?
Bilans Kecskeméti TE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kecskeméti TE – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027.
Kadra Kecskeméti TE
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Węgry | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 306' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 621' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Węgry | 100 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 163' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
25 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 338' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
36 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Węgry | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Węgry | 325 tys. € | 126 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 755' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 593' | 0 | 1 | |||||||
| 14 |
|
– | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
22 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Węgry | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Słowacja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
30 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
19 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 72 |
![]() |
24 | Węgry | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Węgry | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kecskeméti TE
2,2 mln €
śr. 84 tys. € / zawodnika
Ile Kecskeméti TE wydaje na pensje
126 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027
Kecskeméti TE wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kecskeméti TE
Kecskeméti TE – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027.
Kecskeméti TE transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
157 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 19 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Kecskeméti TE
Kecskeméti TE bilans transferowy
- +225 tys. € 2026
- +600 tys. € 2025
- +1,6 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Kecskeméti TE
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kecskeméti TE w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Kecskeméti TE – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kecskeméti TE? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kecskeméti TE?
Klub piłkarski Kecskeméti TE zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Węgier oraz Mistrzostwo 2. ligi Węgier.