Kazincbarcikai w tabeli
4. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:2 bramki
2,50 gola/mecz
6 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kazincbarcikai
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Węgry | 22 | pomocnik | 5 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Węgry | 35 | obrońca | 5 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Kazincbarcikai 4-4-2
Kazincbarcikai w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 13 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | 12 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 12 | |
5
|
Ajka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
Wyniki Kazincbarcikai
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 31.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
1:1 R | |
| 23.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
0:2 Z | |
| 15.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
2:1 Z |
Terminarz Kazincbarcikai
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 05.09 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
16:00 | |
| 19.09 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
19:00 | |
| 10.10 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
13:00 |
Ostatnie transfery Kazincbarcikai
| Data | Zawodnik | Narodowość | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06 2027 |
![]() |
Węgry | bramkarz |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29.06 2026 |
|
Węgry | – |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29.06 2026 |
![]() |
Węgry | pomocnik |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 13.02 2026 |
|
Węgry | napastnik |
|
wypożyczenie |
Kazincbarcikai to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Kolorcity Aréna, który może pomieścić 8 000 widzów.
Przegląd klubu
Terminarz Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026
Jakie mecze rozegra Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Kazincbarcikai
Kazincbarcikai terminarz
Kiedy Kazincbarcikai gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kazincbarcikai to spotkanie z Kecskeméti TE, które odbędzie się 5 września 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Kolorcity Aréna w ramach Nemzeti Bajnoksag II (7. kolejka).
Wyniki Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026
Jakie wyniki osiągnął Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026.
Forma i bramki Kazincbarcikai w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kazincbarcikai wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
1:1 | – | 3/7 | 2/9 | |
| 23.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
0:2 | – | 9/13 | 1/4 | |
| 15.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
| 08.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
2:2 | – | 3/11 | 5/6 | |
| 01.08 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
3:1 | – | 4/11 | 0/1 | |
| 25.07 2026 |
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
0:0 | – | 5/13 | 2/6 | |
| 15.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 2/14 | 3/5 | |
| 02.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 32. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 6/8 | 4/6 | |
| 24.04 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 31. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 4/10 | 2/3 | |
| 18.04 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 30. kolejka
|
4:0 | 3-4-2-1 | 4/13 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kazincbarcikai?
Ostatni mecz Kazincbarcikai to remis z Szeged 2011 1:1 w Nemzeti Bajnoksag II, 31 sierpnia 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kazincbarcikai – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026.
Miejsce Kazincbarcikai w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 13 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | 5 | 12 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Ajka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
6
|
Karcag SE
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 10 | |
7
|
Gyirmot SE
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
9
|
Szentlőrinc SE
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
10
|
Fehérvár FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
11
|
Szeged 2011
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
12
|
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
13
|
Diosgyori VTK
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
14
|
Nagykanizsai ULE
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Csakvar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 6 | 13 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | 5 | 12 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Ajka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
6
|
Karcag SE
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 10 | |
7
|
Gyirmot SE
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 10 | |
8
|
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
9
|
Szentlőrinc SE
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
10
|
Fehérvár FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 0 | 6 | |
11
|
Szeged 2011
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
12
|
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
13
|
Diosgyori VTK
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
14
|
Nagykanizsai ULE
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 | 3 | |
15
|
Csakvar
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | 3 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
4 | 4 | 0 | 0 | 14:2 | 12 | 12 | |
| 2 |
Kecskeméti TE
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ajka
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 5 |
Gyirmot SE
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 6 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 7 |
Kazincbarcikai
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Fehérvár FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 10 |
Karcag SE
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 11 |
Csakvar
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 12 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 13 |
BVSC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 14 |
Diosgyori VTK
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 15 |
Nagykanizsai ULE
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 16 |
Kozarmisleny FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 2 |
Kazincbarcikai
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 4 |
Karcag SE
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
| 5 |
Soroksar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 6 |
Ajka
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Gyirmot SE
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Mezokovesd-zsory
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
BVSC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 12 |
Nagykanizsai ULE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 | |
| 14 |
Fehérvár FC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 15 |
Csakvar
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 | |
| 16 |
Kozarmisleny FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kazincbarcikai w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Kazincbarcikai zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 12 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kazincbarcikai – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026.
Przewidywany skład Kazincbarcikai 4-4-2
Kadra Kazincbarcikai
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramkarze | |||||||
| 1 |
|
29 | Węgry | 250 tys. € | 44 tys. € | ||
| 89 |
![]() |
19 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 99 |
![]() |
20 | Węgry | 250 tys. € | – | ||
| Obrońcy | |||||||
| 3 |
|
34 | Armenia | 300 tys. € | 291 tys. € | ||
| 13 |
|
29 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 14 |
|
26 | Nigeria | 300 tys. € | – | ||
| 19 |
|
27 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| 21 |
|
25 | Polska | 150 tys. € | – | ||
| 25 |
|
23 | Węgry | 250 tys. € | – | ||
| 91 |
|
35 | Węgry | 200 tys. € | – | ||
| Pomocnicy | |||||||
| 8 |
|
30 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
| 18 |
![]() |
23 | Węgry | 125 tys. € | – | ||
| 23 |
|
29 | Ukraina | 200 tys. € | – | ||
| 66 |
![]() |
20 | Węgry | 50 tys. € | – | ||
| Napastnicy | |||||||
| 7 |
|
30 | Węgry | 50 tys. € | – | ||
| 9 |
|
27 | Bośnia | 200 tys. € | – | ||
| 12 |
|
28 | USA | 50 tys. € | – | ||
| 42 |
|
37 | Węgry | 100 tys. € | – | ||
| 78 |
![]() |
21 | Węgry | 50 tys. € | – | ||
| 88 |
![]() |
25 | Węgry | 50 tys. € | – | ||
| 96 |
|
21 | Węgry | 150 tys. € | – | ||
Wartość całej kadry Kazincbarcikai
3,3 mln €
śr. 156 tys. € / zawodnika
Ile Kazincbarcikai wydaje na pensje
335 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Węgry (15)
Wyróżniający się zawodnicy Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026
Kazincbarcikai wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kazincbarcikai
Jak wygląda skład Kazincbarcikai?
W wyjściowym ustawieniu Kazincbarcikai między słupkami staje B. Juhasz, a linię obrony najczęściej tworzą N. Baranyai, K. Polgar, K. Radkowski oraz L. Deutsch. W środku pola grają S. Smajlagić, M. Meskhi, Z. Berecz oraz J. Ferenczi, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Konyves, L. Balazsi.
Kazincbarcikai – transfery
Jakie transfery przeprowadził Kazincbarcikai w sezonie 2025/2026.
Kazincbarcikai transfery
| # | Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29.06 2027 |
![]() |
Węgry | 19 | bramkarz |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 2 | 29.06 2026 |
|
Węgry | 27 | – |
|
koniec wypożyczenia | |
| 3 | 29.06 2026 |
![]() |
Węgry | 21 | pomocnik |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 4 | 13.02 2026 |
|
Węgry | 30 | napastnik |
|
wypożyczenie | |
| 5 | 11.02 2026 |
|
Węgry | 25 | obrońca |
|
za darmo | |
| 6 | 27.01 2026 |
|
Węgry | 28 | obrońca |
|
za darmo | |
| 7 | 26.01 2026 |
![]() |
Węgry | 32 | napastnik |
![]() |
za darmo | |
| 8 | 20.01 2026 |
|
USA | 28 | napastnik |
|
za darmo | |
| 9 | 20.01 2026 |
|
Węgry | 35 | obrońca |
|
za darmo | |
| 10 | 14.01 2026 |
|
Węgry | 21 | napastnik |
|
wypożyczenie |
