Porównanie kursów CF Monterrey - CF Pachuca

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CF Monterrey - CF Pachuca dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 19 października 2026 (w ramach 12. kolejki Ligi MX). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 55 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CF Monterrey po kursie 1,75 w LV BET, remis po kursie 4,25 w LV BET oraz wygrana CF Pachuca po kursie 4,20 w eToto.

Najwyższy kurs na wygraną CF Pachuca wystawia eToto - 4,20, w porównaniu do najniższego 4,00 w STS. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.

1 X 2
1,73 3,90 4,10
1,70 3,70 4,00
1,68 3,75 4,05
1,72 3,90 4,20
1,75 4,25 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Pachuca

kurs 4,20 × 100 zł = 369,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 807 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,29 2,95
1,32 3,10
1,30 3,00
1,33 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,20 2,00 1,22
1,22 2,00 1,23
1,20 1,88 1,22
1,20 1,89 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,22 2,40 4,35
2,20 2,40 4,30
2,23 2,41 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,07 2,75 4,00
2,05 2,80 3,90
2,08 2,80 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,54 1,47
1,18 1,57 1,45
1,18 1,53 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,62 1,36
1,22 1,67 1,35
1,21 1,61 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
12,00 1,02 4,20 1,18 2,17 1,60 1,46 2,47 1,17 4,30 1,05 7,70 1,01 15,00
14,00 1,03 4,20 1,19 2,15 1,62 1,47 2,50 1,18 4,30 1,06 8,40 - -
9,00 1,02 4,10 1,18 2,15 1,60 1,46 2,45 1,17 4,20 1,06 7,00 - -
- - 4,50 1,20 2,27 1,65 1,50 2,55 1,20 4,55 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,17. To o 1,9% więcej niż najniższy kurs 2,13 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,62 2,17
1,62 2,15
1,61 2,13
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na CF Monterrey strzeli

Tak Nie
1,12 5,25
1,13 5,25
1,13 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na CF Pachuca strzeli

Tak Nie
1,39 2,72
1,40 2,65
1,40 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,10 4,45 6,20 3,15 13,00 7,20
3,10 4,50 6,90 3,10 14,00 7,50
3,05 4,50 6,80 3,10 15,00 8,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CF Monterrey i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 2,00 4,50 2,40 2,67 3,80 2,15 5,75
8,75 1,90 4,70 2,30 2,60 3,80 2,10 6,10
8,60 1,90 4,60 2,31 2,60 3,75 2,06 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,45 5,00 8,60 5,00 8,60 3,85 26,00
14,00 4,50 5,10 11,00 5,10 11,00 3,75 49,00
15,00 4,40 5,00 11,00 5,00 11,00 3,70 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CF Pachuca i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,85 8,00 5,65 5,15 9,40 4,60 14,00
15,00 5,00 9,75 6,10 5,50 12,50 4,70 19,00
15,00 4,90 9,60 6,00 5,40 12,00 4,60 19,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,75 5,15 10,00 - - 1,21 1,04 -
2,80 5,40 12,00 23,00 - 1,22 1,05 1,01
2,85 5,60 12,00 24,00 35,00 1,21 1,05 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,65 4,75 7,40 - - 5,65 11,00 -
3,80 5,00 7,90 12,00 - 6,00 12,00 12,50
3,95 5,20 8,20 13,00 15,00 6,00 10,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Pachuca - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,05 1,38 1,12 - - 7,90 19,00 -
2,00 1,38 1,13 1,03 - 9,60 28,00 38,00
2,06 1,39 1,13 1,03 1,01 9,80 24,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,21 1,68 1,04 2,75 5,15
1,22 1,70 - 2,80 5,40
1,21 1,68 - 2,70 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Pachuca - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2,05 3,85 1,38 8,00 1,12
2,00 4,00 1,38 - 1,13
2,02 3,80 1,38 - 1,13
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Monterrey - handicap azjatycki pełny

+1 +2
2,17 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CF Pachuca - handicap azjatycki pełny

-1 -2
1,59 1,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
13,00 7,75 13,00 6,50 8,00 23,00 7,25 12,00 12,00 12,00 60,00 11,00 32,00 20,00 32,00 48,00 26,00 100,00 23,00 100,00 40,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,90 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,90 o 0%.

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,90 1,36 2,15 1,62 1,72 2,00 1,45 2,55 1,28 3,40
2,90 1,36 2,17 1,62 1,73 2,00 1,45 2,55 1,28 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CF Monterrey - CF Pachuca dostępnych jest 360 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 14,9% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,25 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,70 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CF Monterrey - CF Pachuca ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.