Andre Silva jest piłkarzem występującym obecnie w FC Porto. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Andre Silva
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Andre Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andre Silva wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 19,0%. Andre Silva oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andre Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andre Silva rozegrał w barwach FC Porto w Taça da Liga 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Andre Silva
Pierwszy transfer Andre Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z FC Porto do AC Milan za 38 milionów euro.
Czy Andre Silva ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andre Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andre Silva to kolano skoczka z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andre Silva?
Andre Silva ma na koncie 8 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Niemiec — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z RB Lipsk — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Andre Silva?
Andre Silva najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Andre Silva?
Wycena 30-letniego Andre Silva według stanu na wrzesień 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 45 milionów euro, a najniższa 700 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andre Silva?
Andre Silva urodził się 6 listopada 1995 w Gondomar w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Andre Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Andre Silva w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Porto oraz reprezentacja Portugalii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andre Silva vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Andre Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andre Silva wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 19,0%. Andre Silva oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Andre Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andre Silva w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
4:0 | 23' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
0:1 | 59' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
0:1 | 32' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:2 | 59' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
1:2 | 66' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
3:1 | 85' | 0 | 2 | – | 8.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:4 | 62' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
0:2 | 73' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
2:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Andre Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andre Silva rozegrał w barwach FC Porto w Taça da Liga 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 798 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Andre Silva – transfery
W trakcie kariery Andre Silva zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 68,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Porto 2026 – obecnie
-
Elche 2025 – 2026
-
RB Lipsk 2025 – 2025
-
Werder Brema 2025 – 2025
-
RB Lipsk 2024 – 2025
-
Real Sociedad 2023 – 2024
-
RB Lipsk 2021 – 2023
-
Eintracht Frankfurt 2020 – 2021
-
AC Milan 2020 – 2020
-
Eintracht Frankfurt 2019 – 2020
-
AC Milan 2019 – 2019
-
Sevilla 2018 – 2019
-
AC Milan 2017 – 2018
-
FC Porto 2016 – 2017
-
FC Porto B 2013 – 2016
-
Porto U19 2012 – 2013
-
Porto Sad U17 2011 – 2012

-
Padroense U17 2010 – 2011

-
SC Salgueiros Y15 2008 – 2010

-
Boavista FC CJ 2007 – 2008

-
SC Salgueiros Youth do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Andre Silva
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 17.08.2025 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 01.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 01.07.2021 |
|
23 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 09.09.2020 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 08.09.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 10.08.2018 |
|
3,8 mln € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
38 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Andre Silva
Pierwszy transfer Andre Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z FC Porto do AC Milan za 38 milionów euro.
Andre Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Andre Silva zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Andre Silva i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
FC Porto
4
Estoril Praia
0
Liga Portugal, 10. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Porto
1
Académico Viseu
0
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Gil Vicente
0
FC Porto
1
Liga Portugal, 9. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Real Betis
3
FC Porto
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
FC Porto
2
Liga Portugal, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Porto
3
SL Benfica
1
Liga Portugal, 7. kolejka
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Casa Pia
1
FC Porto
4
Liga Portugal, 6. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
FC Porto
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Porto
2
Moreirense
1
Liga Portugal, 5. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Académico Viseu
0
FC Porto
3
Liga Portugal, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Porto
2
Arouca
0
Liga Portugal, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rio Ave
0
FC Porto
2
Liga Portugal, 2. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Porto
2
Alverca
0
Liga Portugal, 1. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Porto
1
Torreense
0
Superpuchar Portugalii, finał
|
63'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Girona
1
Elche
1
La Liga, 38. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Elche
1
Getafe
0
La Liga, 37. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
La Liga, 36. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Elche
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Elche
1
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
2
La Liga, 32. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Elche
3
Atletico Madryt
2
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Valencia
0
La Liga, 31. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Elche
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Elche
2
Espanyol
2
La Liga, 26. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Elche
0
Osasuna
0
La Liga, 24. kolejka
|
85'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Elche
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Elche
1
Barcelona
3
La Liga, 22. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Levante
3
Elche
2
La Liga, 21. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
Elche
1
La Liga, 16. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Elche
0
La Liga, 14. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Elche
2
Real Madryt
2
La Liga, 13. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Barcelona
3
Elche
1
La Liga, 11. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
1
Elche
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Elche
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Elche
1
La Liga, 8. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Elche
1
La Liga, 6. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Real Oviedo
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Elche
2
Levante
0
La Liga, 3. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Elche
1
La Liga, 2. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
1
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
Werder Brema
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Werder Brema
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Werder Brema
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
2
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Werder Brema
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Werder Brema
2
Borussia Mönchengladbach
4
Bundesliga, 26. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Werder Brema
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Werder Brema
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
72'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Freiburg
5
Werder Brema
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union Berlin
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
4
Werder Brema
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
5
RB Lipsk
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Aston Villa
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Wolfsburg
