Penya Encarnada - FC Santa Coloma wynik meczu 0:6
Penya Encarnada - FC Santa Coloma (30.11.2025) wynik meczu 0:6. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Penya Encarnada | 0 min |
|---|---|
| Remis | 5 min |
| Prowadzenie FC Santa Coloma | 88 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Penya Encarnada 26', Pinilla 51', Angel Ricardo Jaimes Contreras 58', 75', 90+1' | 5 |
| Kartki FC Santa Coloma 35', Martin López Ross 90+1' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 43 min (5'–48') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 5' |
| Gol średnio co | 15,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 6 goli w 93 min | 16 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 23 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,0 min |
| Gole po przerwie 5 z 6 goli | 83% |
| Udział rezerwowych w golach 2 z 6 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Andorska 1a Divisió 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 10. kolejka |
| Data | 30.11.2025, 16:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 6°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Penya Encarnada - FC Santa Coloma z 30.11.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Penya Encarnada vs FC Santa Coloma
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Składy
Penya Encarnada
- Śr. wiek
- 29,0
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Skład
- oficjalny
-
4 Ricardo Escobar 150 tys. € 28 l. 176 cm 23
-
14 Diego Hady Farhat – – – – –
-
6 Alan Henrique 46' 50 tys. € 35 l. 190 cm 22
-
25 Diego Llorente Salmerón 46' 250 tys. € 25 l. 179 cm 20
-
13 Alejandro Maqueda – – – – –
-
2 Richard – – – – –
-
27 I. Pinilla 100 tys. € 30 l. – 2
-
23 Theo Marcel Georges Vallotti – – – – –
-
5 Reinaldo Ahumada 150 tys. € 29 l. – 2
-
11 Diego Hernandez 250 tys. € 27 l. 173 cm 23
-
10 Rony Jourson 200 tys. € – – 18
-
20 Donovan Tchamba Mvogo – – – – –
-
18 Daniel Mansilla 72' 100 tys. € 31 l. – 23
-
12 Angel Ricardo Jaimes Contreras 46' – – – 20
-
8 Javi Garcia – – – – –
- 7 Pablo Brito 46' 150 tys. € 28 l. – 11
-
21 Ruben Garces 0 € 33 l. 185 cm 16
-
17 Pablo Gallego – 33 l. 174 cm 8
Trener Javi Garcia
FC Santa Coloma
- Śr. wiek
- 30,7
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Skład
- oficjalny
-
20 Andy Villar Carneiro Melo – – – – –
- 23 Moises San Nicolas 200 tys. € 33 l. 188 cm 23
- 27 David Rodriguez 100 tys. € 27 l. – 2
- 5 Martin López Ross – 31 l. 190 cm 2
- 9 Guillaume Lopez 350 tys. € 27 l. 172 cm 24
- 21 Hugo Silva Ferreira 250 tys. € 22 l. – 2
- 77 David Crespo Zurita 63' 250 tys. € 31 l. 168 cm 22
-
7 Yenerey – – – – –
- 19 Sascha Andreu 63' 10 tys. € 40 l. 186 cm 2
- 18 Adria Arjona 225 tys. € 30 l. 176 cm 2
- 13 Alex Ruiz – 35 l. – 22
-
22 Adrien Awana 50 tys. € 31 l. 181 cm 15
- 8 Inigo Barrenetxea 74' 50 tys. € 32 l. 179 cm 1
- 3 Aleix Cisteró 200 tys. € 32 l. 175 cm 2
-
70 M. Yousfi – – – – –
- 10 Mario Mourelo del Huerto 63' 250 tys. € 29 l. 176 cm 11
- 11 Xavier Puerto Bellart 63' 100 tys. € 35 l. 174 cm 2
- 25 Mauro Rabelo 50 tys. € 24 l. 178 cm 2
- 15 Sergio Rodriguez Cidoncha 100 tys. € 37 l. 181 cm 20
- 14 Jesus Rubio 75 tys. € 32 l. 168 cm 19
Trener Dani Luque
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Penya Encarnada w meczu z FC Santa Coloma?
W wyjściowym składzie Penya Encarnada:. Z ławki weszli: Angel Ricardo Jaimes Contreras (46'), P. Brito (46') oraz D. Mansilla (72').
Jaki był wyjściowy skład FC Santa Coloma w meczu z Penya Encarnada?
W wyjściowym składzie FC Santa Coloma:. Z ławki weszli: Mario Mourelo del Huerto (63'), Xavier Puerto Bellart (63') oraz I. Barrenetxea (74').
Forma w 10 ostatnich meczach
Penya Encarnada - FC Santa Coloma
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Penya Encarnada - ostatnie mecze
FC Santa Coloma - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
Penya Encarnada - FC Santa Coloma
Bilans 23 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 78% (18 z 23)
- Powyżej 2,5 gola 61% (14 z 23)
- Powyżej 3,5 gola 39% (9 z 23)
- Obie strzelą (BTTS) 17% (4 z 23)
- Mecze bez gola 0% (0 z 23)
- Remisy 0% (0 z 23)
- Wygrana 1 golem 30% (7 z 23)
- Wygrana 3+ golami 43% (10 z 23)
Statystyki szczegółowe H2H
Penya Encarnada - FC Santa Coloma
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 23 meczach Penya Encarnada - FC Santa Coloma.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana FC Santa Coloma | 4 (17%) |
| 2. | 0:3 wygrana FC Santa Coloma | 4 (17%) |
| 3. | 0:2 wygrana FC Santa Coloma | 3 (13%) |
| 4. | 0:4 wygrana FC Santa Coloma | 2 (9%) |
| 5. | 0:6 wygrana FC Santa Coloma | 2 (9%) |
| 6. | 0:5 wygrana FC Santa Coloma | 1 (4%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Penya Encarnada najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Gol Penya Encarnada najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Czyste konto Penya Encarnada najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Penya Encarnada - FC Santa Coloma według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Penya Enc. | Remis | FC Sta. Coloma |
|---|---|---|---|---|
| 1a Divisió (Andora) | 21 | 2 | 0 | 19 |
| Puchar Andory | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | 23 | 3 | 0 | 20 |
Atut własnego boiska
Penya Encarnada u siebie i FC Santa Coloma na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Penya Encarnada - FC Santa Coloma?
