Urugwajska Primera Division · 7. kolejka · 21.09.2026

Porównanie kursów Liverpool Montevideo - Racing Montevideo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Liverpool Montevideo - Racing Montevideo dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 21 września 2026 (w ramach 7. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 69 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Liverpool Montevideo po kursie 2,27 w LV BET, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Racing Montevideo po kursie 3,30 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Racing Montevideo wystawia LV BET - 3,30, w porównaniu do najniższego 3,15 w Fortuna. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,20 3,10 3,30
2,21 3,00 3,15
2,25 3,05 3,25
2,25 3,05 3,25
2,27 3,05 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Racing M.

kurs 3,30 × 100 zł = 290,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,58 2,25
2,24 1,58
1,58 2,25
1,59 2,27
1,60 2,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,32 1,58 1,35
1,27 1,48 1,29
1,30 1,55 1,33
1,30 1,53 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 1,95 4,10
3,00 1,93 4,10
3,00 1,95 4,05
3,05 1,95 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,29 3,50
2,65 2,30 3,50
2,70 2,32 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,30 1,67
1,20 1,31 1,66
1,20 1,32 1,68
1,21 1,32 1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,40 1,50
1,26 1,39 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,50 1,09 2,55 1,46 1,50 2,40 1,17 4,40 1,04 8,25 1,01 11,50
5,80 1,08 2,48 1,45 1,49 2,35 1,16 4,20 1,04 7,20 - -
6,20 1,09 2,55 1,45 1,52 2,35 1,18 4,35 - - - -
6,00 1,09 2,50 1,45 1,50 2,35 1,16 4,30 1,04 7,75 1,01 10,00
6,50 1,08 2,55 1,45 1,50 2,40 1,16 4,50 1,04 8,25 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą eToto wycenia na 2,05. To o 2,5% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,05 1,68
2,03 1,66
2,00 1,68
2,05 1,66
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,50 4,50 7,60 3,25 6,50 4,60
5,20 4,30 7,40 3,10 6,80 4,50
5,40 4,45 7,50 3,25 7,20 4,75
5,40 4,50 7,60 3,20 7,00 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Liverpool Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 3,00 3,90 4,20 2,60 9,40 2,30 19,00
6,00 2,90 3,75 4,00 2,50 9,00 2,20 18,00
6,30 3,00 3,95 4,15 2,61 9,20 2,29 18,00
6,20 3,00 3,85 4,10 2,55 9,20 2,26 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 4,50 3,30 17,00 3,30 17,00 2,80 50,00
6,80 4,30 3,20 16,00 3,15 16,00 2,70 100,00
7,10 4,45 3,35 16,50 3,30 16,00 2,83 50,00
7,00 4,50 3,30 17,00 3,25 17,00 2,80 125,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racing Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 4,60 5,40 6,40 3,60 16,00 3,20 31,00
7,40 4,50 5,20 6,20 3,40 15,00 3,05 29,00
7,90 4,60 5,40 6,30 3,55 15,50 3,20 29,50
7,80 4,60 5,20 6,40 3,55 16,00 3,15 30,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Liverpool Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,50 11,50 26,00 - 1,32 1,07 -
4,55 - - - - - -
4,80 12,00 29,00 45,00 1,32 1,07 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,75 6,10 10,00 - 4,50 8,10 -
3,70 - - - - - -
3,85 6,40 11,00 14,00 4,70 8,80 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,58 1,17 1,03 - 7,90 21,00 -
1,57 - - - - - -
1,61 1,17 1,03 1,01 8,20 23,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Liverpool Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,32 2,20 - 4,50
1,32 2,19 - 4,40
- 2,20 - -
1,32 2,17 1,07 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,58 3,10 1,17 -
1,60 3,10 1,17 -
1,60 - - -
1,59 3,05 1,17 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Liverpool Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 3,55 -
1,09 3,50 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,25 - -
1,25 5,60 1,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 7,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,40, więc różnica między bukmacherami sięga 9,4%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
5,80 5,20 6,40 5,00 8,00 13,00 8,20 10,00 16,00 19,00 40,00 20,00 30,00 40,00 50,00 100,00 60,00 100,00 60,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
6,30 5,50 7,00 5,30 8,60 14,00 8,80 11,00 16,50 20,50 41,00 20,50 33,00 41,00 55,00 100,00 65,00 100,00 65,00 100,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
6,00 5,25 6,75 5,25 8,25 13,00 8,50 11,00 16,00 20,00 40,00 20,00 32,00 40,00 53,00 100,00 65,00 100,00 65,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Liverpool Montevideo - Racing Montevideo dostępnych jest 403 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 43,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,27 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,58 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Liverpool Montevideo - Racing Montevideo ma eToto, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.