Alex Gilliead
napastnik #20Alex Gilliead jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Alex Gilliead
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Kwi
16:00
|
Morecambe FC
2
Carlisle United
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Carlisle United
0
Gateshead
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Braintree
1
Carlisle United
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Alex Gilliead w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alex Gilliead wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.49. Alex Gilliead oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alex Gilliead w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Alex Gilliead rozegrał w barwach Carlisle United w FA Trophy 1 mecz, w National League 37 meczów oraz w FA Cup 2 mecze, a w barwach Shrewsbury Town w League Two 4 mecze, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 42 razy i spędził na boisku łącznie 3 332 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Czy Alex Gilliead ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Alex Gilliead nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alex Gilliead to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Alex Gilliead?
Alex Gilliead najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Alex Gilliead?
Wycena 30-letniego Alex Gilliead według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alex Gilliead?
Alex Gilliead urodził się 11 lutego 1996 w Shotley Bridge w Anglii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Alex Gilliead - statystyki
Szczegółowe statystyki Alex Gilliead w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Carlisle United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alex Gilliead
Alex Gilliead vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Alex Gilliead
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alex Gilliead w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alex Gilliead wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.49. Alex Gilliead oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alex Gilliead - transfery
W trakcie kariery Alex Gilliead zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Shrewsbury Town 2026 – 2026
-
Carlisle United 2025 – 2026
-
Shrewsbury Town 2024 – 2025
-
Bradford City 2021 – 2024
-
Scunthorpe United 2019 – 2021
-
Shrewsbury Town 2018 – 2019
-
Newcastle U23 2018 – 2018

