Aliou Badji jest piłkarzem występującym obecnie w APO Levadiakos. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Aliou Badji
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Aliou Badji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aliou Badji wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Aliou Badji oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aliou Badji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aliou Badji rozegrał w barwach APO Levadiakos w Superleague Ellada 1 mecz.
Historia transferów Aliou Badji
Pierwszy transfer Aliou Badji w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Djurgardens IF do Rapidu Wiedeń za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Aliou Badji było przejście z Amiens SC do Bordeaux w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Czy Aliou Badji ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Aliou Badji nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aliou Badji to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Aliou Badji?
Aliou Badji ma na koncie 5 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z AL Ahly SC (EGY) — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Aliou Badji?
Aliou Badji najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Aliou Badji?
Wycena 29-letniego Aliou Badji według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aliou Badji?
Aliou Badji urodził się 10 października 1997 w Ziguinchor w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Aliou Badji – statystyki
Szczegółowe statystyki Aliou Badji w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział APO Levadiakos. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Aliou Badji
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Aliou Badji
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Aliou Badji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aliou Badji wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Aliou Badji oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Aliou Badji – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aliou Badji w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Aliou Badji
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Kwi
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Kwi
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Kwi
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
1:3 | 17' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
0:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Mar
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Mar
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
1:2 | 10' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
23 Lut
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Lut
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Aliou Badji w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aliou Badji rozegrał w barwach APO Levadiakos w Superleague Ellada 1 mecz.
Aliou Badji – transfery
W trakcie kariery Aliou Badji zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
APO Levadiakos 2026 – obecnie
-
Sivasspor 2025 – 2026
-
Red Star FC 2024 – 2025
-
Bordeaux 2024 – 2024
-
Gaziantep 2024 – 2024
-
Bordeaux 2023 – 2024
-
Amiens SC 2023 – 2023
-
Bordeaux 2022 – 2023
-
Amiens SC 2022 – 2022
-
AL Ahly SC (EGY) 2022 – 2022
-
Amiens SC 2021 – 2022
-
AL Ahly SC (EGY) 2021 – 2021
-
Ankaragucu 2021 – 2021
-
AL Ahly SC (EGY) 2020 – 2021
-
Rapid Wiedeń 2019 – 2020
-
Djurgardens IF 2017 – 2019
-
Casa Sport do 2017
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Aliou Badji
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 11.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 30.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 02.07.2023 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 03.08.2021 |
|
450 tys. € | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 18.01.2021 |
|
250 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 15.01.2020 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 05.02.2019 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Aliou Badji
Pierwszy transfer Aliou Badji w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Djurgardens IF do Rapidu Wiedeń za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Aliou Badji było przejście z Amiens SC do Bordeaux w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Aliou Badji – forma
W ostatnich 5 meczach Aliou Badji zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Aliou Badji i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź
Koniec
|
Iraklis 1908
2
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
2
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Yeni Çorumspor
3
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
İstanbulspor
3
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Erokspor
3
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sivasspor
1
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Hatayspor
1
Sivasspor
2
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
10'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sivasspor
4
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sivasspor
3
Van BB
3
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Sarıyer
1
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Sivasspor
2
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
1
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
İstanbulspor
2
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sivasspor
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Erokspor
2
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sivasspor
3
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kepez Belediyespor
1
Sivasspor
3
Puchar Turcji, 3. runda
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sivasspor
1
Hatayspor
1
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Dogryw.
|
Sivasspor
2
Siran Yildizspor
1
Puchar Turcji, 2. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
1
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Pendikspor
2
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Amed
4
Sivasspor
2
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sivasspor
1
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
2
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Caen
1
Red Star FC
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
1
Clermont
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Metz
2
Red Star FC
2
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
0
Annecy FC
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Red Star FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 28. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Red Star FC
2
Amiens SC
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Red Star FC
3
Guingamp
1
Ligue 2, 25. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
SC Bastia
1
Red Star FC
0
Ligue 2, 24. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Red Star FC
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Red Star FC
1
Pau
3
Ligue 2, 19. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Lavallouis
1
Red Star FC
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Red Star FC
3
Grenoble
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Pau
4
Red Star FC
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Red Star FC
0
Troyes
3
Ligue 2, 13. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Red Star FC
1
Metz
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Dunkerque
2
Red Star FC
0
Ligue 2, 10. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Annecy FC
1
Red Star FC
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Red Star FC
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Red Star FC
1
Ajaccio
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Pendikspor
0
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Gaziantep
3
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Gaziantep
6
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
4
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Gaziantep
0
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Gaziantep
2
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
1
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Gaziantep
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Gaziantep
1
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Sty
Karne
|
Entente Sannois
(2)
1
Bordeaux
(4)
1
Puchar Francji
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Angoulême
0
Bordeaux
1
Puchar Francji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Karne
|
Canet Roussillon
(1)
1
Bordeaux
(4)
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bordeaux
3
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Angers
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Caen
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
Bordeaux
2
Ligue 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
Auxerre
4
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Bordeaux
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Bordeaux
1
Concarneau
0
Ligue 2
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Pau
3
Bordeaux
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Bordeaux
0
Ligue 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Bordeaux
1
Caen
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
3
Grenoble
0
