Alfonso Pedraza jest piłkarzem występującym obecnie w Lazio. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alfonso Pedraza
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alfonso Pedraza wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alfonso Pedraza oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alfonso Pedraza rozegrał w barwach Lazio w Serie A 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Czy Alfonso Pedraza ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alfonso Pedraza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alfonso Pedraza to operacja kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 182 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alfonso Pedraza?
Alfonso Pedraza ma na koncie 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Alfonso Pedraza?
Alfonso Pedraza najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Alfonso Pedraza?
Wycena 30-letniego Alfonso Pedraza według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 22 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alfonso Pedraza?
Alfonso Pedraza urodził się 9 kwietnia 1996 w San Sebastián de los Ballesteros w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Alfonso Pedraza – statystyki
Szczegółowe statystyki Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lazio. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alfonso Pedraza vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alfonso Pedraza wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.08, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alfonso Pedraza oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alfonso Pedraza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie A, 10. kolejka
|
2:1 | 35' | 0 | 1 | – | 6.6 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
2:6 | 27' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
0:3 | 4' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:1 | 15' | 0 | 1 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
0:2 | 6' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
1:0 | 27' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
0:1 | 78' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Alfonso Pedraza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alfonso Pedraza rozegrał w barwach Lazio w Serie A 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Alfonso Pedraza – transfery
W trakcie kariery Alfonso Pedraza zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lazio 2026 – obecnie
-
Villarreal 2020 – 2026
-
Real Betis 2019 – 2020
-
Villarreal 2018 – 2019
-
Deportivo Alaves 2017 – 2018
-
Villarreal 2017 – 2017
-
Leeds United 2017 – 2017
-
Villarreal 2017 – 2017
-
Lugo 2016 – 2017
-
Villarreal 2016 – 2016
-
Villarreal B 2014 – 2016
-
Villarreal U19 2013 – 2014
-
Villarreal Youth 2011 – 2013

-
Séneca CF U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alfonso Pedraza
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 02.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 19.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 15.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 04.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 27.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Alfonso Pedraza – forma
W ostatnich 5 meczach Alfonso Pedraza zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alfonso Pedraza i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Lazio
2
Cagliari
1
Serie A, 10. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Lazio
6
Serie A, 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Lazio
2
Parma
1
Serie A, 8. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Juventus
0
Lazio
3
Serie A, 7. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lazio
3
Monza
1
Serie A, 6. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Venezia
0
Lazio
2
Serie A, 5. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
AC Milan
2
Serie A, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Udinese
1
Lazio
2
Serie A, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Lazio
1
Genoa FC
0
Serie A, 2. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Lazio
1
Serie A, 1. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Lazio
0
Mantova
2
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Atletico Madryt
1
La Liga, 38. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Villarreal
1
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Real Madryt
2
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Ajax
2
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
0
La Liga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
83'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
0
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Karne
|
Antoniano
(3)
1
Villarreal
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ciudad de Lucena
0
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
1
La Liga, 8. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Juventus
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
La Liga, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Real Oviedo
0
La Liga, 1. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Barcelona
2
Villarreal
3
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
0
La Liga, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
2
La Liga, 32. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Villarreal
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
2
La Liga, 29. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
2
La Liga, 28. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Maccabi Haifa
0
Liga Europy
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Panathinaikos
2
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Dogryw.
|
Zamora
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
54'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
2
Villarreal
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
3
Villarreal
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
2
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Villarreal
3
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Villarreal
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Getafe
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Villarreal
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Real Madryt
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
33'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Lech Poznań
3
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Hajduk Split
2
Liga Konferencji
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Barcelona
0
Villarreal
2
La Liga
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 5.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Liverpool
3
Liga Mistrzów
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Liverpool
2
Villarreal
0
Liga Mistrzów
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Villarreal
0
La Liga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Espanyol
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Real Betis
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Mallorca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
5
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
17'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sanluqueño
1
Villarreal
7
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Atalanta
2
Villarreal
3
Liga Mistrzów
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
3
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Young Boys Berno
0
Liga Mistrzów
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Villarreal
4
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
0
Villarreal
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Elche
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Atalanta
2
Liga Mistrzów
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Karne
|
Chelsea
(6)
1
Villarreal
(5)
1
Superpuchar UEFA
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Karne
|
Villarreal
(11)
1
Manchester United
(10)
1
Liga Europy
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Arsenal
1
Liga Europy
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
5
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Villarreal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
0
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Villarreal
3
La Liga
|
25'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Dynamo Kijów
0
Villarreal
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Elche
2
Villarreal
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Levante
1
Villarreal
0
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Granada
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
4
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Real Valladolid
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Real Betis
3
Osasuna
0
La Liga
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Real Betis
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Real Betis
2
Granada
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 4.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
3
Real Betis
1
La Liga
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Real Valladolid
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
2
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
0
Villarreal
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
3
Liga Europy
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
2
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
0
La Liga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
3
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Villarreal
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Levante
1
La Liga
|
15'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Rangers
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Espanyol
0
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Real Madryt
4
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Girona
2
Deportivo Alaves
3
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Getafe
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Madryt
2
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Leeds United
3
Norwich City
3
Championship
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Burton Albion
2
Leeds United
1
Championship
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Leeds United
0
Wolverhampton
1
Championship
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Newcastle United
1
Leeds United
1
Championship
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Brentford
2
Leeds United
0
Championship
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Reading
1
Leeds United
0
Championship
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Leeds United
0
Queens Park Rangers
0
Championship
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Birmingham City
1
Leeds United
3
Championship
|
17'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Leeds United
0
Cardiff City
2
Championship
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Huddersfield Town
2
Leeds United
1
Championship
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Lugo
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Levante
1
Lugo
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Huesca
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lugo
3
Numancia
1
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Cadiz
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Mirandes
2
Lugo
2
La Liga 2
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Sevilla Atletico
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
3
Lugo
3
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 |
W ostatnich 5 meczach Alfonso Pedraza 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.61, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77.
W ostatnich 10 meczach Alfonso Pedraza 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75.
W jakiej formie jest Alfonso Pedraza?
Alfonso Pedraza jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.08). Jego dyspozycja słabnie.
Alfonso Pedraza – zarobki
Alfonso Pedraza gra w Lazio na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alfonso Pedraza w Lazio (2025/26)
| Rocznie | 3,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 278 tys. € |
| Tygodniowo | 64 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alfonso Pedraza w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,3 mln € |
| 2024/25 |
|
3,3 mln € |
| 2023/24 |
|
3,3 mln € |
| 2022/23 |
|
3,3 mln € |
| 2021/22 |
|
2,2 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
1,8 mln € |
| 2017/18 |
|
800 tys. € |
| 2016/17 |
|
822 tys. € |
| 2015/16 |
|
130 tys. € |
| 2014/15 |
|
40 tys. € |
Alfonso Pedraza – kontuzje
W trakcie kariery Alfonso Pedraza zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 74 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alfonso Pedraza
-
Operacja kostki
17.08.24 – 14.02.25 (182 dni)
Villarreal opuszczone: 25 meczów
-
Uraz kostki
10.05.24 – 29.06.24 (51 dni)
Villarreal opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
17.01.24 – 24.03.24 (68 dni)
Villarreal opuszczone: 11 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
07.01.23 – 12.02.23 (37 dni)
Villarreal opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
19.10.22 – 20.11.22 (33 dni)
Villarreal opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
19.09.20 – 13.10.20 (25 dni)
Villarreal opuszczone: 3 mecze
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
01.02.20 – 04.03.20 (33 dni)
Real Betis opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
04.12.19 – 24.01.20 (52 dni)
Real Betis opuszczone: 8 meczów
-
Uraz kolana
29.10.19 – 19.11.19 (22 dni)
Real Betis opuszczone: 3 mecze
- Uraz 23.09.19 – 23.09.19 (1 dzień)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.05.18 – 26.05.18 (15 dni)
Deportivo Alaves opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.04.18 – 20.04.18 (6 dni)
Deportivo Alaves opuszczone: 1 mecz
Czy Alfonso Pedraza ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alfonso Pedraza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alfonso Pedraza to operacja kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 182 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alfonso Pedraza – trofea
W trakcie kariery Alfonso Pedraza zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alfonso Pedraza
Jakie trofea zdobył Alfonso Pedraza?
Alfonso Pedraza zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Villarrealu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 1 raz.
Alfonso Pedraza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alfonso Pedraza wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alfonso Pedraza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alfonso Pedraza
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 11.12.2025 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 08.06.2025 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2024 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
5 mln € |
| 20.03.2024 | 27 |
|
9 mln € |
| 21.12.2023 | 27 |
|
12 mln € |
| 12.10.2023 | 27 |
|
12 mln € |
| 12.06.2023 | 27 |
|
15 mln € |
| 22.03.2023 | 26 |
|
15 mln € |
| 06.11.2022 | 26 |
|
18 mln € |
| 02.06.2022 | 26 |
|
18 mln € |
| 29.12.2021 | 25 |
|
17 mln € |
| 09.06.2021 | 25 |
|
20 mln € |
| 18.03.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 04.01.2021 | 24 |
|
10 mln € |
| 07.10.2020 | 24 |
|
10 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
9,5 mln € |
| 19.12.2019 | 23 |
|
12 mln € |
| 09.09.2019 | 23 |
|
17,5 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
22 mln € |
| 27.02.2019 | 22 |
|
15 mln € |
| 20.12.2018 | 22 |
|
7,5 mln € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
5 mln € |
| 21.03.2018 | 21 |
|
5 mln € |
| 31.12.2017 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 16.08.2017 | 21 |
|
1 mln € |
| 23.01.2017 | 20 |
|
1 mln € |
| 26.10.2016 | 20 |
|
1 mln € |
| 14.07.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2016 | 19 |
|
500 tys. € |
| 22.11.2015 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alfonso Pedraza?
Wycena Alfonso Pedraza wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Alfonso Pedraza wyceniano na 22 mln €, a najniżej na 500 tys. €.