Primera Division RFEF · 38. kolejka grupy 1 · 23.05.2026
3 : 2
Koniec
Do przerwy 1:0

Porównanie kursów Unionistas de Salamanca - Racing Ferrol

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Unionistas de Salamanca - Racing Ferrol dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 23 maja 2026 (w ramach 38. kolejki grupy 1 Primera Division RFEF). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 94 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Unionistas de Salamanki po kursie 2,07 w LV BET, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Racingu Ferrol po kursie 3,40 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Racingu Ferrol wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,15 w Fortuna. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 3,50 3,40
1,96 3,25 3,15
2,00 3,30 3,25
2,00 3,30 3,25
2,07 3,30 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ferrol

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,50 2,40
2,29 1,46
1,50 2,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,30 1,70 1,30
1,24 1,53 1,23
1,27 1,60 1,27
1,27 1,60 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,20 3,90
2,60 2,17 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,55 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,38 1,52
1,22 1,39 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,45 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
10,00 1,04 3,50 1,26 1,88 1,82 1,35 2,95 1,12 5,40 1,03 9,00
5,90 1,03 3,15 1,22 1,79 1,72 1,30 2,70 1,09 4,40 - -
- - - - 1,85 1,78 - - - - - -
- - 3,20 1,28 1,80 1,88 1,28 3,15 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,05. To o 6,8% więcej niż najniższy kurs 1,92 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,70 2,05
1,62 1,92
1,67 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,90 4,20 6,00 3,50 10,00 5,75
3,75 4,10 5,80 3,40 11,00 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Unionistas de Salamanki i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,25 2,40 4,70 3,00 2,75 5,50 2,30 9,40
- - 4,10 2,60 2,70 5,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,20 4,20 11,50 4,20 11,50 3,25 50,00
- - 4,20 11,00 4,00 11,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racingu Ferrol i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,10 7,10 5,25 4,20 10,50 3,60 18,00
- - 7,60 5,80 4,00 10,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Unionistas de Salamankę - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,70 8,10 18,00 1,30 1,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,90 5,75 9,10 5,00 8,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Ferrol - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,70 1,24 1,06 7,25 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Unionistas de Salamankę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,30 2,02 3,70 6,00
- 1,97 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Ferrol - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
1,70 3,20 1,24 1,11
1,69 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
9,40 6,80 9,20 5,40 8,60 15,00 7,40 10,00 11,00 16,00 40,00 14,00 25,00 23,00 30,00 50,00 40,00 100,00 35,00 80,00 60,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Unionistas de Salamanca - Racing Ferrol dostępnych jest 185 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 64,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,40 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,46 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Unionistas de Salamanca - Racing Ferrol ma STS, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.