Forma w lidze
Karcag SE w tabeli
9. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:7 bramki
2,00 gola/mecz
5 pkt
5:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Karcag SE
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Węgry | 37 | napastnik | 8 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Węgry | 32 | obrońca | 9 | 50 tys. € |
Karcag SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 20 |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 20 |
| ··· | |||||||
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 12 |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | 11 |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | 11 |
Wyniki Karcag SE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kazincbarcikai
3
Karcag SE
0
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Karcag SE
1
Kozarmisleny FC
1
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Karcag SE
1
Gyori ETO FC
5
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Karcag SE
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Karcag SE
Szeged 2011
Nemzeti Bajnoksag II, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Kecskeméti TE
Karcag SE
Nemzeti Bajnoksag II, 11. kolejka
|
|
|
01 Lis 13:00
|
Karcag SE
Mezokovesd-zsory
Nemzeti Bajnoksag II, 12. kolejka
|
Karcag SE to klub piłkarski z Węgier występujący w Nemzeti Bajnoksag II. Swoim domowym obiektem jest Lipcsey Elemér Sporttelep, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Karcag SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Karcag SE zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Karcag SE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karcag SE to spotkanie z Szeged 2011, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Lipcsey Elemér Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karcag SE?
Ostatni mecz Karcag SE to porażka z Kazincbarcikai 3:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Karcag SE w tym sezonie?
Bilans Karcag SE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-5-2 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Karcag SE w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Karcag SE w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Karcag SE
Karcag SE terminarz
Kiedy Karcag SE gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karcag SE to spotkanie z Szeged 2011, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Lipcsey Elemér Sporttelep w ramach Nemzeti Bajnoksag II (10. kolejka).
Wyniki Karcag SE w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Karcag SE w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Karcag SE w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Karcag SE wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 9. kolejka
|
3:0 | – | 4/10 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 8. kolejka
|
1:1 | – | 2/5 | 5/9 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
1:5 | 4-3-3 | 7/12 | 4/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 7. kolejka
|
2:0 | – | 3/7 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 6. kolejka
|
2:1 | – | 2/6 | 2/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 5. kolejka
|
1:4 | – | 1/7 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 4. kolejka
|
3:3 | – | 6/10 | 5/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 3. kolejka
|
1:1 | – | 1/6 | 1/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 2. kolejka
|
2:2 | – | 2/6 | 3/5 | |
|
26 Lip Koniec
|
Nemzeti Bajnoksag II, 1. kolejka
|
0:0 | – | 2/6 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karcag SE?
Ostatni mecz Karcag SE to porażka z Kazincbarcikai 3:0 w Nemzeti Bajnoksag II, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Karcag SE – tabela Nemzeti Bajnoksag II
Jakie miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II zajmuje Karcag SE w sezonie 2026/2027.
Miejsce Karcag SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 14 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soroksar
|
9 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | 13 | 20 | |
2
|
Kecskeméti TE
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
3
|
Tiszakecske FC
|
9 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | 8 | 19 | |
4
|
Kazincbarcikai
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
5
|
Gyirmot SE
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | 16 | |
6
|
Ajka
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Mezokovesd-zsory
|
9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 14 | |
8
|
Fehérvár FC
|
9 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | 3 | 12 | |
9
|
Karcag SE
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | -1 | 11 | |
10
|
Szentlőrinc SE
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 11 | |
11
|
Diosgyori VTK
|
9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
12
|
Nagykanizsai ULE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | -4 | 9 | |
13
|
BVSC
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 7 | |
14
|
Szeged 2011
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
15
|
Csakvar
|
9 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | -12 | 4 | |
16
|
Kozarmisleny FC
|
9 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | -12 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Soroksar
|
5 | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 13 | |
| 2 |
Tiszakecske FC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 3 |
Gyirmot SE
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 4 |
Fehérvár FC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 5 |
Mezokovesd-zsory
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 6 |
Kecskeméti TE
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Kazincbarcikai
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 8 |
Ajka
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 9 |
Szentlőrinc SE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 10 |
Karcag SE
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 11 |
Diosgyori VTK
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
BVSC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Csakvar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 14 |
Nagykanizsai ULE
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Kozarmisleny FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Szeged 2011
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kecskeméti TE
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Soroksar
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 3 |
Tiszakecske FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 4 |
Kazincbarcikai
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Diosgyori VTK
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
| 6 |
Nagykanizsai ULE
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
Szeged 2011
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 8 |
Ajka
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Karcag SE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Gyirmot SE
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Mezokovesd-zsory
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 12 |
BVSC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 13 |
Szentlőrinc SE
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 14 |
Kozarmisleny FC
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | -11 | 1 | |
| 15 |
Fehérvár FC
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 16 |
Csakvar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Karcag SE w tabeli Nemzeti Bajnoksag II?
Karcag SE zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Nemzeti Bajnoksag II z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Soroksar wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Karcag SE w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Karcag SE na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Karcag SE na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 2,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Karcag SE i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Karcag SE to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Karcag SE i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Karcag SE nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Karcag SE
100% bramek Karcag SE pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Karcag SE zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Karcag SE
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Karcag SE, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Karcag SE
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 11%
W 56% meczów Karcag SE padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Karcag SE – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Karcag SE, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Karcag SE zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Karcag SE ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli Karcag SE, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Karcag SE – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Karcag SE oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Karcag SE – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Karcag SE utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Karcag SE – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Karcag SE to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Karcag SE – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 44%
- Pow. 8,5 w meczu 22%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,2
Karcag SE wykonuje średnio 2,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 22% spotkań.
Karcag SE – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Karcag SE ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Karcag SE – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Karcag SE według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Karcag SE zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Karcag SE na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,20 0,75 | 2,20 0,50 | 1,00 1,25 |
|
8.
|
2,40 0,00 | 2,20 0,75 | 0,60 2,00 |
|
9.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,00 | 1,75 1,40 |
|
10.
|
2,00 0,25 | 1,20 0,75 | 0,80 2,25 |
|
11.
|
1,25 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Karcag SE
Skrajne wyniki i osiągnięcia Karcag SE w tym sezonie
- Najwyższa wygrana BVSC - Karcag SE 1:4 Nemzeti Bajnoksag II, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Kazincbarcikai - Karcag SE 3:0 Nemzeti Bajnoksag II, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Karcag SE - Tiszakecske FC 3:3, Nemzeti Bajnoksag II, 16.08.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Karcag SE - Tiszakecske FC 3:3, Nemzeti Bajnoksag II, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Egri, Ajka - Karcag SE 1:1, Nemzeti Bajnoksag II, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Karcag SE w tym sezonie?
Bilans Karcag SE w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-5-2 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Karcag SE – zawodnicy
Jak wygląda kadra Karcag SE w sezonie 2026/2027.
Kadra Karcag SE
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
![]() |
20 | Nigeria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Rumunia | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 647' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | ||||||||
| 77 |
|
24 | Węgry | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
– | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Węgry | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
19 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Węgry | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
35 | Węgry | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
– | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
26 | Węgry | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 494' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Węgry | 50 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
32 | Węgry | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 51 |
|
21 | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 545' | 0 | 0 | ||||||||
| 71 |
![]() |
26 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
|
20 | Węgry | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Karcag SE
875 tys. €
śr. 46 tys. € / zawodnika
Ile Karcag SE wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Karcag SE w sezonie 2026/2027
Karcag SE wycena zawodników

