Forma w lidze
Tiszakecske FC w tabeli
3. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
12:5 bramki
2,40 gola/mecz
6 pkt
9:8 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Tiszakecske FC
Wartość drużyny: 950 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Węgry | 35 | napastnik | 9 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | – | – | 9 | – |
Tiszakecske FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 19 |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 16 |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 16 |
Wyniki Tiszakecske FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tiszakecske FC
4
Ajka
3
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Soroksar
3
Tiszakecske FC
3
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Pécsi MFC
3
Tiszakecske FC
2
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Tiszakecske FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Tiszakecske FC
Csakvar
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
BVSC
Tiszakecske FC
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Tiszakecske FC
Fehérvár FC
Nemzeti Bajnoksag II, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Tiszakecske FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Węgry |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Węgry |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo |
Tiszakecske FC to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Városi Stadion, który może pomieścić 4 500 widzów. Zespół prowadzi Csaba Pinter. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 950 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tiszakecske FC?
Klub piłkarski Tiszakecske FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Tiszakecske FC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Tiszakecske FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Tiszakecske FC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Tiszakecske FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tiszakecske FC to spotkanie z Csakvar, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tiszakecske FC?
Ostatni mecz Tiszakecske FC to wygrana z Ajka 4:3 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tiszakecske FC w tym sezonie?
Bilans Tiszakecske FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-4-0 przy 21 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Tiszakecske FC
Tiszakecske FC terminarz
Kiedy Tiszakecske FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tiszakecske FC to spotkanie z Csakvar, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Városi Stadion w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Tiszakecske FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tiszakecske FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
4:3 | – | 7/7 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
3:3 | – | 3/9 | 3/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
3:2 | – | 1/4 | 5/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
1:2 | – | 8/12 | 2/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
4:1 | – | 13/19 | 0/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
3:3 | – | 4/10 | 2/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
01 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
1:1 | – | 6/11 | 5/8 | |
|
25 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
1:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tiszakecske FC?
Ostatni mecz Tiszakecske FC to wygrana z Ajka 4:3 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tiszakecske FC – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Tiszakecske FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 14 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 6 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 7 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Ajka
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Tiszakecske FC w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Tiszakecske FC zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Tiszakecske FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Tiszakecske FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,5
- Strzały celne / mecz 6,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
Strzelcy Tiszakecske FC
-
Tamas Takacs 1
-
Lucas Marcolini 1
-
Myke Ramos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Tiszakecske FC i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Tiszakecske FC to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tiszakecske FC - Csakvar Po przerwie pada 38% bramek Tiszakecske FC.Przebieg meczu Tiszakecske FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Tiszakecske FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Tiszakecske FC
90% bramek Tiszakecske FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tiszakecske FC zdobywa w sezonie średnio 2,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,11.
Aktualne serie Tiszakecske FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Tiszakecske FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tiszakecske FC wygra mecz Tiszakecske FC - Csakvar Tiszakecske FC nie przegrywa od 9 meczów.Bramki w meczach Tiszakecske FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 44%
- Powyżej 5,5 33%
W 56% meczów Tiszakecske FC padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tiszakecske FC - Csakvar Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Tiszakecske FC.Tiszakecske FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Tiszakecske FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tiszakecske FC zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Tiszakecske FC wygra mecz Tiszakecske FC - Csakvar Tiszakecske FC zdobywa u siebie 87% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Tiszakecske FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Tiszakecske FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Tiszakecske FC – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
Tiszakecske FC oddaje 12,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tiszakecske FC - Csakvar Tiszakecske FC oddaje 12,5 strzałów na mecz.Tiszakecske FC – posiadanie piłki
- U siebie 60,5%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Tiszakecske FC utrzymuje przy piłce 55,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
Tiszakecske FC wygra mecz Tiszakecske FC - Csakvar Tiszakecske FC utrzymuje średnio 55,5% posiadania piłki.Tiszakecske FC – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Tiszakecske FC to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tiszakecske FC - Csakvar Czyste konto Tiszakecske FC zachowuje w 22% meczów.Tiszakecske FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 10,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Tiszakecske FC wykonuje średnio 6,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Tiszakecske FC – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 83%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 17%
Tiszakecske FC ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Tiszakecske FC – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Tiszakecske FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,80 | 1,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Tiszakecske FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Tiszakecske FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 1,75 | 3,40 2,00 | 1,00 1,75 |
|
2.
|
2,50 2,00 | 1,75 2,00 | 0,50 1,40 |
|
3.
|
2,60 1,50 | 2,40 2,25 | 1,00 2,00 |
|
4.
|
2,50 1,20 | 2,50 1,20 | 1,00 1,40 |
|
5.
|
2,17 1,00 | 1,83 1,00 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Tiszakecske FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Tiszakecske FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tiszakecske FC - Diosgyori VTK 4:1 Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Tiszakecske FC - Ajka 4:3, Nemzeti Bajnoksag II, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Soroksar - Tiszakecske FC 3:3, Nemzeti Bajnoksag II, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Takacs, Karcag SE - Tiszakecske FC 3:3, Nemzeti Bajnoksag II, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Tiszakecske FC w tym sezonie?
Bilans Tiszakecske FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-4-0 przy 21 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tiszakecske FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027.
Kadra Tiszakecske FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | USA | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Węgry | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
35 | Węgry | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
37 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
24 | Nigeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Węgry | 25 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
37 | Węgry | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Węgry | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
35 | Węgry | 100 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 618' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
38 | Węgry | 50 tys. € | 97 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
32 | Węgry | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Węgry | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 747' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Węgry | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Węgry | 225 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
19 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
33 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
24 | Węgry | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
![]() |
25 | Węgry | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Tiszakecske FC
1,3 mln €
śr. 58 tys. € / zawodnika
Ile Tiszakecske FC wydaje na pensje
97 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Węgry (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027
Tiszakecske FC wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Tiszakecske FC
Tiszakecske FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027.
Tiszakecske FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Węgry | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Węgry | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Węgry | 29 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 22 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 30 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Tiszakecske FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tiszakecske FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Tiszakecske FC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Tiszakecske FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Tiszakecske FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tiszakecske FC?
Klub piłkarski Tiszakecske FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier.