Porównanie kursów Mantova - Palermo
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Mantova - Palermo dla 25 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), rzuty rożne, żółte kartki, dokładny wynik oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 7. kolejki Serie B). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 78 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Mantovy po kursie 3,40 w LV BET, remis po kursie 3,35 w Betfan oraz wygrana Palermo po kursie 2,17 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Mantovy wystawia LV BET - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,10 w STS. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 1,03 | 3,85 | 1,21 | 2,00 | 1,70 | 1,40 | 2,70 | 1,14 | 4,85 | 1,04 | 8,60 | 1,00 | 18,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,04 | 3,90 | 1,22 | 2,05 | 1,72 | 1,42 | 2,75 | 1,15 | 4,90 | 1,05 | 9,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,10 | 1,03 | 3,75 | 1,21 | 1,99 | 1,70 | 1,40 | 2,65 | 1,14 | 4,55 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,85 | 1,22 | 2,00 | 1,72 | 1,42 | 2,70 | 1,15 | 4,80 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,80 | 1,22 | 2,00 | 1,70 | 1,40 | 2,65 | 1,14 | 4,60 | 1,04 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,03 | 3,85 | 1,22 | 2,05 | 1,70 | 1,40 | 2,70 | 1,15 | 4,65 | 1,05 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,22. To o 3,3% więcej niż najniższy kurs 2,15 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Mantova strzeli
Kurs na Palermo strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Mantovy i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Palermo i liczbę goli
Kursy na Mantova - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Palermo - handicap
Kursy na Mantova - handicap azjatycki
Kursy na Palermo - handicap azjatycki
Kursy na Mantova - handicap azjatycki pełny
Kursy na Palermo - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 12,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 9,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 11,00 | 8,80 | 6,00 | 17,00 | 11,00 | 11,00 | 8,40 | 11,00 | 40,00 | 20,00 | 25,00 | 15,00 | 30,00 | 24,00 | 50,00 | 100,00 | 50,00 | 80,00 | 35,00 | 90,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,50 | 11,00 | 8,80 | 6,00 | 17,50 | 11,00 | 10,50 | 8,60 | 11,50 | 40,00 | 19,50 | 25,00 | 15,50 | 30,00 | 24,00 | 48,00 | 100,00 | 48,00 | 75,00 | 38,00 | 95,00 | 60,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 10,00 | 8,25 | 5,50 | 16,00 | 10,00 | 10,00 | 7,75 | 10,00 | 38,00 | 18,00 | 23,00 | 14,00 | 28,00 | 22,00 | 45,00 | 100,00 | 45,00 | 70,00 | 35,00 | 87,00 | 53,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,80 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 3,15 o 20,6%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | -13.5 | +13.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4,40 | 1,16 | 3,15 | 1,30 | 2,37 | 1,50 | 1,90 | 1,78 | 1,59 | 2,20 | 1,38 | 2,77 | 1,24 | 3,55 | 1,15 | 4,65 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,30 | 1,28 | 2,45 | 1,50 | 1,90 | 1,80 | 1,57 | 2,25 | 1,36 | 2,90 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,80 | 1,22 | 2,71 | 1,40 | 2,06 | 1,68 | 1,66 | 2,09 | 1,41 | 2,70 | 1,25 | 3,55 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,35 | 1,28 | 2,45 | 1,50 | 1,90 | 1,80 | 1,57 | 2,25 | 1,35 | 2,90 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,35 | 1,28 | 2,44 | 1,49 | 1,91 | 1,80 | 1,57 | 2,25 | 1,36 | 2,90 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na żółte kartki
Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma Fortuna z ofertą 3,50, a przewaga nad najniższym kursem 2,50 wynosi 100 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.
Dla meczu Mantova - Palermo dostępnych jest 582 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 25 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 50,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,30 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,53 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Mantova - Palermo ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.