-
Bradford City 2017 – 2018
-
Newcastle U23 2017 – 2017

-
Bradford City 2017 – 2017
-
Newcastle U23 2017 – 2017

-
Luton Town 2016 – 2017
-
Newcastle U23 2016 – 2016

-
Carlisle United 2015 – 2016
-
Newcastle U23 2013 – 2015

-
Newcastle U18 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alex Gilliead
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 29.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 08.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 09.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.05.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 06.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 11.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 06.01.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.05.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 13.09.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Alex Gilliead - forma
W ostatnich 5 meczach Alex Gilliead zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Alex Gilliead i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Kwi
16:00
|
Morecambe FC
2
Carlisle United
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Carlisle United
0
Gateshead
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Braintree
1
Carlisle United
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
24 Mar
20:45
|
FC Halifax Town
0
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Carlisle United
6
Boston United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| National League 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Tamworth
2
Carlisle United
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Aldershot
0
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
07 Mar
18:30
|
Carlisle United
2
Southend United
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Eastleigh
1
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
25 Lut
20:45
|
Hartlepool United
3
Carlisle United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Carlisle United
3
Yeovil Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
14 Lut
18:30
|
Forest Green Rovers
1
Carlisle United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Carlisle United
3
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| National League 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Rochdale
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| National League 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Carlisle United
3
Altrincham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| National League 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
21 Sty
20:45
|
Carlisle United
0
York City
3
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Solihull Moors
3
Carlisle United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
03 Sty
16:00
|
Carlisle United
2
Wealdstone
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
30 Gru
2025
|
Carlisle United
1
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Gateshead
0
Carlisle United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Boreham Wood
2
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Harborough Town
1
Carlisle United
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Carlisle United
1
Woking
3
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| National League 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Blackpool
4
Carlisle United
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Carlisle United
2
Tamworth
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Boston United
1
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Carlisle United
1
Eastleigh
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Southend United
1
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
Carlisle United
2
FC Halifax Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Reading
2
Carlisle United
3
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Yeovil Town
1
Carlisle United
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Carlisle United
4
Forest Green Rovers
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Scunthorpe United
0
Carlisle United
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2025
|
Carlisle United
3
Hartlepool United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| National League 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Carlisle United
0
Rochdale
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
York City
5
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| National League 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Altrincham
1
Carlisle United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Carlisle United
2
Aldershot
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Carlisle United
3
Truro City
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
2025
|
Brackley Town
0
Carlisle United
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
20 Sie
2025
|
Notts County
4
Shrewsbury Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Shrewsbury Town
0
Colchester United
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Grimsby Town
3
Shrewsbury Town
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Tranmere Rovers
4
Shrewsbury Town
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Shrewsbury Town
0
Bromley
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Lincoln City
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Shrewsbury Town
1
Reading
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Shrewsbury Town
0
Cambridge United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Birmingham City
4
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Shrewsbury Town
0
Burton Albion
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Exeter City
2
Shrewsbury Town
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Shrewsbury Town
0
Bristol Rovers
0
|
32' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Peterborough
3
Shrewsbury Town
1
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Shrewsbury Town
2
Bolton
3
|
83' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Shrewsbury Town
2
Mansfield Town
1
|
81' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Charlton Athletic
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
16 Sty
2025
|
Shrewsbury Town
2
Wrexham
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Shrewsbury Town
1
Lincoln City
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Wigan Athletic
2
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2024
|
Shrewsbury Town
1
Blackpool
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
12 Lis
2024
|
Walsall
3
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 9. runda | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Burton Albion
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Salford City
2
Shrewsbury Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
17 Paź
2024
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Shrewsbury Town
0
Birmingham City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Walsall
2
Bradford City
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
19 Mar
2024
|
Bradford City
0
Notts County
3
|
53' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Bradford City
0
Forest Green Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Accrington Stanley
0
Bradford City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Lut
2024
|
Bradford City
0
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Bradford City
1
Sutton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Bradford City
4
Milton Keynes Dons
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Wrexham
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Bradford City
0
AFC Wimbledon
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Sty
2024
|
Bradford City
1
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Swindon Town
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Colchester United
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Sty
2024
|
Derby County
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Crewe Alexandra
1
Bradford City
0
|
75' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Bradford City
0
Stockport County
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Bradford City
2
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Gillingham FC
0
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
05 Gru
2023
|
Bradford City
4
Liverpool U21
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Bradford City
1
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Notts County
4
Bradford City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Bradford City
1
Wycombe
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Milton Keynes Dons
4
Bradford City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Bradford City
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Grimsby Town
1
Bradford City
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Tranmere Rovers
2
Bradford City
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Bradford City
1
Walsall
3
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Bradford City
0
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Newport County
1
Bradford City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Bradford City
1
Harrogate Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Bradford City
1
Grimsby Town
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Stockport County
1
Bradford City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Accrington Stanley
(1)
1
Bradford City
(4)
1
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Crawley Town
1
Bradford City
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Bradford City
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Northampton Town
1
Bradford City
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Swindon Town
1
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Rochdale
0
Bradford City
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Crawley Town
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Gillingham FC
0
Bradford City
2
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Bradford City
0
Barrow
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Bradford City
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Bradford City
