Porównanie kursów Rangers de Talca - Magallanes

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Magallanes.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rangers de Talca - Magallanes dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 15 sierpnia 2026 (w ramach 21. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rangers de Talca po kursie 2,20 w Superbet, remis po kursie 3,35 w LV BET oraz wygrana Magallanes po kursie 3,05 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Magallanes wystawia Superbet - 3,05, w porównaniu do najniższego 3,00 w Betfan. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,20 3,25 3,05
2,15 3,25 3,00
2,10 3,35 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Magallanes

kurs 3,05 × 100 zł = 268,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,56 2,20
1,57 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,31 1,58 1,28
1,30 1,53 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,77 2,17 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,57 2,47 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,36 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,41 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,70 1,04 3,45 1,26 1,85 1,85 1,32 3,05 1,10 5,60
- - 3,50 1,25 1,87 1,80 1,33 2,90 - -
- - 3,30 1,25 1,82 1,80 1,30 3,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,02. To o 1% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,68 2,02
1,68 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,10 4,00 5,35 3,75 9,10 5,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rangers de Talca i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,70 4,65 3,35 2,95 5,75 2,52 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,70 4,00 4,10 8,70 4,10 8,70 3,25 30,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Magallanes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,30 3,80 6,00 4,65 3,90 8,00 3,45 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rangers de Talca - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,34 2,12 1,09 4,00 8,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Magallanes - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,62 2,95 1,20 6,00 1,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
2,72 1,39 2,12 1,63 1,74 1,97 1,48 2,42 1,31 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Rangers de Talca - Magallanes dostępnych jest 107 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,1% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,50 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 3,30 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rangers de Talca - Magallanes ma Superbet, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.