Albert Rosas Ubach jest piłkarzem występującym obecnie w UD Logroñés. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Albert Rosas Ubach
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Albert Rosas Ubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Albert Rosas Ubach wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 8,3%. Albert Rosas Ubach oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Albert Rosas Ubach w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Albert Rosas Ubach rozegrał w barwach UD Logroñésu w Primera Division RFEF 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Andory. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 560 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Albert Rosas Ubach?
Albert Rosas Ubach najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Albert Rosas Ubach?
Wycena 24-letniego Albert Rosas Ubach według stanu na grudzień 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Albert Rosas Ubach?
Albert Rosas Ubach urodził się 19 sierpnia 2002 w Andorra la Vella w Andorze. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Albert Rosas Ubach – statystyki
Szczegółowe statystyki Albert Rosas Ubach w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział UD Logroñés oraz reprezentacja Andory. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Albert Rosas Ubach vs. inni
Jakie statystyki ma Albert Rosas Ubach w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Albert Rosas Ubach wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 8,3%. Albert Rosas Ubach oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Albert Rosas Ubach – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Albert Rosas Ubach w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
0:1 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
1:3 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 26' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
3:1 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy D
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy D
|
0:0 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy D
|
1:2 | 23' | 0 | 0 | ||||
|
18 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:1 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
0:3 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Mar
Koniec
|
Segunda Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Albert Rosas Ubach w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Albert Rosas Ubach rozegrał w barwach UD Logroñésu w Primera Division RFEF 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Andory. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 560 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Albert Rosas Ubach – transfery
W trakcie kariery Albert Rosas Ubach zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
UD Logroñés 2026 – obecnie
-
FC Andorra 2026 – 2026
-
UD Logroñés 2025 – 2026
-
FC Andorra 2025 – 2025
-
Atlético Baleares 2025 – 2025
-
FC Andorra 2024 – 2025
-
Real Betis B 2023 – 2024
-
FC Andorra 2023 – 2023
-
Utebo 2022 – 2023
-
FC Andorra 2022 – 2022
-
CF Atlético Monzón 2021 – 2022

-
FC Andorra 2021 – 2021
-
FC Andorra U19 2021 – 2021

-
Lleida Esportiu U19 2020 – 2021

-
FC Andorra U19 2018 – 2020

-
Escola Nacional de Futbol do 2018

Albert Rosas Ubach – forma
W ostatnich 5 meczach Albert Rosas Ubach zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Albert Rosas Ubach 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50.
W ostatnich 10 meczach Albert Rosas Ubach 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46.
W jakiej formie jest Albert Rosas Ubach?
Albert Rosas Ubach jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.57). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Albert Rosas Ubach – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Albert Rosas Ubach wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Albert Rosas Ubach na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Albert Rosas Ubach?
Wycena Albert Rosas Ubach wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Albert Rosas Ubach wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.