Alfonso Espino jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Club. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alfonso Espino
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alfonso Espino w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alfonso Espino wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 10,0%. Alfonso Espino oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alfonso Espino w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alfonso Espino rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 2 mecze, w La Lidze 36 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 13 meczów, a w barwach Racing Club w Liga Profesional (Argentyna) 13 meczów, w Pucharze Argentyny 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 517 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Czy Alfonso Espino ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alfonso Espino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alfonso Espino to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alfonso Espino?
Alfonso Espino ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Alfonso Espino?
Alfonso Espino najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Alfonso Espino?
Wycena 34-letniego Alfonso Espino według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alfonso Espino?
Alfonso Espino urodził się 5 stycznia 1992 w San Jacinto w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Alfonso Espino – statystyki
Szczegółowe statystyki Alfonso Espino w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Club. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alfonso Espino vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alfonso Espino w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Alfonso Espino wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 10,0%. Alfonso Espino oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Alfonso Espino – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alfonso Espino w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Alfonso Espino w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alfonso Espino rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 2 mecze, w La Lidze 36 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 13 meczów, a w barwach Racing Club w Liga Profesional (Argentyna) 13 meczów, w Pucharze Argentyny 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 25 razy i spędził na boisku łącznie 2 517 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Alfonso Espino – transfery
W trakcie kariery Alfonso Espino zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Club 2026 – obecnie
-
Rayo Vallecano 2023 – 2026
-
Cadiz 2019 – 2023
-
Club Nacional 2013 – 2019
-
CD El Nacional B 2012 – 2013

-
Free Player do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Alfonso Espino
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 01.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 16.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 27.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.07.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Alfonso Espino – forma
W ostatnich 5 meczach Alfonso Espino zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Alfonso Espino i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Racing Club
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Racing Club
0
Belgrano Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Estudiantes de Rio Cuarto
1
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Racing Club
2
Boca Juniors
3
Puchar Argentyny, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Racing Club
3
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Huracan
2
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Racing Club
1
Atletico Tucuman
2
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Independ. Rivadavia
3
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Club
1
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Racing Club
1
Belgrano Cordoba
0
Puchar Argentyny, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Racing Club
0
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Racing Club
1
Tigre
3
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Rosario Central
0
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Racing Club
2
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Racing Club
4
Defensa Y Justicia
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
1'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
96'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
11'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Elche
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Cadiz
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
0
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Real Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Elche
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Almeria
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Cadiz
3
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Athletic Bilbao
4
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Osasuna
2
Cadiz
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Cadiz
1
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cadiz
3
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Cadiz
2
Athletic Bilbao
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Barcelona
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
0
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Getafe
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Karne
|
Sporting Gijon
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Cadiz
1
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Albacete
0
Cadiz
1
Puchar Hiszpanii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Barcelona
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cadiz
2
Osasuna
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Osasuna
3
Cadiz
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Cadiz
1
La Liga
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Getafe
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Real Betis
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Athletic Bilbao
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Cadiz
0
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
4
Cadiz
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
Barcelona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Elche
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Cadiz
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Sevilla
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Cadiz
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cadiz
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Malaga
1
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
0
Cadiz
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cadiz
0
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cadiz
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Granada
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fluminense
1
Club Nacional
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Club Nacional
2
San Lorenzo
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
San Lorenzo
3
Club Nacional
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Club Nacional
1
SOL DE America
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Banfield
2
Club Nacional
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 |
Podsumowanie formy Alfonso Espino
W ostatnich 10 meczach Alfonso Espino ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.19.
W jakiej formie jest Alfonso Espino?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Alfonso Espino – zarobki
Alfonso Espino gra w Racing Club na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alfonso Espino w Racing Club (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Alfonso Espino w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
940 tys. € |
| 2023/24 |
|
940 tys. € |
| 2022/23 |
|
500 tys. € |
| 2021/22 |
|
500 tys. € |
| 2020/21 |
|
500 tys. € |
| 2019/20 |
|
220 tys. € |
Alfonso Espino – kontuzje
W trakcie kariery Alfonso Espino zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alfonso Espino
-
Uraz
01.09.24 – 29.11.24 (90 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 10 meczów
-
Odpoczynek
14.01.21 – 16.01.21 (17 dni)
Cadiz opuszczone: 1 mecz
-
Odpoczynek
05.01.21 – 07.01.21 (3 dni)
Cadiz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.07.20 – 21.07.20 (7 dni)
Cadiz opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
18.06.17 – 27.06.17 (10 dni)
Club Nacional opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.04.17 – 11.04.17 (4 dni)
Club Nacional opuszczone: 1 mecz
Czy Alfonso Espino ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alfonso Espino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alfonso Espino to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 90 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alfonso Espino – trofea
W trakcie kariery Alfonso Espino zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Alfonso Espino
Jakie trofea zdobył Alfonso Espino?
Alfonso Espino zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Club Nacional — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Urugwaju — 1 raz.
Alfonso Espino – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alfonso Espino wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alfonso Espino na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alfonso Espino
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | 34 |
|
600 tys. € |
| 04.06.2026 | 34 |
|
900 tys. € |
| 11.12.2025 | 33 |
|
1 mln € |
| 08.06.2025 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 06.06.2024 | 32 |
|
2,4 mln € |
| 20.03.2024 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2023 | 31 |
|
3 mln € |
| 12.06.2023 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 06.11.2022 | 30 |
|
4 mln € |
| 22.09.2022 | 30 |
|
5 mln € |
| 02.06.2022 | 30 |
|
6 mln € |
| 29.12.2021 | 29 |
|
3 mln € |
| 12.10.2021 | 29 |
|
3 mln € |
| 09.06.2021 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 04.01.2021 | 29 |
|
2 mln € |
| 22.11.2020 | 28 |
|
2 mln € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 22.07.2020 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
950 tys. € |
| 19.12.2019 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
800 tys. € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 04.02.2018 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 21.02.2017 | 25 |
|
1 mln € |
| 08.09.2016 | 24 |
|
1 mln € |
| 24.02.2016 | 24 |
|
750 tys. € |
| 13.08.2015 | 23 |
|
550 tys. € |
| 11.02.2015 | 23 |
|
425 tys. € |
| 16.08.2014 | 22 |
|
250 tys. € |
| 02.03.2014 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alfonso Espino?
Wycena Alfonso Espino wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Alfonso Espino wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 100 tys. €.