Porównanie kursów Stade Tunisien - CS Sfaxien

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stade Tunisien - CS Sfaxien dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 22 sierpnia 2026 (w ramach 1. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 140 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stade Tunisien po kursie 2,85 w Betfan, remis po kursie 2,65 w STS oraz wygrana CS Sfaxien po kursie 2,90 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną CS Sfaxien wystawia Betfan - 2,90, w porównaniu do najniższego 2,75 w eToto. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,80 2,57 2,85
2,75 2,65 2,90
2,71 2,50 2,75
2,85 2,60 2,90
2,70 2,50 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CS Sfaxien

kurs 2,90 × 100 zł = 255,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,77 1,82
1,85 1,88
1,83 1,80
1,83 1,87
1,79 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,34 1,35 1,41
1,36 1,38 1,43
1,30 1,31 1,35
1,37 1,37 1,43
1,31 1,32 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,80 1,71 3,85
3,85 1,69 3,90
3,95 1,72 4,00
3,75 1,67 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,35 1,95 3,40
3,35 2,00 3,40
3,20 1,95 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,18 1,92
1,19 1,20 1,82
1,20 1,22 1,88
1,18 1,19 1,77
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,24 1,69
1,27 1,27 1,65
1,24 1,24 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,10 1,14 1,90 1,78 1,23 3,25 1,04 6,30 1,00 12,00
4,40 1,18 1,92 1,80 1,27 3,40 - - - -
3,75 1,14 1,82 1,70 1,23 3,10 1,05 5,40 1,01 7,00
4,35 1,18 1,92 1,80 1,27 3,45 1,07 6,80 - -
- - 1,86 1,74 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,60. To o 6,6% więcej niż najniższy kurs 2,44 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,60 1,43
2,60 1,44
2,44 1,39
2,55 1,43
2,50 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,90 4,70 8,10 3,55 4,35 3,60
9,25 4,90 9,50 3,50 4,40 3,60
8,40 4,50 8,60 3,30 4,10 3,35
9,40 4,90 9,40 3,55 4,45 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stade Tunisien i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,20 4,55 3,90 6,50 3,00 15,00 2,82 28,00
5,60 4,75 - - - - - -
5,20 4,40 3,60 6,60 2,70 19,00 - -
5,60 4,75 3,90 7,30 2,89 22,00 2,69 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,35 4,70 2,70 17,00 2,70 17,00 2,52 50,00
4,40 4,90 - - - - - -
4,20 4,50 2,45 24,00 2,41 24,00 - -
4,50 4,90 2,62 27,00 2,59 26,50 2,38 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CS Sfaxien i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,25 4,65 3,90 6,60 3,05 15,00 2,87 28,00
5,60 4,80 - - - - - -
5,20 4,50 3,65 6,80 2,70 20,00 - -
5,70 4,85 3,95 7,40 2,94 22,50 2,73 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Tunisien - handicap

0:1 1:0
7,40 1,38
7,10 1,37
7,20 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 1:0
4,00 4,00
3,85 3,85
3,90 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CS Sfaxien - handicap

0:1 1:0
1,38 7,25
1,37 7,00
1,38 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Tunisien - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,35 2,60 1,06 5,85
1,36 2,60 - -
1,38 2,75 - -
- 2,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CS Sfaxien - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,37 2,65 1,06 5,85
1,37 2,60 - -
1,40 2,75 - -
1,37 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Tunisien - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,10 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CS Sfaxien - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,10 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
3,95 4,90 4,95 5,10 10,50 11,00 12,50 12,50 25,50 36,00 37,00 41,00 42,00 95,00 95,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stade Tunisien - CS Sfaxien dostępnych jest 289 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 25,9% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 6,80 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 5,40 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stade Tunisien - CS Sfaxien ma Betfan, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.