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Metz
3
Bordeaux
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Bordeaux
1
Ligue 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bordeaux
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Pau
0
Bordeaux
2
Ligue 2
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Bordeaux
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Caen
2
Bordeaux
2
Ligue 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Bordeaux
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Le Havre
1
Bordeaux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Trélissac-Antonne
2
Bordeaux
3
Puchar Francji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Stade Bordelais
0
Bordeaux
3
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
SC Bastia
1
Bordeaux
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
Dijon FCO
1
Ligue 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
76'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Amiens SC
3
SC Bastia
1
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
SC Bastia
0
Ligue 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toulouse
6
Amiens SC
0
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Nancy
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Amiens SC
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
28'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Guingamp
2
Amiens SC
3
Puchar Francji
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Amiens SC
3
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
SC Bastia
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
2
Pau
2
Ligue 2
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nimes
3
Amiens SC
3
Ligue 2
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Ankaragucu
1
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Ankaragucu
2
Gençlerbirliği
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Trabzonspor
4
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
3
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
1
Ankaragucu
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Alanyaspor
4
Ankaragucu
3
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
0
Pyramids FC
0
Egipska Premier League
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
1
El Mokawloon
0
Egipska Premier League
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Tanta
0
AL Ahly SC (EGY)
1
Egipska Premier League
|
33'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Masr
0
AL Ahly SC (EGY)
3
Egipska Premier League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
0
Misr Lel Makkasa
0
Egipska Premier League
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
3
Ismaily SC
0
Egipska Premier League
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
2
Wadi Degla
0
Egipska Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
AL Masry
0
AL Ahly SC (EGY)
2
Egipska Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
1
El Gouna FC
0
Egipska Premier League
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Zamalek SC
3
AL Ahly SC (EGY)
1
Egipska Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
3
Aswan
0
Egipska Premier League
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
AL Ahly SC (EGY)
2
Enppi
0
Egipska Premier League
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
80'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Rapid Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Rapid Wiedeń
3
TSV Hartberg
3
Bundesliga (Austria)
|
57'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
WSG Tirol
0
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Rapid Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
0
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
SCR Altach
1
Bundesliga (Austria)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
SKN St. Pölten
2
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Sturm Graz
0
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
9 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
SCR Altach
2
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
3
TSV Hartberg
4
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
TSV Hartberg
2
Rapid Wiedeń
4
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
SCR Altach
2
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
60'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
84'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Wacker Innsbruck
0
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
84'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Rapid Wiedeń
3
Admira Wacker Mödling
0
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
Rapid Wiedeń
4
Bundesliga (Austria)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
2
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Orebro SK
1
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
0
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Ostersunds FK
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
GIF Sundsvall
1
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Trelleborgs FF
0
Djurgardens IF
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
0
IF Brommapojkarna
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Ostersunds FK
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
0
Jonkopings Sodra
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
1
BK Hacken
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Djurgardens IF
1
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Elfsborg
2
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
AIK Stockholm
1
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
24'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
31 Lip
Koniec
|
AFC Eskilstuna
1
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
2
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Orebro SK
0
Djurgardens IF
4
Allsvenskan (Szwecja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Halmstads BK
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Malmo
3
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Aliou Badji ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37.
W ostatnich 10 meczach Aliou Badji 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Aliou Badji?
Aliou Badji jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37. Jego dyspozycja rośnie.
Aliou Badji – zarobki
Aliou Badji gra w APO Levadiakos na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 272 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Aliou Badji w APO Levadiakos (2024/25)
| Rocznie | 272 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 745 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Aliou Badji w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
272 tys. € |
| 2023/24 |
|
173 tys. € |
| 2022/23 |
|
222 tys. € |
| 2021/22 |
|
216 tys. € |
| 2020/21 |
|
316 tys. € |
Aliou Badji – kontuzje
W trakcie kariery Aliou Badji zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Aliou Badji
-
Uraz
13.09.24 – 02.10.24 (20 dni)
Red Star FC opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
15.04.21 – 03.05.21 (19 dni)
Ankaragucu opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.02.21 – 27.02.21 (10 dni)
Ankaragucu opuszczone: 2 mecze
Czy Aliou Badji ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Aliou Badji nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aliou Badji to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Aliou Badji – trofea
W trakcie kariery Aliou Badji zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Aliou Badji
Jakie trofea zdobył Aliou Badji?
Aliou Badji zdobył w karierze 5 trofeów — 4 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w AL Ahly SC (EGY) — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Afrykańska Liga Mistrzów — 1 raz.
Aliou Badji – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aliou Badji wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aliou Badji na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Aliou Badji
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 28 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2025 | 28 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2025 | 27 |
|
800 tys. € |
| 11.03.2025 | 27 |
|
900 tys. € |
| 03.12.2024 | 27 |
|
1 mln € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 14.03.2024 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2023 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 15.06.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 27.10.2022 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 01.06.2022 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 23.03.2022 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2021 | 24 |
|
900 tys. € |
| 20.05.2021 | 23 |
|
700 tys. € |
| 15.03.2021 | 23 |
|
700 tys. € |
| 11.11.2020 | 23 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
800 tys. € |
| 01.02.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 15.12.2019 | 22 |
|
1 mln € |
| 02.06.2019 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 15.01.2019 | 21 |
|
800 tys. € |
| 19.06.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 16.11.2017 | 20 |
|
150 tys. € |
| 19.06.2017 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Aliou Badji?
Wycena Aliou Badji wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Aliou Badji wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.
