29. kolejka grupy C
3 : 0
Koniec, 09.05.26 18:00

Porównanie kursów Nimes - Istres

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Nimes - Istres dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, liczbę goli oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 9 maja 2026 (w ramach 29. kolejki grupy C Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Nimes po kursie 1,50 w Betfan, remis po kursie 4,10 w Betfan oraz wygrana Istres po kursie 6,00 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Istres wystawia STS - 6,00, w porównaniu do najniższego 5,65 w LV BET. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,47 4,10 6,00
1,50 4,10 5,90
1,45 4,00 5,65
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Istres

kurs 6,00 × 100 zł = 528 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,18 4,25
1,18 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,13 2,35 1,20
1,13 2,25 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,00 2,35 6,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,87 2,70 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,63 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,73 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,50 1,26 1,90 1,80 1,34 3,00
3,50 1,25 1,90 1,80 1,35 3,00
3,45 1,25 1,88 1,75 1,33 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,95. To o 1,6% więcej niż najniższy kurs 1,92 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,95 1,77
1,92 1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,30 5,40 11,50 2,30 11,50 10,00
3,30 5,40 11,50 2,30 11,50 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Nimes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,40 2,20 - - - -
6,40 1,74 3,45 2,22 2,09 3,80 1,71 6,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 4,75 16,00 - - - -
11,50 5,30 4,75 16,50 4,75 16,50 3,80 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Istres i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 11,00 10,50 - - - -
15,00 8,00 11,00 10,50 6,70 26,00 6,00 42,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Nimes - Istres dostępnych jest 95 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 6,00 w STS przewyższa najniższą selekcję 5,65 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Nimes - Istres ma Betfan, który prowadzi w 23 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.