Szentlőrinc SE w tabeli
9. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
2:3 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Szentlőrinc SE
Wartość drużyny: 725 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Słowacja | 23 | pomocnik | 5 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Węgry | 24 | obrońca | 5 | 100 tys. € |
Szentlőrinc SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 13 | |
| ··· | ||||||||
8
|
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 9 | |
9
|
Szentlőrinc SE
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 | |
10
|
Fehérvár FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 6 | |
Wyniki Szentlőrinc SE
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 30.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
0:1 P | |
| 23.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
3:2 P | |
| 16.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
3:2 Z |
Terminarz Szentlőrinc SE
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 05.09 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
19:00 | |
| 20.09 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
16:00 | |
| 10.10 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
17:00 |
Ostatnie transfery Szentlőrinc SE
| Data | Zawodnik | Narodowość | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06 2026 |
![]() |
Rumunia | pomocnik |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09.02 2026 |
![]() |
Chorwacja | napastnik |
|
wypożyczenie | |
| 06.02 2026 |
![]() |
Rumunia | pomocnik |
|
wypożyczenie | |
| 25.01 2026 |
|
Węgry | pomocnik |
|
za darmo |
Szentlőrinc SE to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Szentlőrinci Sportpálya, który może pomieścić 1 100 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 725 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Terminarz Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Szentlőrinc SE
Szentlőrinc SE terminarz
Kiedy Szentlőrinc SE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Szentlőrinc SE to spotkanie z Tiszakecske FC, które odbędzie się 5 września 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (7. kolejka).
Wyniki Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Szentlőrinc SE w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Szentlőrinc SE wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
0:1 | – | 8/11 | 2/6 | |
| 23.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
3:2 | – | 3/5 | 4/7 | |
| 16.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
3:2 | – | 9/14 | 2/7 | |
| 09.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:0 | – | 6/13 | 3/6 | |
| 26.07 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
0:0 | – | 4/6 | 0/1 | |
| 17.05 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 30. kolejka
|
1:2 | – | 1/11 | 1/4 | |
| 10.05 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 29. kolejka
|
2:1 | – | 5/10 | 2/5 | |
| 03.05 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 28. kolejka
|
0:1 | – | 4/14 | 2/4 | |
| 26.04 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 27. kolejka
|
2:0 | – | 5/10 | 1/3 | |
| 19.04 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 26. kolejka
|
0:0 | – | 6/14 | 1/2 |
Szentlőrinc SE – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027.
Miejsce Szentlőrinc SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 13 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | 5 | 12 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Ajka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
6
|
Karcag SE
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 10 | |
7
|
Gyirmot SE
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
9
|
Szentlőrinc SE
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
10
|
Fehérvár FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
11
|
Szeged 2011
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
12
|
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
13
|
Diosgyori VTK
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
14
|
Nagykanizsai ULE
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Csakvar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 13 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | 5 | 12 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Ajka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
6
|
Karcag SE
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 10 | |
7
|
Gyirmot SE
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
9
|
Szentlőrinc SE
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
10
|
Fehérvár FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
11
|
Szeged 2011
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
12
|
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
13
|
Diosgyori VTK
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
14
|
Nagykanizsai ULE
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Csakvar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 14:2 | 12 | 12 | |
| 2 |
Kecskeméti TE
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ajka
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 5 |
Gyirmot SE
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 6 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 7 |
Kazincbarcikai
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Fehérvár FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 10 |
Karcag SE
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Csakvar
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 12 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 13 |
BVSC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 14 |
Diosgyori VTK
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 15 |
Nagykanizsai ULE
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 16 |
Kozarmisleny FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
Kazincbarcikai
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 4 |
Karcag SE
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
| 5 |
Soroksar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 6 |
Ajka
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Gyirmot SE
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Mezokovesd-zsory
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
BVSC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 12 |
Nagykanizsai ULE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 | |
| 14 |
Fehérvár FC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 15 |
Csakvar
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 | |
| 16 |
Kozarmisleny FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Szentlőrinc SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Szentlőrinc SE zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 7 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 9 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Szentlőrinc SE – zawodnicy
Jak wygląda kadra Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027.
Kadra Szentlőrinc SE
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramkarze | |||||||
| 44 |
![]() |
30 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 74 |
|
23 | Węgry | 50 tys. € | – | ||
| Obrońcy | |||||||
| 2 |
![]() |
29 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 21 |
![]() |
24 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| 22 |
![]() |
26 | Węgry | 25 tys. € | – | ||
| 27 |
![]() |
23 | – | – | |||
| 42 |
|
32 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| Pomocnicy | |||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | |||
| 8 |
![]() |
– | – | – | |||
| 14 |
|
23 | Słowacja | 125 tys. € | – | ||
| 16 |
![]() |
22 | Rumunia | 100 tys. € | – | ||
| 17 |
|
36 | Węgry | 0 € | – | ||
| 47 |
![]() |
19 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 70 |
![]() |
20 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| 77 |
|
25 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| 86 |
![]() |
18 | – | – | |||
| Napastnicy | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Węgry | 0 € | – | ||
| 39 |
![]() |
19 | Węgry | 75 tys. € | – | ||
Wartość całej kadry Szentlőrinc SE
1,2 mln €
śr. 68 tys. € / zawodnika
Ile Szentlőrinc SE wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (12)
Szentlőrinc SE – transfery
Jakie transfery przeprowadził Szentlőrinc SE w sezonie 2026/2027.
Szentlőrinc SE transfery
| # | Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29.06 2026 |
![]() |
Rumunia | 22 | pomocnik |
|
koniec wypożyczenia | |
| 2 | 09.02 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 | napastnik |
|
wypożyczenie | |
| 3 | 06.02 2026 |
![]() |
Rumunia | 22 | pomocnik |
|
wypożyczenie | |
| 4 | 25.01 2026 |
|
Węgry | 25 | pomocnik |
|
za darmo | |
| 5 | 21.01 2026 |
|
Węgry | 36 | pomocnik |
![]() |
za darmo | |
| 6 | 14.01 2026 |
![]() |
Węgry | 26 | obrońca |
|
za darmo | |
| 7 | 11.01 2026 |
|
Węgry | 32 | pomocnik |
|
nieujawniona | |
| 8 | 11.01 2026 |
![]() |
Węgry | 24 | napastnik |
|
nieujawniona | |
| 9 | 23.07 2025 |
![]() |
Węgry | 32 | obrońca |
![]() |
za darmo | |
| 10 | 15.07 2025 |
![]() |
Węgry | 28 | napastnik |
![]() |
za darmo |
