Bendeguz Bolla jest piłkarzem występującym obecnie w Rapid Wiedeń. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Bendeguz Bolla
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Bendeguz Bolla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bendeguz Bolla wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.18, a skuteczność strzałów to 12,5%. Bendeguz Bolla oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bendeguz Bolla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bendeguz Bolla rozegrał w barwach Rapidu Wiedeń w Bundeslidze (Austria) 11 meczów, w OFB-Cup 3 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Węgrów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 761 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bendeguz Bolla
Pierwszy transfer Bendeguz Bolla w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fehérvár FC do Wolverhamptonu za 2 miliony euro.
Ile zarabia Bendeguz Bolla?
Na podstawie kontraktu z Rapid Wiedeń, Bendeguz Bolla otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bolla w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Bendeguz Bolla ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bendeguz Bolla nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bendeguz Bolla to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bendeguz Bolla?
Bendeguz Bolla ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Bendeguz Bolla?
Bendeguz Bolla najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Bendeguz Bolla?
Wycena 26-letniego Bendeguz Bolla według stanu na marzec 2024 wynosi 2,1 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bendeguz Bolla?
Bendeguz Bolla urodził się 22 listopada 1999 w Székesfehérvár na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Bendeguz Bolla – statystyki
Szczegółowe statystyki Bendeguz Bolla w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rapid Wiedeń oraz reprezentacja Węgrów. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bendeguz Bolla vs. inni
Jakie statystyki ma Bendeguz Bolla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bendeguz Bolla wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.18, a skuteczność strzałów to 12,5%. Bendeguz Bolla oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Bendeguz Bolla – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bendeguz Bolla w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Austrii, 1/8 finału
|
0:3 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
0:0 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 1 |
Ile meczów rozegrał Bendeguz Bolla w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bendeguz Bolla rozegrał w barwach Rapidu Wiedeń w Bundeslidze (Austria) 11 meczów, w OFB-Cup 3 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Węgrów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 761 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Bendeguz Bolla – transfery
W trakcie kariery Bendeguz Bolla zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rapid Wiedeń 2024 – obecnie
-
Wolverhampton 2024 – 2024
-
Servette FC 2023 – 2024
-
Wolverhampton 2023 – 2023
-
Grasshopper 2021 – 2023
-
Wolverhampton 2021 – 2021
-
Fehérvár FC 2020 – 2021
-
Zalaegerszegi TE 2019 – 2020
-
Fehérvár FC 2019 – 2019
-
Zalaegerszegi TE 2019 – 2019
-
Fehérvár FC 2018 – 2019
-
Siofok 2018 – 2018
-
Fehérvár FC 2017 – 2018
-
MTK Budapest U19 2016 – 2017

-
MTK Budapest U17 2015 – 2016

-
MTK Budapest Youth 2014 – 2015

-
Főnix FC Jugend 2007 – 2014

-
Videoton FC Fehérvár Youth do 2007

Historia transferów Bendeguz Bolla
Pierwszy transfer Bendeguz Bolla w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fehérvár FC do Wolverhamptonu za 2 miliony euro.
Bendeguz Bolla – forma
W ostatnich 5 meczach Bendeguz Bolla zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Bendeguz Bolla 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.25).
W ostatnich 10 meczach Bendeguz Bolla 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.11 — wynik powyżej średniej ligowej (6.25).
W jakiej formie jest Bendeguz Bolla?
Bendeguz Bolla jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.18). Jego dyspozycja słabnie.
Bendeguz Bolla – zarobki
Bendeguz Bolla gra w Rapid Wiedeń na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 800 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bendeguz Bolla w Rapid Wiedeń (2025/26)
| Rocznie | 800 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 67 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Bendeguz Bolla?
Na podstawie kontraktu z Rapid Wiedeń, Bendeguz Bolla otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bolla w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Bendeguz Bolla – kontuzje
W trakcie kariery Bendeguz Bolla zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bendeguz Bolla
-
Choroba
20.05.26 – 22.05.26 (3 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
16.12.25 – 18.12.25 (3 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.11.25 – 12.12.25 (18 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
19.09.25 – 26.09.25 (8 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 1 mecz
-
Uraz biodra
06.11.24 – 14.11.24 (9 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.11.21 – 23.11.21 (22 dni)
Grasshopper opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
10.02.21 – 20.02.21 (11 dni)
Fehérvár FC opuszczone: 1 mecz
Czy Bendeguz Bolla ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bendeguz Bolla nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bendeguz Bolla to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bendeguz Bolla – trofea
W trakcie kariery Bendeguz Bolla zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Bendeguz Bolla?
Bendeguz Bolla zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Servette — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Bendeguz Bolla – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bendeguz Bolla wynosi obecnie 2,1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bendeguz Bolla na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Bendeguz Bolla?
Wycena Bendeguz Bolla wynosi obecnie 2,1 mln €. W szczycie kariery Bendeguz Bolla wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 75 tys. €.