Accursio Bentivegna

napastnik #20
Narodowość Włochy Aktualny klub Casertana
Wiek / data ur.30 lat (21.06.1996)
Wzrost1,70 m
Waga63 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki66 tys. €
Dołączył27.07.2025
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa400 tys. €

Accursio Bentivegna jest piłkarzem występującym obecnie w Casertana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Accursio Bentivegna w Serie C 2026/2027
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
50'
Średnia ocena
6.70
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Accursio Bentivegna

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Altglienicke VfL Wolfsburg
24.08.2026·18:00

Statystyki

6,70
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

66 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 6 tys. €
tygodniowo: 1 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer27.07.2025
kwota transferunieujawniona
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

400 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Dodatkowe pozycje Napastnik (9), Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,70 m
Waga 63 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Accursio Bentivegna w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Accursio Bentivegna wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.70. Accursio Bentivegna oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Accursio Bentivegna w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Accursio Bentivegna rozegrał w barwach Casertany w Serie C 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 50 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Accursio Bentivegna?

Na podstawie kontraktu z Casertana, Accursio Bentivegna otrzymuje 66,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 5,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bentivegna w sierpniu 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 181 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Jakie trofea zdobył Accursio Bentivegna?

Accursio Bentivegna ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.

Na jakiej pozycji gra Accursio Bentivegna?

Accursio Bentivegna najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik lub Prawoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Accursio Bentivegna?

Wycena 30-letniego Accursio Bentivegna według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Accursio Bentivegna?

Accursio Bentivegna urodził się 21 czerwca 1996 w Sciacca we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 30 lat.