Forma w lidze
Kozarmisleny FC w tabeli
16. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
3:14 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kozarmisleny FC
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | 33 | pomocnik | 9 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 774 minut | Węgry | 21 | pomocnik | 9 | 100 tys. € |
Kozarmisleny FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | 4 |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | 4 |
Wyniki Kozarmisleny FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kozarmisleny FC
0
Diosgyori VTK
2
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Karcag SE
1
Kozarmisleny FC
1
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Mátészalka
1
Kozarmisleny FC
3
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Kozarmisleny FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Nagykanizsai ULE
Kozarmisleny FC
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Kozarmisleny FC
Szentlőrinc SE
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Kozarmisleny FC
Soroksar
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Kozarmisleny FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Węgry |
![]() |
za darmo |
Kozarmisleny FC to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Kozármislenyi Stadion, który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Gabor Marton. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kozarmisleny FC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kozarmisleny FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Kozarmisleny FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 4 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Kozarmisleny FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kozarmisleny FC to spotkanie z Nagykanizsai ULE, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olajbányász Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kozarmisleny FC?
Ostatni mecz Kozarmisleny FC to porażka z Diosgyori VTK 0:2 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kozarmisleny FC w tym sezonie?
Bilans Kozarmisleny FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-1-7 przy 6 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kozarmisleny FC
Kozarmisleny FC terminarz
Kiedy Kozarmisleny FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kozarmisleny FC to spotkanie z Nagykanizsai ULE, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olajbányász Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kozarmisleny FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kozarmisleny FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
0:2 | – | 7/12 | 1/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
1:1 | – | 3/5 | 4/9 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
1:3 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
3:0 | – | 0/7 | 3/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
1:2 | – | 4/12 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
09 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 6/8 | |
|
01 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 17. kolejka
|
2:1 | – | 2/5 | 8/12 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
4:0 | – | 3/11 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kozarmisleny FC?
Ostatni mecz Kozarmisleny FC to porażka z Diosgyori VTK 0:2 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kozarmisleny FC – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kozarmisleny FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kozarmisleny FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Kozarmisleny FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 4 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kozarmisleny FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kozarmisleny FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,3
- Strzały celne / mecz 2,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kozarmisleny FC i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kozarmisleny FC to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Po przerwie pada 67% bramek Kozarmisleny FC.Przebieg meczu Kozarmisleny FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Kozarmisleny FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kozarmisleny FC
100% bramek Kozarmisleny FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kozarmisleny FC zdobywa w sezonie średnio 0,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,44.
Aktualne serie Kozarmisleny FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Kozarmisleny FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kozarmisleny FC wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Kozarmisleny FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Kozarmisleny FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Kozarmisleny FC padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Kozarmisleny FC.Kozarmisleny FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kozarmisleny FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kozarmisleny FC zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,17 na wyjeździe.
Kozarmisleny FC wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Kozarmisleny FC zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 6%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Kozarmisleny FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Kozarmisleny FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Kozarmisleny FC – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,7
Kozarmisleny FC oddaje 6,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Kozarmisleny FC oddaje 6,3 strzałów na mecz.Kozarmisleny FC – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 43,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Kozarmisleny FC utrzymuje przy piłce 43,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Kozarmisleny FC wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Kozarmisleny FC utrzymuje średnio 43,6% posiadania piłki.Kozarmisleny FC – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 78%
Czyste konto Kozarmisleny FC to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Czyste konto Kozarmisleny FC zachowuje w 11% meczów.Kozarmisleny FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,6
Kozarmisleny FC wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Kozarmisleny FC – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 0%
Kozarmisleny FC ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Kozarmisleny FC – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Kozarmisleny FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 0,75 | 1,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kozarmisleny FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Kozarmisleny FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,75 1,20 | 1,00 0,60 | 1,50 1,00 |
|
13.
|
0,80 1,00 | 1,20 1,00 | 1,60 1,00 |
|
14.
|
0,50 1,00 | 0,50 1,00 | 1,00 1,17 |
|
15.
|
0,80 0,00 | 1,20 0,75 | 1,60 3,25 |
|
16.
|
1,00 0,17 | 1,00 0,50 | 1,33 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Kozarmisleny FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kozarmisleny FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kozarmisleny FC - Mezokovesd-zsory 2:0 Nemzeti Bajnoksag II, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Fehérvár FC - Kozarmisleny FC 4:0 Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Fehérvár FC - Kozarmisleny FC 4:0, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Kozarmisleny FC - Szeged 2011 1:2, Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Gyirmot SE - Kozarmisleny FC 2:1, Nemzeti Bajnoksag II, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Kozarmisleny FC w tym sezonie?
Bilans Kozarmisleny FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-1-7 przy 6 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kozarmisleny FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027.
Kadra Kozarmisleny FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
31 | Węgry | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
21 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 28 |
![]() |
19 | Węgry | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | Węgry | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 95 |
![]() |
31 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Węgry | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 774' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Węgry | 225 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Węgry | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
– | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | ||||||||
| 10 |
|
31 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
32 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
33 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
32 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Węgry | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 293' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
30 | Węgry | 75 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 291' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 759' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
25 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
31 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 75 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Grecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
32 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Węgry | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Węgry | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
27 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
![]() |
31 | Węgry | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
![]() |
27 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kozarmisleny FC
900 tys. €
śr. 24 tys. € / zawodnika
Ile Kozarmisleny FC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (33 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027
Kozarmisleny FC wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Kozarmisleny FC
Kozarmisleny FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027.
Kozarmisleny FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Węgry | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Kozarmisleny FC

Kozarmisleny FC bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Kozarmisleny FC

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kozarmisleny FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kozarmisleny FC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.