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
24 Sty
2023
|
Stockport County
0
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Bradford City
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Carlisle United
1
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Leyton Orient
3
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Bradford City
0
Harrogate Town
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Bradford City
0
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Harrogate Town
1
Bradford City
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bradford City
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Bradford City
1
Blackburn
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Hartlepool United
1
Bradford City
3
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Bradford City
2
Newport County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Barrow
3
Bradford City
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Bradford City
2
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Sutton
1
Bradford City
4
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Bradford City
2
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Bradford City
1
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Northampton Town
0
Bradford City
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Bristol Rovers
2
Bradford City
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Bradford City
0
Newport County
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Forest Green Rovers
0
Bradford City
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Bradford City
1
Swindon Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Bradford City
0
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Bradford City
1
Harrogate Town
3
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Oldham Athletic
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Bradford City
0
Exeter City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Stevenage
0
Bradford City
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Bradford City
1
Crawley Town
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Sty
2022
|
Walsall
1
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Carlisle United
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Bradford City
2
Sutton
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Gru
2021
|
Bradford City
0
Colchester United
0
|
83' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Scunthorpe United
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Tranmere Rovers
2
Bradford City
1
|
39' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Bradford City
1
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
Port Vale
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Sunderland
(2)
1
Bradford City
(4)
1
|
29' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Bradford City
1
Hartlepool United
3
|
61' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Bradford City
2
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Bradford City
2
Rochdale
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Bradford City
0
Manchester United U21
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Bradford City
1
Barrow
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Salford City
1
Bradford City
0
|
88' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Bradford City
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Leyton Orient
2
Bradford City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Mansfield Town
2
Bradford City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Bradford City
4
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Bradford City
2
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Sie
2021
|
Nottingham Forest
2
Bradford City
1
|
83' |
0 goli
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Exeter City
0
Bradford City
0
|
80' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Bradford City
0
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Kwi
2021
|
Newport County
4
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Walsall
2
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Mansfield Town
3
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Forest Green Rovers
3
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Scunthorpe United
0
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Scunthorpe United
1
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Leyton Orient
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Salford City
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Cambridge United
0
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2021
|
Colchester United
0
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Scunthorpe United
3
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Barrow
1
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Stevenage
3
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Walsall
1
Scunthorpe United
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Scunthorpe United
2
Mansfield Town
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Southend United
1
Scunthorpe United
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Scunthorpe United
0
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Harrogate Town
2
Scunthorpe United
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Scunthorpe United
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Scunthorpe United
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Oldham Athletic
0
Scunthorpe United
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Scunthorpe United
1
Forest Green Rovers
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Scunthorpe United
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Scunthorpe United
1
Newport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
08 Wrz
2020
|
Lincoln City
(4)
1
Scunthorpe United
(2)
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
05 Wrz
2020
|
Scunthorpe United
1
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Scunthorpe United
0
Grimsby Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Mar
2020
|
Swindon Town
2
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Scunthorpe United
1
Forest Green Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Scunthorpe United
1
Cheltenham Town
0
|
47' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Scunthorpe United
2
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Portsmouth
2
Scunthorpe United
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
04 Sty
2020
|
Scunthorpe United
1
Plymouth
3
|
77' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Scunthorpe United
0
Walsall
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Grimsby Town
0
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
07 Gru
2019
|
Forest Green Rovers
0
Scunthorpe United
2
|
96' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Blackpool
1
Scunthorpe United
3
|
92' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
12 Lis
2019
|
Scunthorpe United
3
Sunderland
0
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Scunthorpe United
0
Stevenage
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Scunthorpe United
3
Northampton Town
0
|
94' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Scunthorpe United
3
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Scunthorpe United
0
Carlisle United
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Cambridge United
3
Scunthorpe United
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Scunthorpe United
2
Crawley Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
Scunthorpe United
0
Derby County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Cheltenham Town
4
Scunthorpe United
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Scunthorpe United
0
Swindon Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
05 Lut
2019
|
Wolverhampton
3
Shrewsbury Town
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Alex Gilliead ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Alex Gilliead ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Alex Gilliead?
Alex Gilliead jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.49). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Alex Gilliead w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Alex Gilliead rozegrał w barwach Carlisle United w FA Trophy 1 mecz, w National League 37 meczów oraz w FA Cup 2 mecze, a w barwach Shrewsbury Town w League Two 4 mecze, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 42 razy i spędził na boisku łącznie 3 332 minuty. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Alex Gilliead - zarobki
Alex Gilliead gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 399 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alex Gilliead (2024/25)
| Rocznie | 399 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alex Gilliead w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
399 tys. € |
| 2023/24 |
|
297 tys. € |
| 2022/23 |
|
289 tys. € |
| 2021/22 |
|
133 tys. € |
| 2014/15 |
|
36 tys. € |
Alex Gilliead - kontuzje
W trakcie kariery Alex Gilliead zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alex Gilliead
-
Uraz kolana
05.04.26 – 30.05.26 (56 dni)
Carlisle United opuszczone: 4 mecze
Czy Alex Gilliead ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Alex Gilliead nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alex Gilliead to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alex Gilliead - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alex Gilliead wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alex Gilliead na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alex Gilliead
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 30 | 100 tys. € | |
| 14.05.2026 | 30 |
|
150 tys. € |
| 25.11.2025 | 29 |
|
200 tys. € |
| 17.06.2025 | 29 |
|
275 tys. € |
| 26.12.2024 | 28 |
|
300 tys. € |
| 26.06.2024 | 28 |
|
225 tys. € |
| 28.12.2023 | 27 |
|
225 tys. € |
| 22.06.2023 | 27 |
|
225 tys. € |
| 05.04.2023 | 27 |
|
200 tys. € |
| 23.10.2017 | 21 |
|
150 tys. € |
| 20.04.2017 | 21 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alex Gilliead?
Wycena Alex Gilliead wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Alex Gilliead wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.