Forma w lidze
Fehérvár FC w tabeli
8. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
11:3 bramki
2,20 gola/mecz
0 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fehérvár FC
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Węgry | 30 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 790 minut | Węgry | 29 | pomocnik | 9 | 150 tys. € |
Fehérvár FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Mezokovesd-zsory
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 14 |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 12 |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | 11 |
Wyniki Fehérvár FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Fehérvár FC
3
Szentlőrinc SE
0
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Nagykanizsai ULE
1
Fehérvár FC
0
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Diosgyori VTK
4
Fehérvár FC
1
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Fehérvár FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:00
|
Soroksar
Fehérvár FC
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Fehérvár FC
Ajka
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Tiszakecske FC
Fehérvár FC
Nemzeti Bajnoksag II, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Fehérvár FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo |
Fehérvár FC to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest MOL Aréna Sóstó, który może pomieścić 14 201 widzów. Zespół prowadzi Tamas Pető. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fehérvár FC?
Klub piłkarski Fehérvár FC zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Ligi Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Węgier, Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fehérvár FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fehérvár FC trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Fehérvár FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Fehérvár FC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 8 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Fehérvár FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fehérvár FC to spotkanie z Soroksar, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Szamosi Mihály Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fehérvár FC?
Ostatni mecz Fehérvár FC to wygrana z Szentlőrinc SE 3:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fehérvár FC w tym sezonie?
Bilans Fehérvár FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-0-5 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fehérvár FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Fehérvár FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Fehérvár FC
Fehérvár FC terminarz
Kiedy Fehérvár FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fehérvár FC to spotkanie z Soroksar, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Szamosi Mihály Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Fehérvár FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Fehérvár FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Fehérvár FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fehérvár FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
3:0 | – | 4/6 | 2/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
1:0 | – | 7/13 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
4:1 | – | 3/7 | 3/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:1 | – | 5/11 | 1/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/6 | 5/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
1:2 | – | 7/12 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
2:1 | – | 1/4 | 3/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:0 | – | 0/7 | 9/15 | |
|
01 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
3:1 | – | 7/11 | 1/1 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
4:0 | – | 8/11 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fehérvár FC?
Ostatni mecz Fehérvár FC to wygrana z Szentlőrinc SE 3:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fehérvár FC – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Fehérvár FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Fehérvár FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 14 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 14 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 6 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 8 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Ajka
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Fehérvár FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Fehérvár FC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 8 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Fehérvár FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Fehérvár FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Fehérvár FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fehérvár FC i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fehérvár FC to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Soroksar - Fehérvár FC Po przerwie pada 64% bramek Fehérvár FC.Przebieg meczu Fehérvár FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-0-5 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Fehérvár FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fehérvár FC
100% bramek Fehérvár FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fehérvár FC zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Fehérvár FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Fehérvár FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Fehérvár FC wygra mecz Soroksar - Fehérvár FC Fehérvár FC nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Fehérvár FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 78% meczów Fehérvár FC padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Soroksar - Fehérvár FC Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Fehérvár FC.Fehérvár FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fehérvár FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fehérvár FC zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Fehérvár FC wygra mecz Soroksar - Fehérvár FC Fehérvár FC zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Fehérvár FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Fehérvár FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Fehérvár FC – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Fehérvár FC oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Soroksar - Fehérvár FC Fehérvár FC oddaje 9,9 strzałów na mecz.Fehérvár FC – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 42,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Fehérvár FC utrzymuje przy piłce 47,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Fehérvár FC wygra mecz Soroksar - Fehérvár FC Fehérvár FC utrzymuje średnio 47,6% posiadania piłki.Fehérvár FC – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Fehérvár FC to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Soroksar - Fehérvár FC Czyste konto Fehérvár FC zachowuje w 33% meczów.Fehérvár FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Fehérvár FC wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Fehérvár FC – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Fehérvár FC ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Fehérvár FC – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Fehérvár FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,75 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Fehérvár FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Fehérvár FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,00 1,25 | 1,40 1,50 | 1,00 1,50 |
|
7.
|
2,20 0,75 | 2,20 0,50 | 1,00 1,25 |
|
8.
|
2,40 0,00 | 2,20 0,75 | 0,60 2,00 |
|
9.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,00 | 1,75 1,40 |
|
10.
|
2,00 0,25 | 1,20 0,75 | 0,80 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Fehérvár FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fehérvár FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fehérvár FC - Kozarmisleny FC 4:0 Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najwyższa porażka Kazincbarcikai - Fehérvár FC 3:1 Nemzeti Bajnoksag II, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Fehérvár FC - Kozarmisleny FC 4:0, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Fehérvár FC - Szentlőrinc SE 3:0, Nemzeti Bajnoksag II, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Fehérvár FC - Szentlőrinc SE 3:0, Nemzeti Bajnoksag II, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Fehérvár FC w tym sezonie?
Bilans Fehérvár FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-0-5 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fehérvár FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fehérvár FC w sezonie 2026/2027.
Kadra Fehérvár FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Węgry | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Węgry | 75 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 118' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Węgry | 900 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Węgry | 75 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Węgry | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 704' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Węgry | 25 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
22 | Węgry | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Węgry | 100 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 50 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 33' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Słowacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
30 | Węgry | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Węgry | 125 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 701' | 2 | 1 | |||||||
| 27 |
|
29 | Węgry | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 790' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
– | Węgry | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
34 | Węgry | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Węgry | 75 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Węgry | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 676' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Węgry | 50 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
26 | Węgry | 200 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 51 |
![]() |
21 | Rumunia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Fehérvár FC
3,3 mln €
śr. 131 tys. € / zawodnika
Ile Fehérvár FC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fehérvár FC w sezonie 2026/2027
Fehérvár FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fehérvár FC
Fehérvár FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fehérvár FC w sezonie 2026/2027.
Fehérvár FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Węgry | 23 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 23 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Węgry | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Węgry | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Węgry | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Słowacja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Węgry | 34 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Węgry | 31 |
|
za darmo |
Fehérvár FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +3 mln € 2024
- -400 tys. € 2023
- +1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Fehérvár FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fehérvár FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fehérvár FC trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Fehérvár FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Fehérvár FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fehérvár FC?
Klub piłkarski Fehérvár FC zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Ligi Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Węgier, Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Intertoto.
