Forma w lidze
Mezokovesd-zsory w tabeli
7. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
10:4 bramki
2,50 gola/mecz
3 pkt
2:5 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Mezokovesd-zsory
Wartość drużyny: 650 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | – | napastnik | 8 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Węgry | 34 | obrońca | 8 | 50 tys. € |
Mezokovesd-zsory w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 14 |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 13 |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 12 |
Wyniki Mezokovesd-zsory
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Mezokovesd-zsory
1
Szeged 2011
1
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Mezokovesd-zsory
4
Kazincbarcikai
1
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Mezokovesd-zsory
0
MTK Budapest
2
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Mezokovesd-zsory
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 17:00
|
Mezokovesd-zsory
Ajka
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
|
|
17 Paź 13:00
|
Mezokovesd-zsory
Kecskeméti TE
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Csakvar
Mezokovesd-zsory
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Mezokovesd-zsory
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo |
Mezokovesd-zsory to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Városi Stadion, który może pomieścić 5 020 widzów. Zespół prowadzi Aurel Csertői. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 650 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Mezokovesd-zsory?
Klub piłkarski Mezokovesd-zsory zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mezokovesd-zsory trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Mezokovesd-zsory w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Mezokovesd-zsory zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 7 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Mezokovesd-zsory gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mezokovesd-zsory to spotkanie z Ajka, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mezokovesd-zsory?
Ostatni mecz Mezokovesd-zsory to remis z Szeged 2011 1:1 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mezokovesd-zsory w tym sezonie?
Bilans Mezokovesd-zsory w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Mezokovesd-zsory
Mezokovesd-zsory terminarz
Kiedy Mezokovesd-zsory gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mezokovesd-zsory to spotkanie z Ajka, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (2. kolejka).
Wyniki Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Mezokovesd-zsory w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mezokovesd-zsory wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
1:1 | – | 7/12 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
4:1 | – | 4/8 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
0:2 | – | 4/12 | 4/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
4:2 | – | 2/6 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
1:2 | – | 5/12 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
1:0 | – | 8/11 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
26 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
1:0 | – | 3/5 | 2/3 | |
|
17 Maj Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 30. kolejka
|
0:1 | – | 3/9 | 2/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mezokovesd-zsory?
Ostatni mecz Mezokovesd-zsory to remis z Szeged 2011 1:1 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mezokovesd-zsory – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027.
Miejsce Mezokovesd-zsory w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Mezokovesd-zsory w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Mezokovesd-zsory zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 7 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Mezokovesd-zsory na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Mezokovesd-zsory na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 13%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mezokovesd-zsory i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mezokovesd-zsory to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Po przerwie pada 50% bramek Mezokovesd-zsory.Przebieg meczu Mezokovesd-zsory i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Mezokovesd-zsory otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Mezokovesd-zsory
83% bramek Mezokovesd-zsory pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mezokovesd-zsory zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Mezokovesd-zsory
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Mezokovesd-zsory, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mezokovesd-zsory wygra mecz Mezokovesd-zsory - Ajka Mezokovesd-zsory nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Mezokovesd-zsory
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów Mezokovesd-zsory padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Mezokovesd-zsory.Mezokovesd-zsory – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mezokovesd-zsory, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mezokovesd-zsory zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Mezokovesd-zsory wygra mecz Mezokovesd-zsory - Ajka Mezokovesd-zsory zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Mezokovesd-zsory ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Mezokovesd-zsory, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Mezokovesd-zsory wygra drugą połowę meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Drugą połowę Mezokovesd-zsory wygrywał w 2 z 8 meczów.Mezokovesd-zsory – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Mezokovesd-zsory oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Mezokovesd-zsory oddaje 13,0 strzałów na mecz.Mezokovesd-zsory – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 52,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Mezokovesd-zsory utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Mezokovesd-zsory wygra mecz Mezokovesd-zsory - Ajka Mezokovesd-zsory utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.Mezokovesd-zsory – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Mezokovesd-zsory to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Czyste konto Mezokovesd-zsory zachowuje w 13% meczów.Mezokovesd-zsory – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Mezokovesd-zsory wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Mezokovesd-zsory - Ajka Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Mezokovesd-zsory.Mezokovesd-zsory – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Mezokovesd-zsory ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Mezokovesd-zsory – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Mezokovesd-zsory według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Mezokovesd-zsory zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Mezokovesd-zsory na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,00 |
|
6.
|
2,00 1,33 | 1,40 1,67 | 1,00 1,67 |
|
7.
|
2,50 0,75 | 2,50 0,50 | 1,00 1,25 |
|
8.
|
2,40 0,00 | 2,20 0,75 | 0,60 2,00 |
|
9.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,00 | 1,75 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Mezokovesd-zsory
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mezokovesd-zsory w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mezokovesd-zsory - Kazincbarcikai 4:1 Nemzeti Bajnoksag II, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Kozarmisleny FC - Mezokovesd-zsory 2:0 Nemzeti Bajnoksag II, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Mezokovesd-zsory - Gyirmot SE 4:2, Nemzeti Bajnoksag II, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Mezokovesd-zsory - Kazincbarcikai 4:1, Nemzeti Bajnoksag II, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Fehérvár FC - Mezokovesd-zsory 1:2, Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Mezokovesd-zsory w tym sezonie?
Bilans Mezokovesd-zsory w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mezokovesd-zsory – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027.
Kadra Mezokovesd-zsory
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Węgry | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
23 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | Węgry | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
37 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
23 | Węgry | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 81 |
![]() |
26 | Węgry | 175 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Węgry | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Węgry | 0 € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Węgry | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Węgry | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Węgry | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
30 | Węgry | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
34 | Węgry | 50 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Węgry | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
![]() |
24 | Węgry | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Mezokovesd-zsory
900 tys. €
śr. 36 tys. € / zawodnika
Ile Mezokovesd-zsory wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Węgry (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027
Mezokovesd-zsory wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Mezokovesd-zsory
Mezokovesd-zsory – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027.
Mezokovesd-zsory transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Węgry | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 23 |
|
koniec wypożyczenia |
Mezokovesd-zsory bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +235 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Mezokovesd-zsory
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mezokovesd-zsory w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mezokovesd-zsory trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Mezokovesd-zsory – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Mezokovesd-zsory? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Mezokovesd-zsory?
Klub piłkarski Mezokovesd-zsory zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier.