Forma w lidze
Nagykanizsai ULE w tabeli
12. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
3:5 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Nagykanizsai ULE
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Węgry | 24 | pomocnik | 9 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Węgry | 31 | napastnik | 9 | – |
Nagykanizsai ULE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | 11 |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | 9 |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | 7 |
Wyniki Nagykanizsai ULE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Gyirmot SE
1
Nagykanizsai ULE
0
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Nagykanizsai ULE
1
Fehérvár FC
0
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Karne
|
Monori Se
1
(7)
Nagykanizsai ULE
1
(6)
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Nagykanizsai ULE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Nagykanizsai ULE
Kozarmisleny FC
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
Kazincbarcikai
Nagykanizsai ULE
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
01 Lis 13:00
|
Nagykanizsai ULE
Szeged 2011
Nemzeti Bajnoksag II, 12. kolejka
|
Nagykanizsai ULE to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Olajbányász Sporttelep, który może pomieścić 7 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Nagykanizsai ULE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Nagykanizsai ULE zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 11 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Nagykanizsai ULE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nagykanizsai ULE to spotkanie z Kozarmisleny FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olajbányász Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nagykanizsai ULE?
Ostatni mecz Nagykanizsai ULE to porażka z Gyirmot SE 1:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nagykanizsai ULE w tym sezonie?
Bilans Nagykanizsai ULE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-0-6 przy 7 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Nagykanizsai ULE
Nagykanizsai ULE terminarz
Kiedy Nagykanizsai ULE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nagykanizsai ULE to spotkanie z Kozarmisleny FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olajbányász Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Nagykanizsai ULE w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone




Nagykanizsai ULE wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
1:0 | – | 3/9 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
1:0 | – | 6/13 | 4/5 | |
|
12 Wrz Karne
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
1:1 | – | 4/9 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
0:1 | – | 2/11 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
1:2 | – | 4/12 | 4/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
2:0 | – | 8/15 | 5/8 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
0:1 | – | 3/5 | 5/8 | |
|
09 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:0 | – | 7/13 | 3/6 | |
|
02 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
1:2 | – | 3/13 | 5/8 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
2:3 | – | 7/12 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nagykanizsai ULE?
Ostatni mecz Nagykanizsai ULE to porażka z Gyirmot SE 1:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nagykanizsai ULE – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027.
Miejsce Nagykanizsai ULE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Nagykanizsai ULE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Nagykanizsai ULE zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 11 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Nagykanizsai ULE na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Nagykanizsai ULE na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 22%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nagykanizsai ULE i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nagykanizsai ULE to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Po przerwie pada 43% bramek Nagykanizsai ULE.Przebieg meczu Nagykanizsai ULE i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Nagykanizsai ULE otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Nagykanizsai ULE
71% bramek Nagykanizsai ULE pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nagykanizsai ULE zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Nagykanizsai ULE
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Nagykanizsai ULE, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nagykanizsai ULE wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Nagykanizsai ULE przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Nagykanizsai ULE
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 44%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Nagykanizsai ULE padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Nagykanizsai ULE.Nagykanizsai ULE – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nagykanizsai ULE, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nagykanizsai ULE zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Nagykanizsai ULE wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Nagykanizsai ULE zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Nagykanizsai ULE ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Nagykanizsai ULE, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Nagykanizsai ULE – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
Nagykanizsai ULE oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Nagykanizsai ULE oddaje 8,1 strzałów na mecz.Nagykanizsai ULE – posiadanie piłki
- U siebie 46,8%
- Na wyjeździe 44,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Nagykanizsai ULE utrzymuje przy piłce 45,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Nagykanizsai ULE wygra mecz Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Nagykanizsai ULE utrzymuje średnio 45,4% posiadania piłki.Nagykanizsai ULE – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Nagykanizsai ULE to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Nagykanizsai ULE - Kozarmisleny FC Czyste konto Nagykanizsai ULE zachowuje w 22% meczów.Nagykanizsai ULE – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 78%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Nagykanizsai ULE wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Nagykanizsai ULE – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 11%
Nagykanizsai ULE ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Nagykanizsai ULE – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Nagykanizsai ULE według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Nagykanizsai ULE zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Nagykanizsai ULE na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,00 0,25 | 1,20 0,75 | 0,80 2,25 |
|
11.
|
1,25 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 2,40 |
|
12.
|
0,75 1,20 | 1,00 0,60 | 1,50 1,00 |
|
13.
|
0,80 1,00 | 1,20 1,00 | 1,60 1,00 |
|
14.
|
0,50 1,00 | 0,50 1,00 | 1,00 1,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Nagykanizsai ULE
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nagykanizsai ULE w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Csakvar - Nagykanizsai ULE 1:2 Nemzeti Bajnoksag II, 2.08.2026
- Najwyższa porażka Ajka - Nagykanizsai ULE 2:0 Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Nagykanizsai ULE - Diosgyori VTK 2:3, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Kapornai, Nagykanizsai ULE - Diosgyori VTK 2:3, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Szatmari, Nagykanizsai ULE - Diosgyori VTK 2:3, Nemzeti Bajnoksag II, 25.07.2026
Jakie statystyki ma Nagykanizsai ULE w tym sezonie?
Bilans Nagykanizsai ULE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-0-6 przy 7 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nagykanizsai ULE – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nagykanizsai ULE w sezonie 2026/2027.