Porównanie kursów Yongin City - Ansan Greeners

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Yongin City - Ansan Greeners dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 29. kolejki K League 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Yongin City po kursie 1,80 w Superbet, remis po kursie 3,70 w STS oraz wygrana Ansan Greeners po kursie 4,05 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Ansan Greeners wystawia LV BET - 4,05, w porównaniu do najniższego 3,85 w eToto. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,80 3,60 3,90
1,75 3,70 4,00
1,77 3,55 3,85
1,75 3,65 4,05
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ansan Greeners

kurs 4,05 × 100 zł = 356,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,33 2,80
1,35 2,85
1,35 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,20 1,87 1,23
1,22 1,90 1,26
1,21 1,78 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,35 2,22 4,45
2,35 2,25 4,60
2,33 2,19 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,55 4,00
2,14 2,60 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,49 1,54
1,18 1,46 1,50
1,18 1,46 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,56 1,41
1,21 1,54 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,10 1,03 3,50 1,25 1,87 1,82 1,33 3,00 1,11 5,50 - -
10,00 1,04 3,40 1,26 1,85 1,80 1,33 2,95 1,11 5,25 1,03 8,50
- - - - 1,85 1,79 - - - - - -
- - 3,30 1,25 1,82 1,80 1,30 3,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,95. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,91 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,75 1,95
1,75 1,92
1,74 1,91
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,60 4,45 6,60 3,00 9,60 6,30
3,60 4,60 7,40 2,95 10,00 6,50
3,45 4,40 7,00 2,85 11,00 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Yongin City i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 2,20 4,00 2,75 2,52 4,65 2,12 7,20
7,40 2,10 4,10 2,70 2,45 4,80 2,02 8,25
- - 3,95 2,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 4,45 4,35 9,80 4,35 9,80 3,55 34,00
10,00 4,60 4,40 13,00 4,40 13,00 3,40 50,00
- - 4,20 12,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ansan Greeners i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,40 4,90 7,00 5,90 4,70 11,00 4,25 16,00
12,00 5,10 8,10 6,50 4,80 14,50 4,20 24,00
- - 7,60 6,20 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Yongin City - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,10 6,50 14,50 1,22 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,70 5,10 8,25 5,50 9,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ansan Greeners - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,90 1,32 1,09 9,40 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Yongin City - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,22 1,75 3,00 -
1,22 1,77 3,10 5,90
- 1,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ansan Greeners - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
1,95 3,70 1,32 -
1,90 3,70 1,32 1,10
1,90 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Yongin City - Ansan Greeners dostępnych jest 196 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,7% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,78 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Yongin City - Ansan Greeners ma Superbet, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.