5
Bundesliga, 12. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
RB Lipsk
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
0
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Celtic
3
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
RB Lipsk
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
3
Freiburg
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
0
Liverpool
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
2
Juventus
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
4
Augsburg
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
0
Union Berlin
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Almeria
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Granada
2
Real Sociedad
3
La Liga
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Karne
|
Real Sociedad
(4)
1
Mallorca
(5)
1
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
0
Osasuna
1
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Mallorca
0
Real Sociedad
0
Puchar Hiszpanii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Girona
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Osasuna
0
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Andratx
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Freiburg
0
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Manchester City
7
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
1
Manchester City
1
Liga Mistrzów
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Maroko
1
Portugalia
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Portugalia
6
Szwajcaria
1
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Korea Południowa
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Portugalia
2
Urugwaj
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Portugalia
3
Ghana
2
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Portugalia
4
Nigeria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
3
Freiburg
1
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
RB Lipsk
4
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
3
Hertha BSC
2
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
1
Szachtar Donieck
4
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
1.FC Koln
2
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
5
Superpuchar Niemiec
|
38'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
1
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Hiszpania
1
Portugalia
1
Liga Narodów UEFA
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
4
Augsburg
0
Bundesliga
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Rangers
3
RB Lipsk
1
Liga Europy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
2
Union Berlin
1
Puchar Niemiec
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atalanta
0
RB Lipsk
2
Liga Europy
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Atalanta
1
Liga Europy
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Portugalia
2
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
0
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
1
RB Lipsk
6
Bundesliga
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
Real Sociedad
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Hansa Rostock
0
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
4
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
69'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
0
Arminia Bielefeld
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Manchester City
1
Liga Mistrzów
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Union Berlin
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Club Brugge
0
RB Lipsk
5
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
SV Babelsberg 03
0
RB Lipsk
1
Puchar Niemiec
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
RB Lipsk
2
Liga Mistrzów
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Portugalia
5
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Portugalia
3
Katar
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Manchester City
6
RB Lipsk
3
Liga Mistrzów
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Azerbejdżan
0
Portugalia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Portugalia
2
Irlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Schalke 04
4
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
10 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 8.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Portugalia
1
Azerbejdżan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Werder Brema
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Eintracht Frankfurt
5
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Augsburg
0
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Francja
0
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Portugalia
0
Hiszpania
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Szwecja
0
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Paderborn
2
Bundesliga
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Cze
Koniec
|
1.FC Koln
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 2.8 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Freiburg
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
88'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Union Berlin
2
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
Red Bull Salzburg
1
Liga Europy
|
75'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Augsburg
0
Bundesliga
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
1.FC Koln
4
Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Arsenal
1
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Standard Liege
2
Eintracht Frankfurt
1
Liga Europy
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Eintracht Frankfurt
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
94'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Dogryw.
|
Slavia Praga
4
Sevilla
3
Liga Europy
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Sevilla
5
Real Sociedad
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Lazio
0
Liga Europy
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sevilla
3
FC Krasnodar
0
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
![]()
Villanovense
0
Puchar Hiszpanii
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Standard Liege
1
Sevilla
0
Liga Europy
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Real Valladolid
0
La Liga
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Sevilla
3
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
4
La Liga
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Urugwaj
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Portugalia
3
Hiszpania
3
Mistrzostwa Świata
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
AC Milan
5
Fiorentina
1
Serie A
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Torino
1
AC Milan
1
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
AC Milan
0
Napoli
0
Serie A
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
AC Milan
3
![]()
Chievo
2
Serie A
|
30'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Arsenal
3
AC Milan
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
AC Milan
0
Arsenal
2
Liga Europy
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Spal
0
AC Milan
4
Serie A
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Hellas Verona
3
AC Milan
0
Serie A
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Rijeka
2
AC Milan
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Napoli
2
AC Milan
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Chievo
1
AC Milan
4
Serie A
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
CS Marítimo
1
FC Porto
1
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
SC Braga
1
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Porto
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Porto
4
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
FC Porto
4
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Feirense
0
FC Porto
4
Liga Portugal
|
70'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Porto
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
CD Tondela
0
FC Porto
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting CP
2
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Académica Coimbra
1
FC Porto
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
FC Porto
0
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
FC Porto
0
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
FC Porto
1
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Andre Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71.
W ostatnich 10 meczach Andre Silva 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92.