W 23 spotkaniach bezpośrednich Penya Encarnada ma na koncie 3 zwycięstwa, FC Santa Coloma 20, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 10:65 dla Penya Encarnada. Ostatni mecz rozegrano 13 września 2026 (1a Divisió (Andora)), a FC Santa Coloma - Penya Encarnada zakończył się wynikiem 4:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 7:0 FC Santa Coloma (2017).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo FC Santa Coloma nad Penya Encarnada?
Ostatnie zwycięstwo FC Santa Coloma nad Penya Encarnada przypadło na 13 września 2026 (1a Divisió (Andora), 4:0). Obie drużyny strzelały w 4 spotkaniach (17%), a 3 gole lub więcej padły w 14 spotkaniach (61%).
Miejsca Penya Encarnada oraz FC Santa Coloma
w tabeli 1a Divisió (Andora)
Tabela
Andorska 1a Divisió 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UE Santa Coloma
|
25 | 16 | 6 | 3 | 48:13 | 35 | 54 | |
2
|
Inter Club d'Escaldes
|
24 | 17 | 3 | 4 | 47:24 | 23 | 54 | |
3
|
Ranger's
|
24 | 15 | 3 | 6 | 46:22 | 24 | 48 | |
4
|
FC Santa Coloma
|
24 | 13 | 5 | 6 | 45:20 | 25 | 44 | |
5
|
Atlètic Club d'Escaldes
|
24 | 10 | 4 | 10 | 31:26 | 5 | 34 | |
6
|
Penya Encarnada
|
24 | 7 | 3 | 14 | 19:41 | -22 | 24 | |
7
|
Ordino
|
24 | 6 | 4 | 14 | 27:42 | -15 | 22 | |
8
|
Carroi
|
25 | 4 | 6 | 15 | 15:55 | -40 | 18 | |
9
|
Esperança d'Andorra
|
24 | 2 | 5 | 17 | 15:47 | -32 | 11 | |
10
|
Pas de la Casa
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UE Santa Coloma
|
25 | 16 | 6 | 3 | 48:13 | 35 | 54 | |
2
|
Inter Club d'Escaldes
|
24 | 17 | 3 | 4 | 47:24 | 23 | 54 | |
3
|
Ranger's
|
24 | 15 | 3 | 6 | 46:22 | 24 | 48 | |
4
|
FC Santa Coloma
|
24 | 13 | 5 | 6 | 45:20 | 25 | 44 | |
5
|
Atlètic Club d'Escaldes
|
24 | 10 | 4 | 10 | 31:26 | 5 | 34 | |
6
|
Penya Encarnada
|
24 | 7 | 3 | 14 | 19:41 | -22 | 24 | |
7
|
Ordino
|
24 | 6 | 4 | 14 | 27:42 | -15 | 22 | |
8
|
Carroi
|
25 | 4 | 6 | 15 | 15:55 | -40 | 18 | |
9
|
Esperança d'Andorra
|
24 | 2 | 5 | 17 | 15:47 | -32 | 11 | |
10
|
Pas de la Casa
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Club d'Escaldes
|
13 | 10 | 2 | 1 | 27:9 | 18 | 32 | |
| 2 |
UE Santa Coloma
|
12 | 7 | 5 | 0 | 21:5 | 16 | 26 | |
| 3 |
FC Santa Coloma
|
12 | 8 | 1 | 3 | 26:9 | 17 | 25 | |
| 4 |
Atlètic Club d'Escaldes
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:11 | 10 | 23 | |
| 5 |
Ranger's
|
11 | 7 | 1 | 3 | 25:11 | 14 | 22 | |
| 6 |
Carroi
|
12 | 4 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 15 | |
| 7 |
Ordino
|
12 | 3 | 3 | 6 | 16:18 | -2 | 12 | |
| 8 |
Penya Encarnada
|
12 | 3 | 1 | 8 | 10:23 | -13 | 10 | |
| 9 |
Esperança d'Andorra
|
12 | 1 | 2 | 9 | 7:20 | -13 | 5 | |
| 10 |
Pas de la Casa
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
U siebie
P
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UE Santa Coloma
|
13 | 9 | 1 | 3 | 27:8 | 19 | 28 | |
| 2 |
Ranger's
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 3 |
Inter Club d'Escaldes
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:15 | 5 | 22 | |
| 4 |
FC Santa Coloma
|
12 | 5 | 4 | 3 | 19:11 | 8 | 19 | |
| 5 |
Penya Encarnada
|
12 | 4 | 2 | 6 | 9:18 | -9 | 14 | |
| 6 |
Atlètic Club d'Escaldes
|
11 | 3 | 2 | 6 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 7 |
Ordino
|
12 | 3 | 1 | 8 | 11:24 | -13 | 10 | |
| 8 |
Esperança d'Andorra
|
12 | 1 | 3 | 8 | 8:27 | -19 | 6 | |
| 9 |
Carroi
|
13 | 0 | 3 | 10 | 4:35 | -31 | 3 | |
| 10 |
Pas de la Casa
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
R
|