Forma w lidze
Diosgyori VTK w tabeli
11. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
7:12 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Diosgyori VTK
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Węgry | 24 | napastnik | 8 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Węgry | 32 | obrońca | 8 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Diosgyori VTK 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Diosgyori VTK w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | 11 |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | 11 |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | 9 |
Wyniki Diosgyori VTK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Diosgyori VTK
1
Szentlőrinc SE
1
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Kozarmisleny FC
0
Diosgyori VTK
2
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Diosgyori VTK
2
Gyirmot SE
0
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
Terminarz Diosgyori VTK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 19:30
|
Diosgyori VTK
Kazincbarcikai
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Szeged 2011
Diosgyori VTK
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Diosgyori VTK
Puskas Academy
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Diosgyori VTK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo |
Diosgyori VTK to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Diósgyőri Stadion, który może pomieścić 15 325 widzów. Zespół prowadzi Tamas Feczkó. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Diosgyori VTK?
Klub piłkarski Diosgyori VTK zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Węgier.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Diosgyori VTK trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Diosgyori VTK w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Diosgyori VTK zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Diosgyori VTK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Diosgyori VTK to spotkanie z Kazincbarcikai, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Diósgyőri Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Diosgyori VTK?
Ostatni mecz Diosgyori VTK to remis z Szentlőrinc SE 1:1 w Nemzeti Bajnoksag II, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Diosgyori VTK w tym sezonie?
Bilans Diosgyori VTK w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Diosgyori VTK
Diosgyori VTK terminarz
Kiedy Diosgyori VTK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Diosgyori VTK to spotkanie z Kazincbarcikai, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Diósgyőri Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Diosgyori VTK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Diosgyori VTK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
1:1 | – | 19/21 | 1/1 | |
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
0:2 | – | 5/12 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
2:0 | – | 2/6 | 4/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
4:1 | – | 4/7 | 0/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:1 | – | 6/11 | 4/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
0:2 | – | 7/9 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
4:1 | – | 6/19 | 2/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
1:1 | – | 8/15 | 1/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
4:0 | – | 2/7 | 3/5 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
2:3 | – | 5/12 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Diosgyori VTK?
Ostatni mecz Diosgyori VTK to remis z Szentlőrinc SE 1:1 w Nemzeti Bajnoksag II, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Diosgyori VTK – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027.
Miejsce Diosgyori VTK w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Diosgyori VTK w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Diosgyori VTK zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 9 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Diosgyori VTK na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Diosgyori VTK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,6
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,78
- Czyste konta 22%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Diosgyori VTK i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Diosgyori VTK to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Po przerwie pada 64% bramek Diosgyori VTK.Przebieg meczu Diosgyori VTK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Diosgyori VTK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Diosgyori VTK
100% bramek Diosgyori VTK pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Diosgyori VTK zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Diosgyori VTK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Diosgyori VTK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Diosgyori VTK wygra mecz Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Diosgyori VTK nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Diosgyori VTK
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Diosgyori VTK padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Diosgyori VTK.Diosgyori VTK – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Diosgyori VTK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Diosgyori VTK zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Diosgyori VTK wygra mecz Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Diosgyori VTK zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Diosgyori VTK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Diosgyori VTK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Diosgyori VTK – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 8,1
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,1
Diosgyori VTK oddaje 13,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Diosgyori VTK oddaje 13,6 strzałów na mecz.Diosgyori VTK – posiadanie piłki
- U siebie 60,3%
- Na wyjeździe 50,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Diosgyori VTK utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Diosgyori VTK wygra mecz Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Diosgyori VTK utrzymuje średnio 54,8% posiadania piłki.Diosgyori VTK – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,78
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Diosgyori VTK to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Diosgyori VTK - Kazincbarcikai Czyste konto Diosgyori VTK zachowuje w 22% meczów.Diosgyori VTK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Diosgyori VTK wykonuje średnio 6,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Diosgyori VTK – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 11%
Diosgyori VTK ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Diosgyori VTK – 1,3.
Diosgyori VTK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Diosgyori VTK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Diosgyori VTK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,00 | 1,75 1,40 |
|
10.
|
2,00 0,25 | 1,20 0,75 | 0,80 2,25 |
|
11.
|
1,25 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 2,40 |
|
12.
|
0,75 1,20 | 1,00 0,60 | 1,50 1,00 |
|
13.
|
0,80 1,00 | 1,20 1,00 | 1,60 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Diosgyori VTK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Diosgyori VTK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Diosgyori VTK - Gyirmot SE 2:0 Nemzeti Bajnoksag II, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Soroksar - Diosgyori VTK 4:0 Nemzeti Bajnoksag II, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Nagykanizsai ULE - Diosgyori VTK 2:3, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Diosgyori VTK - Gyirmot SE 2:0, Nemzeti Bajnoksag II, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Borveto, Nagykanizsai ULE - Diosgyori VTK 2:3, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
Jakie statystyki ma Diosgyori VTK w tym sezonie?
Bilans Diosgyori VTK w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Diosgyori VTK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Diosgyori VTK 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Diosgyori VTK
-
Akos Kecskes Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 305 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Diosgyori VTK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Węgry | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 612' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Węgry | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 386' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Węgry | 200 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
24 | Węgry | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 300' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
23 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 591' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
32 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Węgry | 125 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Węgry | 200 tys. € | 165 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Węgry | 175 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Węgry | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 642' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Węgry | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
22 | Węgry | 50 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Diosgyori VTK
2,5 mln €
śr. 146 tys. € / zawodnika
Ile Diosgyori VTK wydaje na pensje
165 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Węgry (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027
Diosgyori VTK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Diosgyori VTK
Diosgyori VTK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027.
Diosgyori VTK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Węgry | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Węgry | 21 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Węgry | 37 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Nigeria | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Serbia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Diosgyori VTK
Diosgyori VTK bilans transferowy
- +2,1 mln € 2026
- 0 € 2025
- +420 tys. € 2024
- 0 € 2023
- -50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Diosgyori VTK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Diosgyori VTK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Diosgyori VTK trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Diosgyori VTK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Diosgyori VTK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Diosgyori VTK?
Klub piłkarski Diosgyori VTK zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Węgier.