W jakiej formie jest Andre Silva?
Andre Silva jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.06). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Andre Silva – zarobki
Andre Silva gra w FC Porto na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andre Silva w FC Porto (2025/26)
| Rocznie | 4,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 348 tys. € |
| Tygodniowo | 80 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Andre Silva w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,2 mln € |
| 2024/25 |
|
3,5 mln € |
| 2023/24 |
|
5 mln € |
| 2022/23 |
|
5 mln € |
| 2021/22 |
|
5 mln € |
| 2020/21 |
|
3,7 mln € |
| 2019/20 |
|
3,7 mln € |
| 2018/19 |
|
3,7 mln € |
| 2017/18 |
|
3,7 mln € |
| 2016/17 |
|
760 tys. € |
| 2015/16 |
|
300 tys. € |
Andre Silva – kontuzje
W trakcie kariery Andre Silva zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 50 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andre Silva
-
Uraz
14.12.25 – 31.12.25 (18 dni)
Elche opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
14.01.25 – 30.01.25 (17 dni)
RB Lipsk opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
03.01.24 – 09.01.24 (7 dni)
Real Sociedad opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
15.10.23 – 27.11.23 (44 dni)
Real Sociedad opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.05.23 – 22.09.23 (116 dni)
RB Lipsk opuszczone: 7 meczów
- Koronawirus 01.01.22 – 06.01.22 (6 dni)
-
Uraz
16.02.21 – 22.02.21 (7 dni)
Eintracht Frankfurt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.12.20 – 13.12.20 (5 dni)
Eintracht Frankfurt opuszczone: 1 mecz
- Uraz 18.03.20 – 01.04.20 (15 dni)
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
16.10.19 – 31.10.19 (16 dni)
Eintracht Frankfurt opuszczone: 4 mecze
-
Kolano skoczka
05.04.19 – 02.08.19 (120 dni)
Sevilla opuszczone: 10 meczów
-
Kolano skoczka
25.03.19 – 01.04.19 (8 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.10.18 – 09.11.18 (13 dni)
Sevilla opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
26.12.16 – 04.01.17 (10 dni)
FC Porto opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
19.09.15 – 18.10.15 (30 dni)
FC Porto B opuszczone: 5 meczów
Czy Andre Silva ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andre Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andre Silva to kolano skoczka z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andre Silva – trofea
W trakcie kariery Andre Silva zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Andre Silva
Jakie trofea zdobył Andre Silva?
Andre Silva zdobył w karierze 8 trofeów — 5 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w RB Lipsk — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Niemiec — 2 razy.
Andre Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andre Silva wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andre Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Andre Silva
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 30 |
|
5 mln € |
| 04.06.2026 | 30 |
|
3 mln € |
| 11.12.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 01.10.2025 | 29 |
|
3 mln € |
| 04.06.2025 | 29 |
|
4 mln € |
| 19.12.2024 | 29 |
|
5 mln € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
6 mln € |
| 21.12.2023 | 28 |
|
7,5 mln € |
| 12.10.2023 | 27 |
|
12 mln € |
| 21.06.2023 | 27 |
|
15 mln € |
| 28.03.2023 | 27 |
|
20 mln € |
| 08.11.2022 | 27 |
|
24 mln € |
| 20.09.2022 | 26 |
|
27 mln € |
| 08.06.2022 | 26 |
|
32 mln € |
| 21.12.2021 | 26 |
|
38 mln € |
| 06.10.2021 | 25 |
|
40 mln € |
| 31.05.2021 | 25 |
|
45 mln € |
| 30.03.2021 | 25 |
|
42 mln € |
| 09.02.2021 | 25 |
|
37 mln € |
| 25.11.2020 | 25 |
|
28 mln € |
| 07.07.2020 | 24 |
|
24 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
16 mln € |
| 16.12.2019 | 24 |
|
20 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
22 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
35 mln € |
| 30.10.2018 | 22 |
|
30 mln € |
| 06.06.2018 | 22 |
|
22 mln € |
| 28.12.2017 | 22 |
|
25 mln € |
| 12.10.2017 | 21 |
|
25 mln € |
| 25.06.2017 | 21 |
|
22 mln € |
| 21.02.2017 | 21 |
|
16 mln € |
| 30.10.2016 | 20 |
|
10 mln € |
| 28.07.2016 | 20 |
|
4 mln € |
| 13.03.2016 | 20 |
|
2 mln € |
| 30.07.2015 | 19 |
|
850 tys. € |
| 19.02.2014 | 18 |
|
700 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Andre Silva?
Wycena Andre Silva wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Andre Silva wyceniano na 45 mln €, a najniżej na 700 tys. €.